Sabahattin Önkibar'ın Demirören kardeşler iddiası!

Youtube kanalından yaptığı yayınla Demirören Ailesinde kardeşler arasında büyük anlaşmazlık çıktığını belirten Gazeteci Sabahattin Önkibar, bunun nedeninin büyük kardeş Yıldırım Demirören’in hükümetle girdiği yakın ilişkiden kaynaklandığını söylemiş.

Önkibar’ın iddialarına göre; Yıldırım Demirören’in AK Parti iktidarına verdiği destek kardeşleri Tayfun Demirören ve Meltem Demirören Oktay’ı ciddi anlamda rahatsız etmiş.

Kendilerinin bir iş ailesi olduklarını ve daha tarafsız konumlanmaları gerektiğini abileri Yıldırım Demirören’e defalarca anlatan iki kardeş, AKP sonrası dönemde Demirören Grubu’nun hedef tahtasına koyulabileceğinin altını çizmiş.

Miş miş miş...

(0) (0)
fastun 01.06.2020 12:50

Bir medya ikonu olarak Ersin Korkut!

Dizi film ve şovlarda hep aynı mimikle komik olmaya çalışan ama bence uzunca bir zamandır kabak tadı vermeye başlayn ve özel hayatındaki uygunsuz davranışları ve karakteri nedeniyle pek sevemediğim şahsiyet.

Oğlum olsa böyle biriyle arkadaş olmasını bırakın izlemesini bile istemem.

(0) (0)
murodo 13.05.2020 15:45

Ünlü siyasetçinin oğluyla yasak aşk yaşayan evli kadın spiker

Medyaradar'ın kulağı delik yazarı Radar Operatörü'nün gündeme getirdiği iddiadır.

Çok konuşulacak ve çok merak uyandıracağına inandığı haberi ve bu aktarılanı bizlere imgesel anlatım şeklinde yapmış.

Hikayenin kahramanları kamuoyunun yakından tanıdığı isimler. Esas oğlan çok ünlü bir siyasetçinin oğluymuş. Hızlı yaşantısı, spora ve siyasete merakı ile bilinse de zaman zaman adı kriminal olaylarla da anılmakta.

Esas kızı ise Türkiye’de tanımayan yok… Ünlü ekran yüzünün adı son günlerde boşanma dedikodularında geçiyor.

Avukatıyla adliyeye gitmiş, 'boşanmak istiyorum' demiş, 'acil davalar haricinde davalara bakılmıyor' denilince gerisin geriye dönüvermiş.

Anlayacağınız 'yangından mal kaçırır gibi' bir boşanma telaşı içerisindeymişler.

Anlattığına göre ortada büyük bir aşk yaşanıyor. Ve olaylar da varmış. 

Uydurma mı gerçek mi bilemiyoruz ama dedikodunun aslı burada (bkz.)

(0) (0)
glynosef 06.05.2020 17:46

Şahan Gökbakar'ın Sıla'nın canlı yayın skandalıyla dalga geçmesi

Şahan Gökbakar'ın; hayranlarıyla yaptığı canlı yayında şeker kız kendi roleri yapan ve yayını kapattığını düşündüğü andan itibaren hayranları için hoş olmayan yüz mimikleri yapan Sıla'nın (bkz:link) bu durumuyla dalga geçtiği videodur.

Adam taklit konusunda çok iyi. (bkz:link)

(0) (0)
ottodix 26.03.2020 11:16

Korona günlerinde evde televizyon izlemek!

Korono gerçeğiyle yüzleştiğimiz ve sosyal aktiviteleri en aza indirgediğimiz ve kendimizi eve kapattığımız bu kara izlole günlerde biz gözümüz sosyal medyada bir gözümüz televizyon ekranında gelecek iyi haberlerdeki halimiz.

Ha herkes haber programalrını izlemiyor elbet evde yapacak bir şey kalmadığında şuan eğelence için çare netfilix gibi dijital platformların dizi filmlerinde gibi görünüyor.

(0) (0)
unalicen 16.03.2020 13:25

Harry Potter'ı oynayan Daniel Radcliffe koronovirüs oldu iddiası!

Sahte bir BBC Twitter hesabı tarafıundan 10 Mart salı sabahı Harry Potter'ı canlandıran ünlü yıldız Daniel Radcliffe'ın virüse yakalandığı yönünde sosyal medyada yaydığı ve oyuncunun basın sözcüsü iddiayı “Doğru değil” diyerek yalanladığı dedikodudur.

@BBCNewsTonight hesabının sonradan silinen tweetinde şu ifadeler yer alıyordu:

SON DAKİKA: Daniel Radcliffe’in coronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Oyuncunun resmen doğrulanan ilk ünlü olduğu söyleniyor.
Potter hayranları çok sevdikleri büyücünün sağlığının tehlike altında olduğu haberine doğal olarak korkuyla tepki verdi.

Yalan haber yayan hesap daha sonra sitenin ilkelerine aykırı hareket etmekten kapatıldı.

Hesabın yalnızca bir avuç takipçisinin olmasına rağmen kamuoyunca tanınan birkaç gazetecinin gönderiyi yanlışlıkla retweet etmesiyle haber yayıldı.

(0) (0)
overclocking 12.03.2020 14:29

TV'de sevdiğimiz bir haberi sevmediğim birinin yanında alınca!

hani bazen insanın içi içine sığmaz da hemen orada yanında bulunan ilk kişye sarılıp aldığınız güzel haberi paylaşmak istersiniz de yanınızdaki tek kişi de nefret ettiğiniz birisi olur ya işte öyle bir şey.

Ya da tam olartak böyle bir şey:

peki siz ne yapardınız böyle bir durumda?

(0) (0)
textures 26.02.2020 13:13

Netfilix'teki eşcinsel ilişkileri gören annem!

Baştan söyleyeyim de başlığı görüp de bik bik edecekler şimdiden sussun. Şahsen kimsenin cinsel tercihine bir diyeceğim yok dileyen dilediği gibi özel hayatını yaşayabilir nokta.

- "iyi de mal mısın neden bu başlığı açtın o zaman eğer bir rahatsızlığın veya eleştirin yoksa" diyenlere de şunu söyleyeyim. Tamam kimsenin özel hayatına karışmam fakat toplumun geneli olmayan ya da başka bir ifadeyle toplumun çok çok küçük hatta minik bir kesiminin özel hayatı veya cinsel tercihlerini platformunda yayınlatmak için hazırlattığı her yapıma neredeyse şart koşan netfilix'in bu tutumunu (bkz:link 1 - 2 - 3 ) şiddetle kınıyor ve annemin efsane tepkisine benzer aşağıdaki tepkiyle kendilerini selamlıyorum.

(0) (0)
GAP 24.02.2020 12:51

Quentin Tarantino'nun baba olması

Rezervuar Köpekleri, Pulp Fiction, Kill Bill gibi efsane filmlerin yönetmeni ABD'li Quentin Tarantino'nun çocuk sahibi olmasıdır. Bu yıl Oscar ödüllerinde Bir Zamanlar Hollywood'da filmiyle hayal kırıklığı yaşayan Tarantino'nun İsrailli eşi Daniella Pick dün bir erkek çocuk doğurmuş. Doğumu da ülkesinin Tel Aviv kentinde yapmış. 

Kadının yaşı 35 yine fena sayılmaz ama 56 yaşında baba olmak... Biraz erken sanki.

Bu arada çift 2009 yılında, Tarantino’nun Soysuzlar Çetesi (Inglourious Basterds) filminin İsrail’deki tanıtımı esnasında tanışmış, bir yıl flörtten sonra haziran 2017’de nişanlanmış, kasım 2018’de de Los Angeles’ta Yahudi geleneklerine uygun bir törenle evlenmişti.

(0) (0)
ekun 23.02.2020 17:45

17 Ocak Dünya Zenginler Günü

Duyduğumda yeşilçam'ın işlediği zengin karakterler ve onların görgüsüzlükleri aklıma getiren ve "ulan hangi durzi buldu bu günü" dedirten gereksiz gündür. Bunu kutlasa kutlasa Maho Ağa, Nuri Alço, Kenan Pars, Ahu Tuğba, Banu Alkan falan kutlar herhalde.

Düşünüyorm düşünüyom da etrafımda 17 Ocak Dünya Zenginler Günü'nü kutlayacak kimsem de yokmuş, onu anladım. Bari siz varsa çevrenizde kodaman tanıdığınız arayın da kutlayın gününü :)

Ama dikkat edin şöyle bir şey olmasın!!!

Duygularımızla az oynamadı mahalledeki o göbekli zenginler

(0) (0)
togayyilmaz 17.01.2020 15:52

ABD'li oyuncu Lindsay Lohan'ın Türk ajanı olması

ABD'li oyuncu Lindsay Lohan, için tekrardan Türk ajanı olduğu iddiası ortaya atıldı. Daha önce ABD Başkanı Donald Trump ile yaşadığı polemik sonrası böyle bir iddia ortaya atılmıştı. Lohan'ın Avustralya'da yaptığı "Çocukluğumdan beri farklı dilleri öğreniyorum. İyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyorum. Rusça anlayabiliyor, Türkçe, İtalyanca ve Arapça öğreniyorum." açıklaması üzerine aynı iddia tekrardan ortaya atıldı.

(0) (0)
tedmosby21 24.07.2019 11:23

Nagehan Alçı'nın yazısından faşistler öğrensin Kürdistan demesi

Habertürk yazarlarından Nagehan Alçı'nın son yazısında geçen sözdür. Irak'ta bulunan Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi için söylediği sözdür ancak oranın adı belirttiğim gibi Irak Kürdistan Bölgesel yönetimidir sadece Kürdistan değildir. Geçtiğimiz günlerde Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi bayrağını açanlara saldıran kişileri hedef almıştır.

 

(0) (0)
muratordu 23.07.2019 13:29

Adnan Oktar'ın iddianamesinde Acun Ilıcalı'nın isminin geçmesi

Adnan Oktar iddinamasinde Acun Ilıcalı ve abisi Ömer Cenker Ilıcalı'nında adı geçiyormuş. Tutuklu sanıklardan Mehmet Coşkun Pamir, ifadesinde kendisini Adnan Oktar'la tanıştıranların ACun Ilıcalı ve abisi Ömer Cenker Ilıcalı olduğunu söylüyor. Adnan Oktar'ında geçmiş zaman ki bir yayınında Acun Ilıcalı ve abisinin, 10-15 yıllık talebeleri olduğunu açıklamıştı.

 

(0) (0)
MKaan 23.07.2019 12:03

Didem Arslan'ın Ahmet Hakan için ağır sözler kullanması

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun ile Habertürk sunucusu Didem Arslan arasında kavga patlak verdi. Ahmet Hakan'ın çirkeflikle itham ettiği Didem Arslan'dan kapak niteliğinde yanıt geldi. Didem Arslan şunları yazdı: 'Sayın Binali Yıldırım, Sayın Ekrem İmamoğlu şu anda siyaset gündeminin en önemli iki ismi. Programıma iki değerli adayı davet etmek işimin gereği. Bu yayını çok istiyorum... BİR SAKINCASI MI VAR? 

Bel altı vurmam çirkeflik yapmam. Bir örnek verim; tatildeki kanal patronunun ayağına kadar gidip bir sunucuyu kovdurmaya çalışsaydım, bu sadece ekmekle oynamak değil, çirkeflik olurdu. Ben böyle bir kötülük yapmam!!!


 

(0) (0)
krosgame 30.05.2019 21:40

Rus gelininden küstüm Latif'e FETÖ suçlaması

Kayınpederi türkücü Latif Doğan’ı “Konser gelirlerini FETÖ’ye bağışlardı” diye karakola ihbar eden Rus gelin Aleyna Doğan'ın kafa karıştıran davranışı.

(0) (0)
fevzimert 22.03.2019 15:15

Hayatta Her Şey Var'a bağlanan kadın izleyicinin şoke eden enişte itirafı

Beyaz TV'de yayınlanan "Hayatta Her Şey Var" programına katılan izleyicilerin anlattıkları gerkeç mi kurgu mu tartışılır ama her biri gerçekten duyanların ağzını açık bırakıyor. Hani o sunucu Nur Viral'in şaşkın şaşkın pozları var ya, kadın ne yapsın normal bir tepki. Çünkü itiraflar normal değil.

Geçen yine kadının biri bağlandı yayına, başladı anlatmaya. Ablasının kocası (yani eniştesi) buna aşık olmuş, ahlaksız teklifte bulunmuş. Ablası bu pislik adama aşıkmış, kendi kocasının da arası iyimiş bu sapıkla. Ama haberleri yok tabii olan bitenden. Ve her gördüğünde sıkıştırıp "İkimiz de boşanalım, biz evlenelim" diyormuş. Bu da dediklerini ailesine anlatmakla tehdit etmiş ama adam kimse inanmaz demiş zavallı kadına. 

Gel işte böyle iğrenç insanlarla bir arada yaşa ve katil olma. Şimdi bu kadının kocası bacanağına ne yapsa hak etmiyor mu? İnsan böyle bir şey duysa nasıl sakin kalıp mantıkla hareket edebilir ki?

He bu arada programdaki Evlilik ve İletişim Uzmanı İnci Yeşilyurt da kadına olayı annesine anlatması ve telefonunu engellemesi tavsiyesinde bulundu. Ne kadar etkili olacaksa artık...

(0) (0)
husbil 16.02.2019 22:23

Hazal Kaya ve Ali Atay'ın 600 bin TL'lik düğünü

Malum zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış. Baştan diyim de sonradan bu konuyu buraya yazdığım için bana bu sözle gelmeyim. Hazal Kaya ve Ali Atay çok severim ikisi de çok medyatik ve gece hayatında görünmeyen kendi hallerinde bir ikili bu yönleriyle takdir ediyorum doğrusu.

Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim arkadaşlar bu denli ekonomik kerizin olduğu bir dönemde 600 bin TL'lik düğün nedir allah aşkına. Tamam çok kazanıyorsunuz falan ama o kazancı da akşam sizi gecekonduda izleyen Ayşe teyze sayesinde elde ediyorsunuz.

Sizin sadece bir düğün organizasyonu için 600 bin TL harcadığınız gören Ayşe teyze sizi ekranda fakir ve geçim sıkıntısı yaşayan bir rolde inandırıcı bulur mu?

Ama şunu da belirtelim Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, gelen konuklar adına üzerinde "Size nikah şekeri vermek yerine adınıza Bir Can Bir Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği'ne bağışta bulunduk." nihak şekeri giderlerini çocuklar için harcayarak yine farklarını ortaya koymuşlar. Bunun için de kendilerini tebrik ediyorum.

(0) (0)
Marcelo Rubini 08.02.2019 11:55

Fahriye Evcen'in ilginç keşfedilme öyküsü

Hani bazen doğru zamanda doğru yerde olmak ile ilgili şans faktörünü duyarız ya sağdan soldan ve yok ya ne alakası var deriz. Ben de öyle diyordum ta ki ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in ilginç keşfedilme öyküsünü duyana kadar.

Belki inanmayacaksınız ama Fahriye Evcen Almanya'dan Türkiye'ye tatile geldiği sırada ünlü oyuncu Oya Aydoğan tarafından keşfedilmiş.

İddiaya göre; Almanya'da yaşayan güzeller güzeli Fahriye Evcen, tatil için geldiği Türkiye'de Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak katımış. Program sırasında Evcen'in güzelliğinden etkilenen Oya Aydoğan Fahriye'yi yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırmış.

Haliyle böyle şeyler bazen oluyor arada. Telefon numarası alış verişinden sonra Evcen Almanya'ya dönmüş. Dünmüş dönmesine ama Almanya'dayken telefonu bir türlü susmak bilmemiş. Gına gelen Fahriye de sonunda dayanamayıp telefonla gelen rol tekliflerini kabul etmiş. Önce ''Asla Unutma'' ve ''Hasret'' dizilerinde rol almış. Ama asıl büyük çıkışını Yaprak Dökümü ile yapmış. 

Yaprak Dökümün'den sonrasını da biliyorsunuz zaten hanım kızımız almış yürümüş...

(0) (0)
rasidat 29.01.2019 13:52

TGRT'yi FOX yapması için Murdoch’a kim sattırdı?

Sözcü Gazetesi yazarı Soner Yalçın, ABD vatandaşlığına geçen Mücahit Ören’e yakın isimlerle ilgili kaleme aldığı yazıda çok ilginç iddialarda bulunmuş.

Soner Yalçın'ın iddiasına göre NATO'da görev yapan ve 1989-1992 arasında Ankara'da müsteşar ve 1995-1997 arasında büyükelçi olarak çalışan ABD'li diplomat Marc Isaiah Grossman resmi görevinin bitiminden sonra İhlas Yayın Grubunda çalışmaya başlamış.

Grossman'ın İhlas'taki ilk icraatının Medya devi Rupert Murdoch'u Türkiye'ye sokmak olduğunu iddia eden Soner'e göre. İhlas'ın TGRT kanalını, Murdoch'a verdirip Fox Türkiye'yi kurduran kişi Grossman'ın ta kendisiymiş!

(1) (0)
CaglayanWade 23.01.2019 14:28

Türk televizyon kanalarının en utanç verici anları

Şimdi yeniden bakınca neler neler yaşanmış. Ali Poyrazoğlu Seray Sever olayı mı dersin Mehmet Ali Erbil'in canlı yayındaki sululuklarını ve rezilliklerini mi dersin Yaşlı amcanın canlı yayında Esra Erol'a sulanmasını mı dersin, Saba Tümer'in "her gelene veriyor musun" gafını mı dersin, Kim Milyoner Olmak İster'in kadın yarışmacının canlı yayında küfür etmesini mi dersin, Okan Bayülgen'in canlı yayında konuğuna dediği "Beni azdırıyorsun" lafını mı dersin, Didem Erol'ün şimdi söylense televizyon kapatacak laflarını mı dersin, Kelime Oyunu kadın yarışmacının hem argo hem çok müstehcen cevabını mı dersin, Kanal7'de programdaki karısı bayılınca ağzına geleni söyleyen amcayı mı dersin hangisini söyleyeyim.

Valla tekrar izleyince resmen yüzüm kızarmış. Tamam şu an gereğinden fazla bir sansür var ama o zaman da denetim sıfırmış yani.

İşte o video kendiniz karar verin:

 

(0) (0)
Saitama 19.01.2019 12:54