Quentin Tarantino'nun baba olması

Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Kill Bill gibi efsane filmlerin yönetmeni ABD'li Quentin Tarantino'nun çocuk sahibi olmasıdır. Bu yıl Oscar ödüllerinde Bir Zamanlar Hollywood'da filmiyle hayal kırıklığı yaşayan Tarantino'nun İsrailli eşi Daniella Pick dün bir erkek çocuk doğurmuş. Doğumu da ülkesinin Tel Aviv kentinde yapmış. 

Kadının yaşı 35 yine fena sayılmaz ama 56 yaşında baba olmak... Biraz erken sanki.

Bu arada çift 2009 yılında, Tarantino’nun Soysuzlar Çetesi (Inglourious Basterds) filminin İsrail’deki tanıtımı esnasında tanışmış, bir yıl flörtten sonra haziran 2017’de nişanlanmış, kasım 2018’de de Los Angeles’ta Yahudi geleneklerine uygun bir törenle evlenmişti.

(0) (0)
ekun 23.02.2020 17:45

17 Ocak Dünya Zenginler Günü

Duyduğumda yeşilçam'ın işlediği zengin karakterler ve onların görgüsüzlükleri aklıma getiren ve "ulan hangi durzi buldu bu günü" dedirten gereksiz gündür. Bunu kutlasa kutlasa Maho Ağa, Nuri Alço, Kenan Pars, Ahu Tuğba, Banu Alkan falan kutlar herhalde.

Düşünüyorm düşünüyom da etrafımda 17 Ocak Dünya Zenginler Günü'nü kutlayacak kimsem de yokmuş, onu anladım. Bari siz varsa çevrenizde kodaman tanıdığınız arayın da kutlayın gününü :)

Ama dikkat edin şöyle bir şey olmasın!!!

Duygularımızla az oynamadı mahalledeki o göbekli zenginler

(0) (0)
togayyilmaz 17.01.2020 15:52

ABD'li oyuncu Lindsay Lohan'ın Türk ajanı olması

ABD'li oyuncu Lindsay Lohan, için tekrardan Türk ajanı olduğu iddiası ortaya atıldı. Daha önce ABD Başkanı Donald Trump ile yaşadığı polemik sonrası böyle bir iddia ortaya atılmıştı. Lohan'ın Avustralya'da yaptığı "Çocukluğumdan beri farklı dilleri öğreniyorum. İyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyorum. Rusça anlayabiliyor, Türkçe, İtalyanca ve Arapça öğreniyorum." açıklaması üzerine aynı iddia tekrardan ortaya atıldı.

(0) (0)
tedmosby21 24.07.2019 11:23

Nagehan Alçı'nın yazısından faşistler öğrensin Kürdistan demesi

Habertürk yazarlarından Nagehan Alçı'nın son yazısında geçen sözdür. Irak'ta bulunan Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi için söylediği sözdür ancak oranın adı belirttiğim gibi Irak Kürdistan Bölgesel yönetimidir sadece Kürdistan değildir. Geçtiğimiz günlerde Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi bayrağını açanlara saldıran kişileri hedef almıştır.

 

(0) (0)
muratordu 23.07.2019 13:29

Adnan Oktar'ın iddianamesinde Acun Ilıcalı'nın isminin geçmesi

Adnan Oktar iddinamasinde Acun Ilıcalı ve abisi Ömer Cenker Ilıcalı'nında adı geçiyormuş. Tutuklu sanıklardan Mehmet Coşkun Pamir, ifadesinde kendisini Adnan Oktar'la tanıştıranların ACun Ilıcalı ve abisi Ömer Cenker Ilıcalı olduğunu söylüyor. Adnan Oktar'ında geçmiş zaman ki bir yayınında Acun Ilıcalı ve abisinin, 10-15 yıllık talebeleri olduğunu açıklamıştı.

 

(0) (0)
MKaan 23.07.2019 12:03

Didem Arslan'ın Ahmet Hakan için ağır sözler kullanması

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun ile Habertürk sunucusu Didem Arslan arasında kavga patlak verdi. Ahmet Hakan'ın çirkeflikle itham ettiği Didem Arslan'dan kapak niteliğinde yanıt geldi. Didem Arslan şunları yazdı: 'Sayın Binali Yıldırım, Sayın Ekrem İmamoğlu şu anda siyaset gündeminin en önemli iki ismi. Programıma iki değerli adayı davet etmek işimin gereği. Bu yayını çok istiyorum... BİR SAKINCASI MI VAR? 

Bel altı vurmam çirkeflik yapmam. Bir örnek verim; tatildeki kanal patronunun ayağına kadar gidip bir sunucuyu kovdurmaya çalışsaydım, bu sadece ekmekle oynamak değil, çirkeflik olurdu. Ben böyle bir kötülük yapmam!!!


 

(0) (0)
krosgame 30.05.2019 21:40

Rus gelininden küstüm Latif'e FETÖ suçlaması

Kayınpederi türkücü Latif Doğan’ı “Konser gelirlerini FETÖ’ye bağışlardı” diye karakola ihbar eden Rus gelin Aleyna Doğan'ın kafa karıştıran davranışı.

(0) (0)
fevzimert 22.03.2019 15:15

Hayatta Her Şey Var'a bağlanan kadın izleyicinin şoke eden enişte itirafı

Beyaz TV'de yayınlanan "Hayatta Her Şey Var" programına katılan izleyicilerin anlattıkları gerkeç mi kurgu mu tartışılır ama her biri gerçekten duyanların ağzını açık bırakıyor. Hani o sunucu Nur Viral'in şaşkın şaşkın pozları var ya, kadın ne yapsın normal bir tepki. Çünkü itiraflar normal değil.

Geçen yine kadının biri bağlandı yayına, başladı anlatmaya. Ablasının kocası (yani eniştesi) buna aşık olmuş, ahlaksız teklifte bulunmuş. Ablası bu pislik adama aşıkmış, kendi kocasının da arası iyimiş bu sapıkla. Ama haberleri yok tabii olan bitenden. Ve her gördüğünde sıkıştırıp "İkimiz de boşanalım, biz evlenelim" diyormuş. Bu da dediklerini ailesine anlatmakla tehdit etmiş ama adam kimse inanmaz demiş zavallı kadına. 

Gel işte böyle iğrenç insanlarla bir arada yaşa ve katil olma. Şimdi bu kadının kocası bacanağına ne yapsa hak etmiyor mu? İnsan böyle bir şey duysa nasıl sakin kalıp mantıkla hareket edebilir ki?

He bu arada programdaki Evlilik ve İletişim Uzmanı İnci Yeşilyurt da kadına olayı annesine anlatması ve telefonunu engellemesi tavsiyesinde bulundu. Ne kadar etkili olacaksa artık...

(0) (0)
husbil 16.02.2019 22:23

Hazal Kaya ve Ali Atay'ın 600 bin TL'lik düğünü

Malum zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış. Baştan diyim de sonradan bu konuyu buraya yazdığım için bana bu sözle gelmeyim. Hazal Kaya ve Ali Atay çok severim ikisi de çok medyatik ve gece hayatında görünmeyen kendi hallerinde bir ikili bu yönleriyle takdir ediyorum doğrusu.

Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim arkadaşlar bu denli ekonomik kerizin olduğu bir dönemde 600 bin TL'lik düğün nedir allah aşkına. Tamam çok kazanıyorsunuz falan ama o kazancı da akşam sizi gecekonduda izleyen Ayşe teyze sayesinde elde ediyorsunuz.

Sizin sadece bir düğün organizasyonu için 600 bin TL harcadığınız gören Ayşe teyze sizi ekranda fakir ve geçim sıkıntısı yaşayan bir rolde inandırıcı bulur mu?

Ama şunu da belirtelim Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, gelen konuklar adına üzerinde "Size nikah şekeri vermek yerine adınıza Bir Can Bir Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği'ne bağışta bulunduk." nihak şekeri giderlerini çocuklar için harcayarak yine farklarını ortaya koymuşlar. Bunun için de kendilerini tebrik ediyorum.

(0) (0)
Marcelo Rubini 08.02.2019 11:55

Fahriye Evcen'in ilginç keşfedilme öyküsü

Hani bazen doğru zamanda doğru yerde olmak ile ilgili şans faktörünü duyarız ya sağdan soldan ve yok ya ne alakası var deriz. Ben de öyle diyordum ta ki ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in ilginç keşfedilme öyküsünü duyana kadar.

Belki inanmayacaksınız ama Fahriye Evcen Almanya'dan Türkiye'ye tatile geldiği sırada ünlü oyuncu Oya Aydoğan tarafından keşfedilmiş.

İddiaya göre; Almanya'da yaşayan güzeller güzeli Fahriye Evcen, tatil için geldiği Türkiye'de Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak katımış. Program sırasında Evcen'in güzelliğinden etkilenen Oya Aydoğan Fahriye'yi yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırmış.

Haliyle böyle şeyler bazen oluyor arada. Telefon numarası alış verişinden sonra Evcen Almanya'ya dönmüş. Dünmüş dönmesine ama Almanya'dayken telefonu bir türlü susmak bilmemiş. Gına gelen Fahriye de sonunda dayanamayıp telefonla gelen rol tekliflerini kabul etmiş. Önce ''Asla Unutma'' ve ''Hasret'' dizilerinde rol almış. Ama asıl büyük çıkışını Yaprak Dökümü ile yapmış. 

Yaprak Dökümün'den sonrasını da biliyorsunuz zaten hanım kızımız almış yürümüş...

(0) (0)
rasidat 29.01.2019 13:52

TGRT'yi FOX yapması için Murdoch’a kim sattırdı?

Sözcü Gazetesi yazarı Soner Yalçın, ABD vatandaşlığına geçen Mücahit Ören’e yakın isimlerle ilgili kaleme aldığı yazıda çok ilginç iddialarda bulunmuş.

Soner Yalçın'ın iddiasına göre NATO'da görev yapan ve 1989-1992 arasında Ankara'da müsteşar ve 1995-1997 arasında büyükelçi olarak çalışan ABD'li diplomat Marc Isaiah Grossman resmi görevinin bitiminden sonra İhlas Yayın Grubunda çalışmaya başlamış.

Grossman'ın İhlas'taki ilk icraatının Medya devi Rupert Murdoch'u Türkiye'ye sokmak olduğunu iddia eden Soner'e göre. İhlas'ın TGRT kanalını, Murdoch'a verdirip Fox Türkiye'yi kurduran kişi Grossman'ın ta kendisiymiş!

(1) (0)
CaglayanWade 23.01.2019 14:28

Türk televizyon kanalarının en utanç verici anları

Şimdi yeniden bakınca neler neler yaşanmış. Ali Poyrazoğlu Seray Sever olayı mı dersin Mehmet Ali Erbil'in canlı yayındaki sululuklarını ve rezilliklerini mi dersin Yaşlı amcanın canlı yayında Esra Erol'a sulanmasını mı dersin, Saba Tümer'in "her gelene veriyor musun" gafını mı dersin, Kim Milyoner Olmak İster'in kadın yarışmacının canlı yayında küfür etmesini mi dersin, Okan Bayülgen'in canlı yayında konuğuna dediği "Beni azdırıyorsun" lafını mı dersin, Didem Erol'ün şimdi söylense televizyon kapatacak laflarını mı dersin, Kelime Oyunu kadın yarışmacının hem argo hem çok müstehcen cevabını mı dersin, Kanal7'de programdaki karısı bayılınca ağzına geleni söyleyen amcayı mı dersin hangisini söyleyeyim.

Valla tekrar izleyince resmen yüzüm kızarmış. Tamam şu an gereğinden fazla bir sansür var ama o zaman da denetim sıfırmış yani.

İşte o video kendiniz karar verin:

 

(0) (0)
Saitama 19.01.2019 12:54

Yılın en iyi erkek film oyuncusu ödülü bu yıl hiç filmi olmayan Burak Özçivit'e verilmiş

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin belirlediği ‘Yılın Yıldızları Ödülleri’ töreninde 2018'in en iyi erkek film oyuncusu ödülü Burak Özçivit'e verilince olanalr oldu.

Gecede ödül alan Müslüm Filmi yapımcısı Mustafa Uslu, ödül konuşmasında sinirlerine hakim olamayıp bir güzel eleştirisini yapmış.

Uslu, 2018'de hiçbir filmde oynamasına rağmen Burak Özçivit'e yılın erkek oyuncusu ödülünün verilmesini anlayamadığını belirtirken asıl hak edenin Müslüm filminde oynayan Timuçin Esen olduğunu belirtmiş.

Ne diyelim yani ödülün adın yılın en iyi erkek film oyuncusuysa haklı olarak o yıl en az bir filmde oynamış birine verilmeli. Bu açıdan Mustafa Uslu haklı beyler... 

(0) (0)
tylerr 11.01.2019 13:47

Erkin Koray'ın Fesuphanallah şarkısının çalıntı çıkması

Özellikle Hababam Sınıfı serilerinde yıl sonu gösterilerinde tarık Akan ve kemal Sunal'ın da bulunduğu Hababam Vokal Grubu tarafından söylenen Erkin Koray'ın 70'lerin efsane şarkısı Fesuphanallah'ın çalıntı olduğu ortaya çıkmış.

İddiaya göre şarkının orijinalinin sahibi Arap asıllı şarkıcı Samir Yazbek. Şarkının ismi ise weily weily:

Nasıl söyleme tarzı ve melodiler de birebir aynı öyle değil mi?

Yıllar sonra nereden çıktı bu iddia dediğinizi duyar gibiyim. Efenim olayın çıkış noktası şöyle: Sözüm ona Erkin Koray’ın kült şarkılarından ‘Fesupanallah’ bir reklam filminde izinsiz kullanılmış. Usta sanatçı, şarkıyı kullanan şirkete dava açarak, İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'nde 50 bin liralık manevi tazminat talep etmiş.

Müzik şirketi de yıkarıda izlediğiniz dinlediğiniz videodaki, şarkının ‘Weily Weily' adlı bir eser olduğunu ve kullanım haklarına sahip olduğunu iddia edip  davanın reddini istemiş.

Mahkeme ise şirketin ‘Fesuphanallah' isimli eserin bestesi üzerinde hak sahibi olduğunun ispatlanamadığına karar vermiş. Mahkeme, şirketin, Erkin Koray'a 20 bin lira manevi tazminat ödemesinde karar vermiş.

İşte bu da erkin koray versiyonu karar sizin :)

BONUS: Hababam Sınıfı Vokal Grubu - Fesuphanallah

(0) (0)
melissa 11.01.2019 11:41

Cem Yılmaz'ın esprileri çalıntı mı?

Son günlerde Mars sinema işletmesiyle girdiği polemik nedeniyle sık sık televizyon ve sosyal medyadan gördüğümüz ünlü komedyen Cem Yılmaz ile ilgili ortaya atılan yeni bir iddia yenilir yutulur türden değil.

İddiaya göre Amerikalı komedyen Louis C.K'nın çok eskiden gösterilerde yaptığı  espriler Cem Yılmaz ile aynı.

Konu ile ilgili görüşü sorulan Cem Yılmaz ise aynen şöyle cevap vermiş. “İyi sanatçılar kopyalar, büyük sanatçılar çalar”...

Sanat ve sanatçının emeğine saygı bağlamında sinema salonlarıyla kavgaya girişen Cem Yılmaz'ı severim ama verdiği bu cevap çok tatmin edici olmamış:

(0) (0)
atlantikos 10.01.2019 12:31

Sabahın köründe televizyonun sesini sonuna kadar açmak

Pek çoğumuzu deliye döndüren bu olayı özellikle de erken kalkan yaşlı amca ve teyzeler veya okula gidecek çocuğuna mutfakta kahvaltı hazırlayan genç annelerin salondaki televizyonu mutfaktan dinlemeye çalışmaları yüzünden oluyor.

Ya mübarek çok meraklıysan al mutfağa da küçük bir televizyon rahat rahat izle. Yok o da olmadı kıy paraya al son sistem bir televizyon tak bluetooth kulaklığı mis gibi dinle salondaki televizyonu mutfakta kahvaltı hazırlarken.

Ama yok bunların derdi televizyon izlemek falan değil, henüz uykuda olan ev halkını televizyon sesiyle uyandırmak istiyor bu kunduzlar.

İyi de Allah'ınızı severseniz bu aile entrikaları içinde biz komşuların ne suçu var biri bunu açıklayabilir mi?

(0) (0)
reter 02.01.2019 10:44

Barış Manço ile Adam Olacak Çocuk programı

On on on on tam 40 puan deyip hepimizi gülümsetirdi. TRT in en güzel programıydı. Bir nesil böyle adam oldu. 

(0) (0)
nhtctn 30.12.2018 13:24

Kocasının dizilerdeki güzel kadınlara baktığını görüp belgesel açan kıskanç kadın

Ful makyaj ve stil elbiseler içindeki birbirinden güzel dizi kızlarına bakan kocasını fark eden kadının belgesel kanalına zıplaması.

Biz her gece evde safariye çıkardık.... ah çıkardık :)

(0) (1)
tarantas1 28.12.2018 16:12

Doğuş Grubu Karal Tv'yi kapatma kararı mı aldı?

Müzikseverlerin en çok izlediği kanalların başında gelen fakat internet ve youtube ile yarışmakta zorlanan Kral TV'nin ekonomik nedenlerle Doğuş grubu tarafından kapatılacağı iddia ediliyor.

Çocukluğumuzun tatlı anılarından biriydi Karal kapatılırsa yazık olur.

(0) (0)
reter 28.12.2018 12:39

(0) (0)
smail 18.10.2018 11:31