Cüneyt Özdemir'in ABD'deki doktor macerası

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in kendine ait Youtube kanalına bugün yüklediği videoda bahsettiği olaydır. Sosyal medyayı sallamıştır. Özdemir ABD'de gittiği hastanenin kendisine 4 ay sonraya randevu verdiğini söyledi. Videonun tamamı için: Bkz.

(0) (0)
Kobayashi 21.11.2019 21:09

Hazal Kaya'nın pijamayla stüdyo bastıracaksınız demesi

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, sosyal medya üzerinden yaptığı esprili bir paylaşımdır. beIN Gurme kanalındaki, Aslı Kızmaz’ın yemek programının konuğu ünlü oyuncu Gupse Özay olmuştu. Kaya, programdan bir görüntüyü paylaştı ve “Aşırı sevdiğim kadınların aşırı tatlı sohbeti. Pijamayla stüdyoyu bastıracaksınız bana” diye esprili bir mesaj paylaşmıştır.

(0) (0)
ayberk74 09.10.2019 13:52

Başarılı oyuncu Aslı İnandık'ın ana haber bültenlerini tiye alması

Güldür Güldür skeç programıyla şöhrete kavuşan Aslı İnandık'ın sosyal medya üzerinden yaptığı olaydır. Siyasi bir eleştiri yoktur sadece sadece ses söz komedisi yapmıştır.

(0) (0)
selimoske 07.10.2019 10:40

'Fransız polisine ayar veren Türk' videosunun sahte çıkması

Geçtiğimiz gün Fransa'da bir polis memuruyla temizlik tartışmasına giren ve polisin ırkçı tavırları yüzünden Türkiye'de büyük çekti çeken bir video yayınlanmıştı. Videoda sürücü koltuğunda oturan Türk asıllı vatandaş, polisle tartışmış ve bu anları kameraya kaydetmişti.

Ancak videoda mağdur olarak gösterilen Türk gurbetçinin, kamera şakaları ve rap şarkılarıyla bilinen Mehmet Yıldız'ın olduğu anlaşılınca, birçok kişi videonun bir mizansen olabileceği uyarısında bulundu.

Bir Fransız polis derneği de sosyal medyadan yaptığı açıklamada videoda gösterilen polisin gerçek üniforma giymediğine dikkat çekti. Euronews’in haberine göre polis derneğinin konuya ilişkin yayınladığı videoda olayın gerçek olmadığını gösteren birçok kanıta değinildi.

(0) (0)
redhatcp 03.09.2019 13:19

Vedat Milor'un sosyal medyayı karıştıran balık ve limon anketi

Ünlü gastronomi yazarı ve televizyon programcısı Vedat Milor'un sosyal medyayı karıştıran ikinci anketidir. "Menemen soğanlı mı olur yoksa soğansız mı?" anketi baya ilgi görmüştü. Bu kez de "Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı?" diye sormuş. Şimdilik ankete katılan 300 binin üzerindeki kişinin büyük çoğunluğu limon sıkmayı tercih etmiş.

(0) (0)
mersinlim 27.08.2019 21:39

Uğur Dündar'ın CTT Haber kanalının kurulacağını söylemesi

Usta gazeteci Uğur Dündar Twitter'dan yeni bir kanalın kurulma aşamasında olduğunu duyurdu. Dündar, yeni kanalın isminin CTT Haber olacağı ve diğer kanalların aksine merkezinin İzmir'de olacağını açıkladı. 

(0) (0)
esrakaya 24.08.2019 10:59

Fox'un Fatih Portakal'a Youtuber olamazsın demesi

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yaptığı yorumlarla daima gündemde kalmayı başaran Fatih Portakal, şimdi de Youtube'a adım atacağını duyurdu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Bugün güzel bir şey yapabilirsiniz. youtube kanalıma katılabilisiniz. Ya da bildiğinizi yapabilirsiniz." ifadelerinı kullandı.

"Artık Youtube'dayım. Sürprizlere hazır olun" başlığıyla hazırladığı videoyu da paylaşan Portakal, 'abone olun' çağrısı yapmayı da ihmal etmedi.

"Fatih Portakal" ismiyle açılan hesaptan daha önce de paylaşımlarda bulunan Portakal, Youtube'da artık daha aktif olacak.

(0) (0)
tolgajan 22.08.2019 17:59

Youtube çocukların kişisel verilerini kullanarak reklam gösterimine son veriyor

Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube'u çocukların da kullandığı bir gerçek. Bu gerçeği gören ABD hükümeti, çocukların izlediği videoların öncesinde gösterilen reklamlar konusuna el attı. Youtube çocuklara yönelik içeriklerde artık hedefli reklam gösterimi yapmayacak.

Youtube'un yılda çocuklara yönelik videolardan önce gösterilen reklamlardan 50 milyon dolar kazandığı hesaplanıyor. Youtube'un gelirlerinin yüzde 10'u çocuklara yönelik videolardan önce çıkan reklamlardan oluşuyor. Çocukların kişisel bilgileri ve video tercihleri üzerinden oyuncak, boyama kitabı, kırtasiye gibi reklamlar videolar öncesi hedefli bir şekilde gösteriliyordu.

Bloomberg'de yer alan habere göre ABD hükümetinin dijital medya devlerine baskıyı artırması ve Federal Ticaret Komisyonu'nun art arda soruşturmalar açması Youtube'u platformunda yeni değişiklikler yapmaya itiyor. (bkz. link)

(0) (0)
ozlem17 21.08.2019 15:50

Şarkıcı Derya Uluğ'un evli bir adamdan kendisine gelen mesajı ifşa etmesi

Evli ve iki çocuk babası bir adamın Şarkıcı Derya Uluğ'a attığı mesajdır. Adam eşinin olduğunu ve bu durumu kabul ettiğini söyleyip Uluğ'a yemek teklifinde bulunuyor. Bunun üzerine güzel şarkıcı ise bu duruma "Bu nasıl bir sapkınlık nasıl bir zihniyet?" diyerek tepki gösteriyor.

 

(0) (0)
sidarta-82 15.08.2019 10:15

Habertürk spikeri Hande Sarıoğlu'nun Instagram'dan küfürlü paylaşım yapması

Habertürk ekranlarında spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu'nun Instagram'dan yaptığı paylaşımdır. Kanalda çektirdiği bir fotoğrafın altına "Tatiliniz bitti mi? İşe mi gidiyorsunuz? Banane amkajshsnsjsskkss Herkese iyi bayramlar, biz döndük, kalanlara iyi tatiller P.s espriye duyar kasmayın, kasan sayfamı terk etsin. Net." ifadelerini yazarak paylaşmıştır. Kısa sürede takipçileri tarafından tepkiler gelmeye başlamıştır.

(0) (0)
AliARSLAN 14.08.2019 13:58

Serdar Ortaç'ın boşandıktan sonra reklam paylaşması

Serdar Ortaç, 5 yıldır evli olduğu Chloe Loughnan'dan boşandıktan sonra yaptığı paylaşımla hayranlarını şaşırttı. Herkes başarılı şarkıcıdan boşanmasıyla ilgili paylaşım beklerken Ortaç, reklam içerikli bir gönderi paylaştı. Hayranları yorumlarda şaşkınlıklarını ifade ettiler.

(0) (0)
mrlash 08.08.2019 21:22

Genç görünmek isteyen vlogger'ın foyasının ortaya çıkması

Takipçilerinin ‘Qiao Biluo Ekselansları ‘ takma adını verdikleri Çinli genç kadın, yayında çıkan teknik bir aksaklık yüzünden kullandığı filtrede sorun yaşadı. Filtresiz haliyle aslında orta yaşlı bir kadın olduğu anlaşılan vlogger'ın foyası böylelikle meydana çıktı.

Yaşanan olay, ülkenin sosyal medya platformlarındaki güzellik standardı konusunda tartışmalara yol açtı. Douyu platformunda 100 binden fazla takipçisi olan vlogger, daha önce Çin’deki Global Times gazetesindeki bir haberde “hayranlarının 100 bin Yuan’dan fazla bağış yaptığı sevimli tanrıça” şeklinde kendine yer bulmuştu. (bkz. link)

(0) (0)
gabrielle 06.08.2019 14:19

Ünlü oyuncu Zeynep Kaçar'ın kadına şiddet var diye dizi tekliflerini reddetmesi

Hanımın Çiftliği ve Adını Feriha Koydum dizisiyle ünlenen Zeynep Kaçar, Twitter'dan yaptığı açıklamayla neden diziler de yer almadığını açıkladı. Kaçar, "Son altı ayda Tv'de yayınlanacak iki işi, karakter dayak yiyor diye reddettim. Kadını dayakla özdeşleştiren işlerde olmayı istemiyorum. Sansür gelecekse kadın dövmenin olağanlaştırılmasına gelse ya. Fotosentezle yaşamaya devam." dedi.

(0) (0)
uplight 03.08.2019 22:20

Mehmet Ali Erbil'den eğlenceli videoların gelmeye başlaması

Yaşadığı sağlık sorunları sonrasında eski günlerine yavaş yavaş dönen Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabından eğlenceli bir video paylaştı. Erbil videoya, "Yeniköyde dostlarla bir akşam yemeği." notunu eklerken, "İyi akşamlar Mali'nin mutfağında bu akşamki soframızda Lahmacunumuz var." diyor.

(0) (0)
radames 01.08.2019 21:37

Erdoğan'ın Facebook hesabındaki "ddddd" başlıklı paylaşım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Facebook hesabından yapılan paylaşım şaşkınlık yarattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmi Facebook hesabı bugün sabah saatlerinde "ddddd" başlığı altında canlı yayın açtı. Canlı yayını izlemek için tıklayanların karşısına TRT'de yayınlanan "Hangimiz Sevmedik" adlı diziden bir kesitin yer aldığı video çıktı.

Paylaşım kısa sürede silindi.

(0) (0)
themobster 01.08.2019 14:16

Şahan Gökbakar'ın Kaz Dağları açıklamasına sert tepkisi

Komedyen Şahan Gökbakar'ın yaptığı tepkidir. Son zamanlarda baya muhalif olmuştur. Bu seferde  karşısında Tarım ve Orman Bakanlığı vardı. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Kazdağları'nda kesilen ağaçlarla ilgili yaptığı açıklama sonrası Gökbakar, Instagram adresinden cevap verdi. Yaptığı paylaşım ile "Biz salak mıyız?" diyerek tepki gösterdi.

(0) (0)
moonhan 29.07.2019 21:04

Esra ve Ceyda kardeşlerin yeni albüm çıkaracak olması

Cicişler diye bilinen Esra-Ceyda kardeşler Bodrum tatilerinden yaptıkları paylaşım ile yani ablüm çıkaracaklarını söylemişler. Müzik kimlerinde ellerine kaldı yazıklar olsun... (bkz:link) hayranları çok sevinmiş hangi hayranlar?

(0) (0)
CANEReis 25.07.2019 11:20

Kerem Bursin'in 16 milyon kadına destek olması

Ünlü oyuncu Kerem Bursin, artan kadına şiddet olaylarına dikkat çekmek avucuna '16 milyon kadın' yazarak fotoğraf paylaştı. Bursin fotoğrafa not olarak: "Kadınlar ve erkekler arasında süregelen büyük bir eşitsizlik var. Bunu kadınlar lehine bir eşitlik haline getirmek için arkadaşlarımla bir rehber önderliğinde çalışmalar yapıyorum." ifadelerini ekledi. (bkz:link)

(0) (0)
Briareos 24.07.2019 14:11

Ünlülerin yaptıkları şoplarla sosyal medyada yakalanması

Photoshop çıktıktan sonra herkes güzelleşmeye herkes zayıflamaya başladı. Photoshopta zayıflayan ünlüler ise kendini hemen ele verdi. Yaptıkları photoshopla sosyal medyada takipçilerine yakalanan ünlüler rezil oldu.

Enis Arıkan şopu eğlenceye dönüştürürken, Ebru Şallı bacaklarını uzatırken, Aylin Kabasakal ise belini inceltirken kötü yakalandılar.

(0) (0)
gurcox 24.07.2019 11:18

Banyo suyunu satan fenomene Instagram'ın verdiği ceza

4.5 milyon takipçisiyle hatırı sayılır bir kitlesi olan Delphine, banyo suyunu satmaya çalışınca, Instagram tarafından hesabı kapatıldı.

(0) (0) Sponsorlu
anilakif 22.07.2019 17:48