Sinema tv eleştirmeni Murat Tolga Şen: O dizi tam bir çöp!

otekisinema.com kurucusu, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası oyuncusu ve Medyaradar yazarı Murat Tolga Şen, Tivitrend'e konuk oldu. Tivitrend Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Altun ve editör Pelda Arkan'ın sorularını yanıtlayan Şen, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Biri hariç Netflix için çekilen Türk yapımlarını beğenmediğini dile getiren ve bazıları için "çöp" ifadesini kullanan sinema TV eleştirmeni Murat Tolga Şen; günümüz televizyonculuğunun değişim karşısında fazla direnemeyeceğini dile getirdi.

Mint Yapım'ın Ev Yapımı dizisi haricinde başta Çukur olmak üzere diğer ev yapımı dizilerin çok berbat olduğunu vurgulayan Şen, televizyonda bundan sonraki süreçte sosyal medya fenomenlerinin işlerine tanıklık edebileceğimizi ifade etti.

Yerli dizi senaryolarının neye göre yazıldığından, Survivor'ın neden rakipsiz olduğuna değin pek çok konuda açıklamada bulunan Murat Tolga Şen'in IPTV ve bein Sports arasındaki haksız rekabetle ilgili çarpıcı tespitleri de yine dikkate değer bir diğer konu başlığını oluşturdu.

(0) (0)
09 May 2020

aşk101 çok güzel eleştirmiş tebrikler

(0) (0)
fatih 09.05.2020 21:57

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol