Ece Üner'den Yaşar Alptekin'e soru: Kadına ticari değer biçene ne denir?

Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner'in, Posta gazetesine verdiği röportajda “Sokakta sigara içen kadın ucuzdur” diyen eski model Yaşar Alptekin’e "Kadına fiyat biçmek suretiyle ticaretleştirene ne denir?" şeklindeki soruyla lafı gediğine oturttuğu mevzudur.

(0) (0)
Seppuku 26.03.2019 13:24

Esra Erol'un 24 saat geçmeden Anne Kızı kavuşturması

41 yaşındaki Özlem Türkol'un hikayesi herkesi duygulandırmıştı. Kanser teşhisi konulan kadın tedavi sürecinde eski eşine çocuğunu emanet etmiş ama sonrasında yavrusuna kavuşamamıştı. Esra Erol'da yaşadıklarını anlatan Özlem hanım herkesi derinden yaralamıştı. Olaya el atan Esra Erol 24 saat geçmeden çözüm oldu ve Anne ile Kızı birbirine kavuştu.

İzdivaç programları devam ederken ve farklı insanlar (herkes kimler iyi biliyor) formatı sömürüp kalitesiz sahte işler ortaya atarken Esra Erol kalitesini çizgisini hiç bozmadı. O gereksizler tarafından izdivaç programları kaldırıldı şimdi hiç biri yok ama Esra Erol dimdik ayakta yeni formatı ile yine işini severek en iyi şekilde yapıyor Helal olsun sana Esra Erol

Haber Detay

(0) (0)
aslanco 21.02.2019 10:19

Nergis Kumbasar'ın Star ile yolları ayırması

Star Yönetimi reytinglerde beklediği sonucu alamadığı için Nergis Kumbasar'ın hafta içi yayınlanan "Nergis Zamanı" programını sonlandırma kararı almış. Genel anlamda programda bir tutukluk söz konusuydu ve kadınlar üzerinde istenen o etkiyi bırakmadı Nergis Kumbasar'ın kalitesi ekranlara biraz ağır geldi diyebiliriz sanırım. Programda izleyicinin sevdiği tarzda bağırış, kavga, dedikodu, gözyaşı, entrika yok denecek kadar azdı.

Star yönetimi Nergis hanımın programının yerine Nursel Ergin'in sunacağı bir programı getirecekmiş buda sızan bilgiler arasında. Hayırlısı olsun herkes için.

(0) (1)
xerxes 04.02.2019 10:14

Bergen ve Kamuran Akkor Hayranlığı...

Bırakın Yüksek Lisansı ya da Lisansı ben daha lisedeyken "ikinci sınıf" muamelesi görmeye başlamıştım. Çağdaşlığı anlamadığı dilden şarkılar dinlemek olduğunu sanan bazı görgüsüzler, arabesk dinlememizi büyük bir zevkle eleştirmekteydi. Şimdi ise sosyal medyada falan aynı arkadaşlarımı "ipe sapa gelmeyen" günümüz pop dünyasını eleştirirken görüyorum. Onlara ise avazın çıktığı kadar şöyle bağırmak istiyorum:

"Ey, sırf aykırı görüneceğim diye, toplumun büyük kesimini etkisi altına alan arabeski reddetmeyi işten sayanlar! Ey, bizi koyun addedenler ve sürüye uymakla suçlayanlar... Şimdi gelinen noktadan dolayı pişman mısınız?  İşte, gördüğünüz gibi biz yıllar sonra bile Bergen ve Kamuran Akkor dinlemeye devam ediyoruz. Siz ise yabancı şarkıları tüketip, dışladığınız arabeske yıllar sonra dönmeyi kendinize yediremeyip; habire dinlediğiniz günümüz şarkıcılarını kırbaçlıyorsunuz. Hâlâ bir kimlik arayışı, kimlik bunalımı devam ediyor, değil mi? Bir de utanmadan arabesk dinlemeyi utançtan saymaya devam ediyorsunuz."

Siz kimsiniz oğlum? Asıl siz kimsiniz? :)

Utanmadan sevdiği şeyleri dile getiren ve baskılara boyun eğmeyenlere selam olsun...

Bergen ve Kamuran Akkor'a da...

Ses Budur!

(1) (0)
editorfilozof 04.01.2019 12:39

Canan Karatay ekrana çıkınca sesi sonuna kadar açan teyze modeli

Öpülesi elleriyle süper yemekler yapmış hem kendi yemiş hem çoluk çocuğa yedirmiş ama bir yaştan sonra da aldığı kiloların da etkisiyle daha uzun yaşama derdine düşmüş teyze türüdür.

Candır can, hepsinin ellerinden öpüyoruz...

(0) (1)
lobo 28.12.2018 15:36

Acun ılıcalı, Serap Paköz’nün Gerçeğin Peşinde programını yayından kaldırdı

Acun TV8'de özellikle Müge Anlı ile yarışmayı çok istiyor. İlk önce Songül Karlı'yı getirdi olmayınca hemen yayından kaldırdı.

Sonra umudu Serap Paköz'e bağladı Gerçeğin Peşinde programı da tırt çıkınca aklın yolu bir deyip onu da yayından kaldırmış.

Aslında Müge Anlı ile Şeyma başedebilir ama onlar da boşandı napcen!

(0) (1)
bahadrokumus 26.12.2018 17:58

6 yaşındaki kız çocuğuna işkence eden adamın Müge Anlı'da gözaltına alınması

Müge Anlı resmen Kadın Programları Ekipler Amiri gibi çalışıyor televizyon karakolu mübarek!

(0) (0)
spike73 25.12.2018 10:17

(0) (0)
tivitrend 16.10.2018 13:43