Zalim İstanbul yayınlanmadan final kararı verildi

Ülkece diziler konusunda aştık gerçekten hani dizinin ilk bölümünün ortasında bu dizi tutmaz olayına alışmıştık ama sosyal medyada daha yayın hayatına başlamamış diziler hatta fragmanı bile ortaya çıkmayan dizilerin ipi çekilebiliyor. Oyuncu kadrosu ve kabaca anlatılan senaryodan insanlar bu dizi tutmaz demeye başladı. Bu sosyal medya dizi müneccimi olan arkadaşlar son olarak Zalim İstanbul dizisini başlamadan bitirdiler. Bakalım haklılar mı dizi yayınlanınca göreceğiz.

(0) (0)
lobo 23.03.2019 17:58

Fenomen dizi Çocuklar Duymasın'ın reytinglerde çakılması

Çocuklar Duymasın'da uzun zamandır işler yolunda gitmiyor standart çizgisi tutmayınca Tutku karakteri, boşanma senaryoları, Youtuber olma maceraları filan derken dizi yapımcıları yapmadıklarını bırakmadılar elde malzeme kalmayınca eski tutan işlere geri döndüler ama oda dizinin durumunu kurtarmaya yetmedi bir dizi düşününki her geçen gün daha kötü olsun ama ekranlarda kalmaya devam etsin bu çocuklar duymasın bitse de kurtulsak. (Bkz:Link)

(0) (0)
mooniron 21.03.2019 18:57

Beren Saat'in herkesi korkutan paylaşımı

Kenan Doğulu ile ayrıldıkları resmi bir dille ifade edilmemesine karşın Beren Saat'in paylaşımlarından durumun ayrılık olduğu net bir şekilde belli. Özellikle Saat'in son dönemde medyaya yansıyan günlük halleri ve sıklıkla yaptığı paylaşımlar psikolojisinin oldukça bozuk olduğunu ortaya koyuyor. Beren Saat'in son paylaşımı sevenlerini tedirgin edecek cinste bir paylaşım olmuş. Umarım biran önce kendini toparlar. (Bkz:Link)

(0) (0)
krosgame 20.03.2019 22:48

Yüzleşme yüzü eskimeden final kararı aldı!

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve iddialı kadrosu ile ses getirmesi gereken dizisi Yüzleşme Final yapma akrarı aldı. Kanalın reyting bazlı beklentilerini karışayamayan yapım 4. bölüm ile veda kararı almış.

Dizinin yapımcısı T Company'nin patronu Bülent Turgut ekibine şu veda yazısını gönderdi:

"Değerli Yüzleşme Oyuncuları, Değerli Yönetmenlerimiz, Değerli Ekibimiz;

Yüzleşme dizimizin yolculuğuna 4. bölüm sonu itibarıyla üzülerek son verme kararı aldık. Öncelikle her birinizin değerli katkılarından dolayı teşekkür ederim.  Evet, birkaç bölüm daha sürdürme şansımız vardı. Ancak yaptığımız değerlendirmede bu sürecin tüm ekibe daha fazla stres ve sıkıntı yaratacağını ve sürecin bu işin paydaşı olan herkese zarar vereceğini düşünüyoruz. Reyting bu işin doğası gereği sürdürülebilirliğin belirleyicisidir. Her birinizin bu işe çok büyük katkısı oldu ve olmaya devam ediyor. Yola çıkarken böyle bir sonucu hiçbirimiz beklemiyorduk tabii ki. İzleyicide beklediğimiz karşılığı bulamadık maalesef. Bu iş kollektif bir iştir. Herkesin elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başka projelerde buluşabilmek dileğiyle tekrar çok teşekkür ediyorum."

(0) (0)
qawser21 20.03.2019 22:05

Müge Anlı'nın programında küfürlerin havada uçuşması!

Son dönemde Müge Anlı o kadar sık haber konusu oluyor ki resmen medya abartıyor artık yeter konumuna geldi bir çok insan (en azından benim çevremde durum bu) son olarak inşaat işçisi Hüseyin Aslan'ın şüpheli ölümünü araştıran Anlı ve ekibi konun taraflarını stüdyoya getirmiş. Taraflar konu sertleştikçe küfürleşmeye başlamış ve işin içinden çıkılmaz bir karmaşa yaşanmış. Müge Anlı bu tarz haberler ile çok sık anılmaya başladı, kalitesinden kaybediyor itici olmaya başlıyor biran önce yayınına bir mola vermesi lazım yoksa program inandırıcılığını kaybedecek. (Bkz:Link)

(0) (0)
bugrkn 20.03.2019 20:11

Söz'de Fethi'nin şehit düştüğü sahnedeki mantık hatası

Çanakkale Destanı'nın yıldönümünde ekranlara gelen Söz dizisinde Fethi'nin şehit düştüğü sahne çok duygusal bulunsa da dizideki mantık hataları dikkatlerden kaçmadı. Fethi'nin teröristleri fark ettikten sonra onlarla çatışmaya girmesi ancak bunu kimsenin fark etmemesi izleyiciye çok mantıksız geldi. Silahlarda susturucu olduğu için silah seslerinin duyulmaması normal olarak karşılansa da, törenin yapıldığı binadagüvenlik ekibi ya da polisin olmaması enteresan.

(0) (0)
kaansemler 20.03.2019 12:09

Gündoğdu'nun Diriliş Ertuğrul'a geri dönmesi

Diriliş Ertuğrul dizisinde oğlu Süleyman'ın öldürülmesinin ardından Gündoğdu Bey'in Kayı obasına geri döneceği ve diziye yeniden dahil olacağı konuşuluyordu. Konuyla ilgili resmi açıklama gelmiş. (bkz:link)

(0) (0)
Suko 20.03.2019 11:41

Kıvanç Tatlıtuğ'un sert erkek tepkisi

Son dönemde sert ve öfke kontrolü yaşayan karakterleri canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, konuyla ilgili açıklamada bulunmuş. ‘Ezel’ ve ‘Kuzey Güney’den sonra ekrana gelen ‘Çarpışma’ dizisinde agresif ve sert erkek rolünde olan Kıvanç,  “Roller üstüme yapışmadı. Ne geliyorsa onu oynuyorum” demiş. Yapmacık ve yılışık sevgili rollerinde olmasından iyidir bence.

(0) (0)
arokh 20.03.2019 10:46

This is Us Türkiye uyarlamasında Eşcinsel, kilolu karakterlerin yok olması!

ABD ekranlarında yayınlanan "This is Us" dizisinin Türkiye uyarlaması olan "Bir Aile Hikayesi"nde bazı karakterler izleyenler ile buluşamadan sansüre uğradı. MED Yapım tarafından hazırlana dizi aynı Yapım şirketinin daha önce Türkiye uyarlamasını yaptığı Shameless ve Desperate Houseviwes dizilerinden biliyoruz. Bu yapımlarda da eşcinsel karakterler bir anda yok olmuştu. Bir Aile Hikayesi'nde de aynı durum söz konusu oldu. Türkiye'de kilolu insan ya da eşcinsel yaşamıyor demek!

(0) (0)
steven amir 19.03.2019 20:09

Beyaz'ın YouTube kanalında Murat Boz ve Seda Bakan'ı azarlaması

Öldür Beni Sevgilim filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkan Murat Boz ve Seda Bakan, filmin tanıtımı için YouTube'a bomba gibi bir giriş yapan Beyaz'ın kanalına konuk oldu ancak beklemedikleri bir sürprizle karşılaştılar. Deyim yerindeyse Beyaz, ikiliyi hem sevdi hem de dövdü.

(0) (0)
bumerang 19.03.2019 12:16

Çocuklar Duymasın'da Tutku karakterinin geri dönmesi

Çocuklar Duymasın'da işler yolunda gitmediği zaman Haluk ve Meltem'in arası bozulur ve boşanma evresine kadar gelirler. Bir diğer yöntem ise daha önce dizide oynamış kişileri yeniden olay örgüsüne monte etme çabaları. Bu sefer işler o kadar kötü gitmiş olacak ki iki yöntemi de aynı anda kullanmaya başladılar. Yeni bölümde Haluk ve Meltem boşanmak için karar alıyor ve dizide daha önce oynamış olan Tutku karakteri geri dönüyor.

(0) (0)
DrDeli 19.03.2019 11:50

Birisine 'Lan' demek hakaret mi?

Bir sanık mahkemede taşkınlık çıkarınca hakim de, "Atın bunu dışarıya" demiş. Kolluk güçleri adamı dışarı çıkarırken "Ne atıyorsunuz beni dışarı lan" diye sitem edince farklı bir mahkeme sanık hakkında hakaretten dava açmış.

Mahkeme sanığı hakaret ettiği gerekçesiyle suçlu buluyor ve dava Yargıtay'a gidiyor. Yargıtay ise 'Lan' sözünün hakaret olmadığını, insanların şerefini ve değerlerini incitecek bir söz olmadığına kanaat getirerek sanığı bu davadan beraatine karar veriyor. 

(0) (0)
webertt 19.03.2019 11:10

Söz dizisinde Fethi'nin şehit düşmesi

Söz dizisinde başrol oyuncusu olarak oynayan ve Fethi karakterini canlandıran Burak Sevinç'in şehit olarak diziden ayrılması üzdü. Çanakkale Destanı gibi çok önemli bir günde izlenince de daha farklı bir duyguyla bakılıyor.

(0) (0)
farukyilmaz06 19.03.2019 09:25

Misvak Dergisinin tepki çeken Çanakkale karikatürü

Misvak Dergisi, Çanakkale Savaşı'nın 104. yılında tepki çeken bir karikatür yayınladı. Karikatürde Seyit Onbaşı'nın topu Türkiye'ye doğru çevirdiği görülürken "Önce içimizdeki gavurları bi halledeyim diğer taraf kolay" dedi görülüyor. Malum karikatüre sosyal medyadan tepki yağmış.

(0) (0)
noolcak 18.03.2019 14:48

Behzat Ç. Netflix ile geri dönüyor

Televizyon dünyasında yayından kalkması en çok ses getiren yapımlardan biri Behzat Ç.'dir. Dizi ekranlara veda ettiği tarihten bu yana sürekli olarak geri dönecek deniyordu. geçtiğimiz günlerde bir dedikodu çıkmış Netflix'in dizinin haklarını aldığı iddia edilmiş ama bu yalanlanmıştı. Sonunda yeni bölümlerin senaryosunu yazacak olan Ercan Mehmet Erdem sosyal medyadan çekimleri duyurdu. (Bkz:Link)

(0) (0)
ghost1972 15.03.2019 21:57

Yüzleşme dizisinin bitme sinyali vermesi

KanalD resmi twitter hesabından yapılan şu açıklama ile dizinin biteceğini bana düşündüren konu: "Yüzleşme dizisinin bittiğine dair söylentiler gerçek dışıdır. Kanal D yönetimi böyle bir karar almamıştır. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki performanslarına göre değerlendirilecektir."

(0) (0)
Best movies 15.03.2019 12:08

Haluk Levent'in küçük kıza tekerlekli sandalye alan kişiye yemek yapması

Son dönemlerde katıldığı ve bizzat öncüsü olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle insanların kalbine bu kadar içten dokunabilen bir insan görmedim. Bu olayı duyduğumda tüylerim diken diken oldu. Sanatçı olmuş olmamış az kazanıyor, çok kazanıyor değil de insan olabilmek önemli be abi. Haluk Levent, sosyal medyadan yine bir yardıma ihtiyacı olan küçük bir kızımıza ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi alan koca yürekli bir vatandaşımızın evine giderek elleriyle yemek yapmış.

(0) (0)
kkontrol 15.03.2019 12:06

Çukur'un Vartolu'su ile Çarpışma'nın Veli'sinin karşı karşıya gelmesi!

Ay Yapım'ın Amerikan dizilerinde yaygın olarak kullanılan ve crossover yani ortak karakterler ile ortak bölümler çekme furyasına Çarpışma dizisinde oynayan Onur SaylakÇukur dizisine sokması olayı. Yapım şirketi ShowTv dizilerinden Çukur'un Vartolu'su ile Çarpışma'nın Veli karakterlerini karşı karşıya getirecekmiş.

(0) (0)
noi 15.03.2019 10:29

TGC Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri'nde ödül alanlar

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği 2018 Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’nin kazananları açıklanmış. (bkz:link)

(0) (0)
textures 14.03.2019 16:08

Fatih Portakal'a FETÖ'den soruşturma açılması

Fox Ana Haber spikeri Fatih Portakal hakkında FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'dan gelen mesaja cevap verdiği gerekçesiyle FETÖ üyeliğinden soruşturma açılmış. (bkz:link)

(0) (0)
nokimon 14.03.2019 13:02