Aleyna Tilki’nin yayınlanan "Yalan" şarkısının başka şarkıları hatırlatması!

Aleyna Tilki’nin dün yayınladığı Yalan şarkısından sonra akıllara başka şarkıcıların Yalan isimli şarkıların gelmesidir.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki söz-müzik ve klibine imza attığı yeni şarkısı 'Yalan' hayranlarının beğenisine dün snumuştu.

Yalan şarkısı beklediği kadar ilgi görmeyince Aleyna Tilki'nin moralinin çok bozulduğu iddia edilmiş.

Aleyna Tilki, yayınlandığı Youtube'da tahmin etmediği kadar olumsuz yorum alan şarkısı için imaj değişikliğine gitmiş ama hiç beğenilmemiş. Aynı zamanda "yalan"şarkısı bir çok insana geçmişteki "yalan" adlı şarkıları hatırlattı.

Valla aleyna ablacım bu sefer tutturamadın be kuzum. Olsun üzülme her sene tutturacaksın diye bir kural yok. Sen çok uçtun birden çakıldın işte ders olmuştur bu belki sana

Eskilere bakacak olursak bütün yalan isimli şarkılar çok güzel ve hepside bu yeni şarkıyı tokatlar. Senin şarkında ise yalaaaaağğnn'dan başka birşey duyulmuyor ki.

Heee klibinden söz etmiyorum bile.

Buyur tatlım seni çöküşler lisetsine alalım.

Benim favori Yalan'ım Edis💃🕺

Sizin favori Yalan’ınız hangisi?🤔🤔

(0) (0)
harry haller 28.02.2020 17:05

Burcu Özbek'in sosyal medyada Neslihan Atagül'ü ikiye katlaması!

Efendin şimdi olay şundan ibaret; MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, dizilerde rol alan kadın oyuncuların soayal medyadaki TOP 10 listesinin zirvesine yerleşen Afilli Aşk dizisi oyuncusu Burcu Özbek, Sefirin Kızı dizi oyuncusu Neslihan Atagül'ü sosyal medyada hakkınd ayapılan paylaşımlarla neredeyse ikiye katlamış. (bkz:araştırma)

Demek ki neymiş, diziden alınan patra ile sosyal medyadaki bilinirlik arasında her zaman bir doğru orantı aramak çok da doğru değilmiş.

(0) (0)
noolcak 28.02.2020 17:01

Ekranda 33 şehit yazısı dururken Turgay Güler 'in gülmesi!

Türkiye'yi yasa boğan şehir haberleri sonrası tüm tv kanalarında olduğu gibi Ülke TV de Hatay Valisi'nin açıkladığı 33 askerimizin şehit olmasını kj denilen alttaki kırmızı banda yazmış. Ama bir farkla ekranda bu acı haber dururken o an konuk ağırlayan Turgay Güler suratına rahatsız edici bir gülümseme yerleştiriyor.

Yani şehitlere az bir saygı beklemek gerçelten çok mu ayıp. Yani bazı kanalalrdan bekliyoruz ya da beklemezsek de yapıldığımda "ya zaten ne beklersin" deniz ama TRT ve Ülke TV'de bunların olması biraz tezat duruyor.

(0) (0)
dirimli 28.02.2020 15:49

27 şubat 2020 internet ve sosyal medyaya erişimin yavaşlaması!

27 şubat 2020 internette ve sosyal medyaya erişimde sorun yaşanmasıdır.

Sosyal medya platformları olan Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ve WhatsApp'taki yavaşlığın sebebi dün geceden beri en çok merak edilen konu.

İdlib'de yaşanan son gelişmeler doğrultusunda dezenformasyonun önlenebilmesi amacıyla Facebook, Twitter ve Youtube erişiminin geçici olarak kapatıldığı bildirilmiş. Instagram ve WhatsApp'a ise  erişim engeli gelmiş.

Yerel saat ile 23:30’da başlayan erişim problemleri sebebiyle kullanıcılar sosyal ağlara önce çok yavaş bağlanabilmeye ardından da hiç bağlanamamaya başladı. Erişim herhangi bir internet servis sağlayıcısı üzerinden de mümkün değil.

Netblocks tarafından yapılan duyuruya göre sosyal ağlara Türkiye genelinde internet servis sağlayıcılar üzerinden erişilemiyor. Popüler sosyal ağlar tarafından yapılmış herhangi bir kesinti duyurusu bulunmuyormuş. Erişim problemleri yalnızca Türkiye’de yaşanıyormuş.

Haber alma özgürlüğü insanın elinden alınınca ister istemez düşünüyor acaba tahminimizden büyük mü diye?

Kardeşim 2020 yılında hala sansür olmamalı. Girmek isteyen zaten yine giriyor VPN ile o sitelere. Bizi neden uğraştırıyorsunuz.

Ve hala gerçekleri böyle saklayabileceğinizi mi düşünüyorsunuz gerçekten

Onlar istiyorlar ki onların dediği kadar bilelim, onların istediği kadar yaşayalım, onların istediği kadar olalım.

Ama yok öyle dünya özgür bir ülkede bize bu şekilde kısıtlama işlemez.

(0) (0)
murats54277 28.02.2020 15:45

Anıl Altan ile Pelin Akil'in mutluluklarına nazar değmesi

Eşiyle birlikte sosyal paylaşım platformu Instagram'da paylaşımları oldukça dikkat çeken oyuncu Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinin mutluluklarına nazar değmesidir.

Televizyon dizilerinin güzel ve sempatik oyuncusu Pelin Akil ve yakışıklı eşi Anıl Altan ile  Kalamış’taki bir otelin SPA merkezine giden çift, özel eşyalarını görevlilere teslim etmiş. Masaj sonrasında ise eşyaların bulunamaması krize neden olmuş. Saat, bileklik ve yüzüğünün olduğu özel eşyaların bulunamaması üzerine Anıl Altan duruma isyan etmiş.

Oyuncu, “Masör arkadaş tarafından alınan özel eşyalarım, sonrasında bıraktıklarını iddia ettikleri yerde bulunamayınca ellerinden ‘geçmiş olsun’ demekten başka bir şey gelmediklerini ilettiler. Telafi ya da müşteri memnuniyeti bulamayacağınız için giden arkadaşları uyarayım” açıklaması da yapmış.

Ahhh anılcım ahhh pelincim bu kadar mutluluk göz önüne serilirse tabi nazara gelirsiniz. Bu iki güzel bebeğini ve mutlu aile sadetini çok paylaşmayın diye uyarmıştık. Bak şimdi neler oldu. Allahtan ucuz atalattınız başınızın gözünüzün sadakası olsun. Ne demişler cana geleceğine mal gelsin güzel çift😍

Bir kurşun döktürün siz derim😉

 

(0) (0)
cekveayi 28.02.2020 14:50

Güldür güldürün yayından kaldırılması!

Show TV ekranında Cuma akşamları yeni bölümleri yayınlanmakta olan Güldür Güldür Show programının idlib'deki olaylar sonrası yayınlanmamasıdır.

Show TV’de her hafta Cuma akşamları yeni bölümünü yayınladığı Ali Sunal'ın sunduğu önce Fox TV'de, sonra da Show TV'de yayınlanan eğlence programıdır.Her hafta ünlü konukların yer aldığı programda çeşitli skeçler yer alıyor ve oyuncuları aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyen platform.

Çoğu zaman gündemde olan şeyleri de farklı bakış açılarıyla ele alıp seyircileri güldüren güçlü kadronun bu haftaki yayının iptalini bildimiş.

Nedeni ise idlib’de 33 kahraman askerimizin şehit olmasının ardından kanalların bir bir yayın akışlarında eğlence içerikli yapımları kaldırıyor olmasıymış. İleri bir tarihe alarak programda değişiklik yapmışlar.

Böyle bir girişimde bulunmaları tebrik edilecek bir durum. Acımız varken Türkiye'nin kalbi kan ağlarken saygı göstermeleri ve buna uygun davranmaları takdire şayan bir durum. 

(0) (0)
xenta 28.02.2020 14:24

Şehitler için grafiklerini karartan ve karartmayan haber kanalları!

33 askerimizin İdlip'te hain bir saldırı sonrası şehit olduğu bilgisi kesinlik kazandıktan sonra televizyonculuk sektöründe milli yaslarda alışık olduğumuz ama bu kez sadece HaberTürk, NTV ve CnnTürk'ün yaptığı ve diğer tüm haber kanallarının eski kırmızı grafiklerini kullanmaya devam ettiği mevzudur.

Yani özel kanalalar yapsalardı iyi olurdu saygı analamında ama niye yapmadılar denilemez. Ama TRT Haber gibi bir devlet ve kamu kanalının grafiklerini neden siyah yapmadığını analamak gerçelten çok zor.

Grafikerler ne diye maaş alıyor bu kanalda böyle bir günde bir grafiğin rengini dahi değiştiremiyorsa yazıklar olsun.

Not: diğer kanallar sadece bayrak göreli kullanmkla yetinirken TV100 hem bayrak hem de siyah kurdele kullanmı.

(0) (0)
Kizil 28.02.2020 13:48

Bergüzar Korel'deki fark reklamda

Bugüne kadar, bebek bezi reklamlarında ünlü annelerle çalışmayı tercih eden Sleepy Natural, Ceyda Düvenci'den sonra, bu yıl 2. Bebeğini bekleyen Bergüzar Korel ile yeni reklam kampanyası başlattı.
(0) (0) Sponsorlu
dizikopat_61 28.02.2020 13:15

Ahmet Ercanlar'ın Haber Global'den şutlanması

Galatasaray camiasını terör örgütleriyle ilişkilendirmeye çalışan Fenerbahçeli yorumcu Ahmet Ercanlar'ın arkasına teneke bağlandığı olaydır.

Haber Global Spor Müdürü Onur Tuğrul'un sunduğu Kontra programında yorumculuk yapıyordu sözde ama futbolda kini nefreti körüklüyordu resmen. 

Programın bir başka yorumcusu Evren Göz - ki Galatasaraylılığıyla bilinir - Ahmet Ercanlar adlı şahsın Twitter'da yaptığı paylaşım sonrası kendi isteğiyle istifa ettiğini açıklamıştı zaten. (Bkz.)

Galatasaraylı taraftarların yoğun tepkisi ve baskısı sonrası kanal yönetimi Ahmet Ercanlar'ı kapının önüne koymuş. Kendisi de yaptığı açıklamada "Bir süredir Haber Global’deki Kontra’dan ayrılmam için büyük bir baskı uygulanıyordu. @onurtugrul her zaman dik durdu. Ama bizim medyada olmamızı istemiyorlar. Belirli bir lobinin esiri olmamız isteniyor. Bunu zaten beklediğim için tüm hazırlıklarımı yapmıştım" ifadelerini kullanmış.

Bu ve bunun gibi yorumcuları spor medyasından temizlemek lazım. Takım fark etmez aslında. İster Fenerli, ister Beşiktaşlı, ister cinconlu vb. olsun, sporda düşmanlığı körükleyen söylemleri bulunan herkesin ekranla ilişiği kesilmeli.

Onur Tuğrul da kanalın zaten yenilenmeye gitmeye başladığını söylemiş Evren Göz'ün istifası ve Ahmet Ercanlar'ın kovulmasıyla ilgili. O paylaşım skandalı olmasa ikisiyle de devam edilecekti.

Düpedüz insanları salak yerine koymaya çalşıyorlar ama yemezler canım.

(0) (0)
sidarta-82 28.02.2020 13:00

Televizyon kanallarının mültecilerin kaçışını canlı yayınlamaları

Şehit haberleri sonrası Türkiye'deki göçmen ve mültecilerin tüm bu olaylara yıllardır sessiz ve duyarsız kalan avrupa ülkelrine gidişi konusunda sınırları açması üzerine televizyon kanalalrının canlı yayınları eşliğinde ülke genelindeki göçmen ve mültecilerin kara ve denizden sınırları geçtiği yayınlardır.

(0) (0)
husnugs 28.02.2020 12:59

TRT1'de tepki çeken şehit açıklaması: Kayıp yok, yer değiştirdi!

İdlip'te verdiğimiz 33 şehidimizin acısı tüm Türkiye'nin yüreğini derinden yakarken, sabah saatlerinde TRT1'de yayınlanan bir programda katılımcı adamın "şehit verdik kaybımız var deniliyor ama Kayıp yok, yer değiştirdi. allah herkes böyle ölüm nasıl etsin, böyle ölüm istemek lazım" şeklindeki sosyal medyada büyük tepki çeken açıklamsıdır.

Tamam mutlaka iyi niyetle söylenmiş bir sözdür, eminim bunu söyleyenin de yüreğini yakmıştır şehit haberleri ama TRT gibi bir kurumda konuşurken 10 düşünüp bir konuşmöak lazım. şehit evlerinden de izleniyordu.

Bu sözden hemen sonra spikerin hatırlattığı bir sezai karakoç şiirini da dile getiriken gülüyor bu amca. allah akıl fikir versin. koca TRT'de bunu uyarak bir tane akıllı adam yok mu yahu.

(0) (0)
umita 28.02.2020 12:32

İdlib saldırısından sonra savaşçı dizisinin kıymete binmesi

Savaşçı dizi'sinin son dönemde yaşanılan olaylardan dolayı daha da çok önemsenmeye başlamasıdır.

Türkiye, çıkarlarını koruma noktasında askeri operasyonlara devam ederken, ekranda ise Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin’in başrollerinde yer aldığı  kahraman Mehmetçiklerimizi anlatan dizi; Savaşçı…

Fox TV’nin Pazar akşamları ekrana getirdiği dizi'de anlatılan kahramanlık hikayeleri, askerliğin ciddiyeti ve önemi ile son dönemde yaşadığımız olaylar sonrasında daha da çok önemsenmeye, değer görmeye başlamış.

Böyle kaliteli bir dizinin gündemin bu hale gelmesi ile kıymete binmesi çok acı. Diziyi izleyenler bilir abartı olmadan saçmalık olmadan bize mehmetçiklerimizin yaşadığı zorlukları aktaran bir dizinin böyle zamanlarda daha çok kıymeti binmemesi gerekiyor hep kıymetli olmalı bu ve buna benzer diiziler.

(0) (0)
carismation 28.02.2020 12:31

Saadet Işıl Aksoy’un yeni doğan kızının sadece ayak fotoğrafını paylaşması!

Ünlü oyunucu Saadet Işıl Aksoy'un anne olmasıdır.

Saadet Işıl Aksoy uzun yıllardır ABD’de yaşıyordu. Zaman zaman Türkiye’ye de gelen oyuncudan güzel haberler gelmiş. İlk kez anne olan ve 22 Şubat’ta sağlıklı bir kız bebeği dünyaya getiren Aksoy, kızına ise Marisa Gülcan Kıraner ismini vermiş.

2014 yılında bu yana Pamir Kıraner ile evli Saadet, instagram hesabından da bu mutlu haberi takipçileri ile paylaşmış.

Kızının, ayaklarının fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Hayat ne kadar harika, sen dünyadasın” diye yazmış.

Saadet'i çok seviyorum gerek dizileri gerek oynadığı filmlerinde hayranıydım diyebilirim. Güzel ve başarılı olan oyuncunun kızı'da onun kadar güzel olacak mı acaba en büyük merakım budur.

Peki neden sadece ayak fotoğrafını paylaştı. Nazara mı inanıyor yoksa yüzünü reklam anlaşmalarına mı saklıyor? Ya da merak mı uyandırıyor deli sorular dönüyor aklımızda Bence annesi kadar güzel bir kız bebeği bu nedenle de nazardan korkuyor olabilir.

(0) (0)
gemme 28.02.2020 12:03

Altın Kelebek ödül töreninin iptal edilmesi

İdlib'den gelen acı şehit haberlerinden sonra 28 Şubat’ta Zorlu PSM’de düzenlenmesi planlanan 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin iptal edilmesi mevzusudur.

Düşünen iyi düşünmüş milletin yüreğine ateş düşen bir günde magazin ödülü dağıtmanın hiçbir mantıklı açıklaması olamazdı.

(0) (0)
Elrohilisilrah 28.02.2020 11:57

27 Şubat 2020 reyting sonuçları

27 Şubat 2020 tarihinin televizyon izlenme oranları belli oldu. Perşembe gününe damga vuran yapım Mucize Doktor oldu.

Total reytinglerde ilk sırada Fox'da yayınlanan Mucize Doktor dizisi var. 2.sırada ATV’de ekrana gelen “Bir Zaman Çukurova”, 3.sırada “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber” yer aldı. 

AB'de ise 1.sırada “Mucize Doktor”, 2.sırada “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “Bir Zaman Çukurova” yer aldı.

Zuhal Topal'la Sofrada (Fox) 7'nci, Show'da Güldür Güldür Show 8'nci, Show Ana Haber 9'uncu, Regaip Kandil özel programı ise 10. sırada kaldı.

(0) (0)
GOLGEHAN 28.02.2020 10:44

Zikir çekmek bahane dans etmek şahane

Zikiri bahane ederek dans eden teyzelerin danısıdr.

Sosyal medyada yayılan ve çeşitli müziklerle montajlanan bu video çok izlenmiş. Videonun gerçeği ise  zikir çekmek için toplanıp ama kendilerinden geçmeleri oluyor. 

Tabi bu sosyal medya da yayınlanınca ortaya bu tür videolar çıkabiliyor.

Dini başka bir boyuta taşımış bu insanlar. Normaldir sosyal medya da böyle dalga geçilmeleri.

Sen zikir çekmek için toplanıyorsun ama o olay birden dansa dönüşüyor. Becnce bu olayın dinle yakından uzaktan alakası yok tamamen bir saçmalık.

Dini ele alıp böyle saçma sapan hareketleri birde güzelmiş gibi sosyal medya da paylaşırsanız buna  karşılık sosyal medya da alay konusu olmayı zaten çoktan hak ediyorsunuz demektir.

He birde toplu taşımalarda hep hasta gibi durup yer kapmak için rol keserler. Bu videodan sonra artık kimse yemez bu numaraları 😂 Yer verme devri bitti. 

Biz gençlerden daha sağlıklısınız😂😂😂

(0) (0)
DrDeli 28.02.2020 10:24

İçine virüs kaçmış sosyal medya

Bir tevatürdür almış yürümüş… Gazete okuyorsunuz coronavirüs, televizyona bakıyorsunuz coronavirüs, sosyal medyaya göz atıyorsunuz coronavirüs…
(0) (0) Sponsorlu
Sedos81 28.02.2020 10:20

Evlilik programında erkeğin ayak numarasına göre şeyini hesaplayan teyze (+18)

Star Tv'de yayınlanmış olan İzdivaç porgramına katılan teyzenin ayak sevdasıdır.

Bir zamanlar Star Tv'de Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı izdivaç programına katılan bir teyzenin talibi olan amcaya ısrarla ayak numaran kaç diye sormasına bir türlü akıl verememiştik akıllara türlü türlü şey gelmesine neden olmuştu. 

Efsane teyzemizi hatırlayalım;

Çarşıda pazarda görsek abla yada teyze diyeceğimiz hürmet göstereceğimiz bir kadının tv'de bunları düşünmesi ve söylemesi ne kadar acı.

Adamcağızın yüzü kızardı ama kadında zerre utanma yok.Çağdaşlık bize ters tepiyor sanırım. Yazık!

(0) (0)
xeidy 27.02.2020 16:55

Erkek oyuncu yarışında Gediz ve Sancar rekabeti

Medya Takip Merkezi’nin (MTM) profesyonel sosyal medya ölçümleme servisi Digilup verilerine göre oluşan tabloda dikkat çeken sonuçtur.

Sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncular sıralamasında, Kanal D'de yayınlanan Afili Aşk dizisinin başrolü Çağlar Ertuğrul var. Dizide Kerem karakterini canlandıran oyuncu, bir milyon 59 bin 832 paylaşıma konu oldu.

İkinci sırada Zalim İstanbul dizisi oyuncularından Ozan Dolunay, üçüncü sırada ise rol arkadaşı Berker Güven var.

Listenin dikkat çeken kısmı ise Sefirin Kızı dizisi oyuncuları Engin Akyürek (Sancar) ve Uras Kaygılaroğlu (Gediz) arasındaki rekabetin sosyal medyaya da yansıması oldu. 

Dizinin ve oyuncularının sıkı takipçileri, sosyal medyada NarGed ve NarSan etiketiyle, Nare’nin birlikte olmasını istedikleri oyuncuları paylaştı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Nare’nin efsane hikayesine konu olan Sancar Efe ile birlikte olmasını isterken, bazı sosyal medya kullanıcıları Nare’nin, kibar ve modern olarak tanımladıkları, Gediz ile birlikte olmasından yana.

Engin Akyürek hakkında 286 bin 874, Uras Kaygılaroğlu hakkında ise 190 bin 769 paylaşım yapıldı. Önümüzdeki haftalarda Uraz Kaygılaroğlu’nun, Engin Akyürek’i geçip geçmeyeceği merak konusu.

Ayrıntılar için (Bkz.)

(0) (0)
pelikan71 27.02.2020 16:24

Ece Erken'in ilişkisi hakkında konuşan ünlülere +18lik yanıtı!

Ece Erken'in aşk hayatıyla ilgili kendisine giydirenlere laf sokmasıdır.

Televizyonda, sosyal medyada namus bekçiliği yapan sunucu Ece Erken'in iç yüzünü ortaya çıkmıştı. Ece abla Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşıyormuş. Tabii adamın evli ve çocuklu olması haricinde bir sıkıntı yok.

Bu duruma karşılık bir çok ünlü de buna tepki gösterip göndermelerde bulunmuştu. Ece de bunlara yanıt vermiş;

Hayır ece abla eyvallah güzel yazmışsın afilli yazmışsın ama seni gören de bu kadın masum da mı böyle yazdı diye düşünür.

Ama değil, senin kabahtın onlardan beter. Sen düşmanın namuslusunu şereflisini istemişsin de önce bir düşün sen öylemisin ki düşmanların da öyle olsun.

(0) (0)
omerdas 27.02.2020 15:58