Survivor'da Sercan ile Barış'ın küfürlü kavgası

Survivor 2020'nin şu ana kadarki en sert kavgasıdır. Ünlüler takımından kendi isteğiyle Gönüllüler takımına geçen Barış Mert Yağcı ile Sercan Yıldırım arasında gerginlik yaşandı.

Dokunulmazlık oyununda skor 6-5 ünlüler lehine iken Sercan ile Barış parkura çıktı. Barış, oyunu isabetli atışları ile kazandı ve skoru eşitledi. Barış'a oyun kaybeden Sercan çılgına döndü. Sinirlenen Sercan kendine hakim olamayınca küfür ve hakaretler savurdu.

Devreye Acun girdi hemen, çekti Sercan terbiyesizinin kulağını. Sercan'ın "Seninle daha işim bitmedi" sözlerine sinirlenen Ilıcalı, "Senin burada söylediğin kelimelerde anlamlar çok sıkıntılı. Senden böyle bir şey beklemiyordum. Biz çok rahatsız olduk. Bunun asla ve asla tekrarını istemiyoruz" diyerek sert bi şekilde uyardı sokak kabadayısını.

Mert ile Barış'ın kavgaları bitti şimdi bu Sercan kekosu çıktı. Bu ikili belli ki daha çok karşı karşıya gelecek. Ama Barış kendini bozmamaya devam etsin, milletin desteği onunla.

(0) (0)
risk 30.03.2020 12:20

Kim Milyoner Olmak İster'deki Uşaklı maraton koşucusu

ATV'nin sevilen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster'de kahkaha tufanı estiren yarışmacıdır. Uşaklı ultra maraton koşucu Akın Yeniceli'nin hikayeleri hem Kenan İmirzalıoğlu'nu hem de ekran başındaki bizleri güldürdü.

Adam İznik'te yolunu kaybetmemek için Fransızı takip ediyorken Fransıza da yolunu kaybettirmiş 😂 Fıkra gibi adam valla. Genelde bu tarz insanlar Karadeniz'den çıkar ama Egeli vatandaş da onlardan geri kalır değil 😊

(0) (0)
togayyilmaz 30.03.2020 11:30

Meryem Kasap'ın Survivor'dan diskalifiye olması

Survivor 2020'ye sonradan dahil olan ancak sakatlıklardan bir türlü kendini kurtaramayan gönüllüler takımı yarışmacısı Meryem Kasap hakkında verilen karardır.

Birkaç gün önceki konseyde bahsetmişti zaten Acun Ilıcalı. Meryem'in raporlarını beklediklerini, ona göre de devam edip etmeyeceğinin belli olacağını açıklamıştı. Raporlar Meryem'in kısa zamanda iyileşmeyeceğini gösterince diskalifiye edilmesine karar verilmiş.

Acun Instagram hesabından yaptığı paylaşımda duyurdu Meryem'in yarışmaya devam edecemeyeceğini. 

Şimdi kritik nokta şu; Gönüllüler takımına geçecek olan Ünlüler yarışmacısı kim olacak? İşin enteresan kısmı hem kalan erkek sayısı hem de kalan kadın sayısı tekli. Yani bölünemiyor. Ünlülerde 6 erkek, 4 kadın var. Gönüllülerde ise 5 erkek, 3 kadın. O nedenle kestirmek güç erkek mi yoksa kadın mı transfer edilecek...

Bana kalırsa toplamda 11 erkek olduğunu düşünürsek erkeklerden biri karşı takıma geçer. Ve bu isim Sercan, Mert veya Barış olur. Kadınlardan transfer olursa da Aycan veya Elif geçer. Böylece takımlar arası güç dengesi de sağlanmış olur.

(0) (0)
Best movies 27.03.2020 10:28

Seda Sayan ile Yemekteyiz'in rakiplerini geçmesi

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre ortaya çıkan sonuçtur.

Geçen hafta sosyal medyada en çok konuşulan TV yarışması Survivor oldu. Programla ilgili 100 bine yakın paylaşım yapıldı.

Survivor'ın birinci olması zaten sürpriz değil. Yarışmacılar arasında yer alan ünlüler, programın heyecan dozu falan, izleyiciyi ekrana çekiyor. Ama bir de bu yarışmacıların fanları oluşuyor. Onların paylaşımı Twitter'da gündem yaratıyor. Özellikle de sms oylaması günlerinde.

Asıl dikkat çeken yemek programları arasında Seda Sayan ile Yemekteyiz'in ikinci olması. Zuhal Topal ile Sofrada programı nedeniyle mahkemelik olmuşlardı hatırlarsanız ama Zuhal Topal sosyal medyada ses getirmemiş. Kanal D'de Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta programını da geçmiş. Gelinim Mutfakta 776 etkileşimle üçüncü sırada.

(0) (0)
farukyilmaz06 26.03.2020 16:15

Survivor'da Mert ile Barış'ın kavgası

TV8'deki Survivor programının cuma günkü bölümünde yaşanan tartışmadır. Ünlüler takımı yarışmacılarından Mert ile Barış birbirine girdi. Zaten adaya geldikleri günden beri bir türlü anlaşamıyorlardı. Hep halı altına süpürdüler olayları, en sonunda patlak verdi. 

Mert'in "Bu avantajda yarışmayınca parkurda ısınamıyorsun böyle oluyor" sözüne Barış "Isınmak için değil kazanmak için çıkıyoruz" diye yanıt verince olan oldu. Mert, "Sen mi deneyeceksin parkuru ben denemeyeceğim de. Niye atlıyorsun atlama lan o zaman" diye bağırmaya başladı.

Barış oyunlara adaya pek adapte olamadı ama elinden geleni de yapıyor, efendi çocuk. Mert'in havlaması yersiz. Adada Sercan ve Ersin tayfası hakim olunca o geri planda kaldı tabii. Kavga ederek baskın olmaya çalışıyor.

(0) (0)
Saitama 26.03.2020 12:33

Ceyhun Uzun'un Survivor'dan elenmesi

Survivor 2020'de 24 Mart akşamı yaşanan eleme konseyinde çıkan sonuçtur. Gönüllüler takımının ve yarışmanın en yaşlı ismi Ceyhun Uzun abimiz, Cemal Can ve Ardahan ile girdiği eleme potasından çıkamadı.

Aslında adamın biraz daha kalmaya, yarışmaya niyeti vardı ama gitmesi iyi oldu. O kurtlar, çakallar sofrasında kendisi çok masum, çok iyi niyetli kalıyordu. İyi niyet elçisi gibi adam. Adaya gelişinden gidişine kadar imajını hiç bozmadı. Bundan sonra da iyi şeyler yapmaya devam eder bu adam, boş durmaz. Yolu açık olsun.

(0) (0)
beyazkarga 25.03.2020 11:26

Acun Ilıcalı'nın koronavirüsü Survivor yarışmacılarına açıklaması

Survivor'ın patronu Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara koronavirüsle ilgili bilgi vermesidir. Tüm dünyayı tehdit eden salgının Türkiye'de de etkili olduğunu açıkladı. Survivor'da acil durum konseyi yapan Ilıcalı, koronavirüs salgının geldiği boyutu ve son rakamları yarışmacılarla paylaştı. 

Yarışmacıların aileleriyle iletişim kurması yasak olduğu için habersizler dünyada olan bitenden. Ancak böyle olağanüstü durumlar olursa söyleniyor. 

Dominik'e yarışma için geldikleri tarihte sadece Çin'in Wuhan bölgesinde olan koronavirüs salgının ciddiyetini öğrenen yarışmacılar dehşete düştü tabii. Bazıları ağlamaya başladı.

Neyse ki ailelerle görüşüldüğünü ve kimsenin ailesinde akrabasında kötü bir durum olmadığını anlattı. Adada kendilerinin izole ve güvenliği olduğunu, önlem amacıyla çekim yerlerinde değişiklik yapıldığını, ailelerden talep gelmesi halinde de yarışmacılarla görüştürülebileceğini söyledi.

Ne kötü bir durum. Dünya çalkalanıyor, sen orada yarışmadasın, hiçbir şeyden haberin yok. Gel de şimdi bu haberden sonra yarışmaya konsantre ol. Hepsinin aklı ailesinde kaldı şimdi. Bundan sonra herkesin tadı kaçar, programın da tabii...

(0) (0)
SkyAsteR 24.03.2020 11:36

İlayda Velibeyoğlu'nun Survivor'dan diskalifiye olması

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2020, dün akşam 20. yeni bölümüyle ekranlara gelmiş. Sevilen yarışmada bu akşam tüm eleme adayları açıklanırken Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir diskalifiye açıklaması gelmiş.

Peki Gönüllüler takımından olduğu açıklanan Survivor'da bu hafta kim diskalifiye oldu? İşte hem bu sorunun yanıtı hem de Survivor'da yaşanan şok gelişme...

Acun Ilıcalı :" İlayda Survivor şartlarına adapte olamayıp pes ettiği için devam edemeyecek. Kendisi ada şartlarına alışamadığını ve devam edemeyeceğini açıklamış"

İyi oldu bence. Her spor yapan katılıyor bu yarışmaya çok saçma. Kendini çok güçlü sandı aldı boyunun ölçüsünü anladı ona göre değil çıktı işte bari elenerek çıksaydın Tayfun'u göndermezlerdi yazık oldu onada.

(0) (0)
selmamumin 18.03.2020 11:18

Tayfun Erdoğan'ın Survivor'dan elenmesi

Survivor 2020'de gönüllüler takımı arasındaki konsey ve sms oylaması sonrası ortaya çıkan sonuçtur. Aslında planlar böyle değildi ama sms'ler her şeyi karıştırdı.

Pazar akşamı yapılan konseyde Cemal Can eleme potasına çıkarılmıştı stratejik olarak. Ancak toplu sms'lerde en fazla oy alan 2 yarışmacıdan biri olduğu için adaylıktan düştü ve kendisi bir isim vermek zorunda kaldı. Oy potansiyelinin güçlü olduğunu düşündüğü Ceyhun'u aday gösterdi. Bir diğer "en fazla sms alan isim" Nisa oldu. Adada zorlandığını düşündüğü Tayfun'u söyledi.

Cemal Can'ın adaylığı düştüğü için 3. eleme adayını belirlemek üzere en fazla sms alan 3. yarışmacıya bakıldı, o da Yunus Emre oldu. Yani gönüllüler takımındaki sırtlanların adadan göndermek istediği kişi. Çocuğu dışladılar, fırsat vermediler yarışmasına, aralarına almadılar, adaya adapte olamadı diye bahaneler ürettiler. İlahi adalet işte. Halkımız da her zaman ezilenin yanında olduğu için destek vermişler çocukcağıza. O da Evrim'in adını söyledi. Sonra biraz da gerginlik oldu orada. 

Evrim mal mal gülmeye başladı sinirinden. Yunus Emre'ye değil; Cemal Can'ın potadan kurtulmasına, Nisa'nın en çok sms alanlardan biri olmasına şaşırdığını söyledi, yersen. Ulan hepiniz çocuğu gönderecektiniz, karşısına güçlü adaylar çıkarıp eleyecektiniz olmadı işte.

Neyse efendim adaylar Ceyhun, Tayfun ve Evrim oldu. Bu üçü arasından en az sms alan ise bizim vefasız şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun oldu ve adadan elendi. Zaten iletişim ödülünde annesini görünce gözyaşlarına boğulmuştu. Belli ki çok özlemiş, iyi oldu aslında onun için.

(0) (0)
dirimli 18.03.2020 10:12

Survivor'ın corona virüs yüzünden iptal edilmesi ihtimali

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunda çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan Survivor yarışmasındaki tehlikedir. Tüm dünyayı tehdit eden corona virüs salgını Dominik'et de ortaya çıkmış. Aslında bölgede hava gayet sıcak ama yurt dışına giriş çıkışlardan olsa gerek 5 kişide korona virüs tespit edilmiş.

Futbol maçları, konserler, organizasyonlar iptal edilirken yarışmanın da devam etmesi saçma olur. Acun'dan şimdilik bir açıklama gelmedi ama yakında bir karar verecektir. Ya önlemler üst seviyeye çıkarılır ya da Survivor bu yıl iptal edilir. Zaten reytinglerde de pek iyi değil bu sene.

(0) (0)
ferdi_yazici 14.03.2020 16:46

MasterChef Batuhan Öner, Ünlü Oyuncunun Abisi Çıktı

TV8 ekranlarında birbirinden iddialı yarışmacıları ile hızlı başlayan Masterchef Türkiye izleyicilerden tam not almıştı.

(0) (0)
dermisim 07.03.2020 19:14

Survivor'da Tayfun ve Nisa'nın yakınlaşması

Havada aşk kokusu dolaştığını hissettiren yakınlıktır.

Gönüllüler takımında yarışan Tayfun ile Nisa'nın yakınlaşmaları izleyicilerin dikkatinden kaçmamış.

Babası Emrah'la yaşadığı sorunları anlatarak yarışmaya damga vuran Tayfun'un, oyun kazanan Nisa'nın yanına koşarak sürekli sarılması akıllara yeni bir aşkın başladığı yorumlarına neden olmuş.

Survivor'da yarışan Tayfun'un, adadaki takım arkadaşı Nisa ile yakınlaştığı iddia edilmiş. İkilinin samimi hallerini gören sosyal medya kullanıcıları, "Adada aşk başlıyor" yorumlarında bulunmuşlar.

Valla heran herşey olabilir. İkiside gönüllüler takımında  gündeme gelmek için devamında ise ünleri devam etsin diye manita bile olur bunlar. Tayfunda yazık babasında bulamadığı sevgiyi başkalarında arıyor napsın işte 

(0) (0)
17741907 07.03.2020 14:57

Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın'ın Survivor'dan diskalifiye edilmesi

Survivor 2020'de dün akşam Acun Ilıcalı tarafından açıklanan gelişmedir. Daha önce de 2 yarışmacı diskalifiye olmuştu bu yıl. (Bkz.)

Adadan gönderilen ilk yarışmacı Erman Altıkardeş. Daha sonradan dahil olmasına rağmen agresifliği ve hırçınlığıyla dikkat çekmişti. Belli kavgacı bir tip. Rakipleriyle de sık sık atışıyordu. Acun baktı olaylar kötüye gidecek, hemen önlemini almış. Ekibiyle yaptıkları toplantı sonucu Erman'ın ada yaşantısına adapte olamadığına ve yarışmaya devam edemeyeceğine karar vermiş.

Diğer yarışmacı da gönüllüler takımından Fatma Günaydın. Sakatlığı nedeniyle ayrılmak zorunda kalmış. Ayağındaki rahatsızlığın tahmin edilenden daha büyük boyutta olduğu ve Doktor Metin Kuş'un raporu doğrultusunda Fatma'nın Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı Acun.

(0) (0)
noolcak 02.03.2020 11:50

(0) (0)
dermisim 01.03.2020 21:06

(0) (0)
dermisim 01.03.2020 21:00

Tuğba Melis Türk'ün Survivor'dan elenmesi

Survivor 2020'de adaya veda eden ilk ünlü yarışmacıdır. Ada konseyinde yapılan oylamada Derya'nın ismi çıkmıştı. 

Daha sonra en çok SMS oyu alan yarışmacılardan Barış Murat Yağcı eleme adayı olarak Tuğba Melis Türk'ün adını söylemiş, Ersin Korkut ise strateji yaparak Mert Öcal'ı eleme adayı göstermişti.

Derya, Melis ve Mert'in bulunduğu potadan elenen isim Tuğba Melis Türk oldu. Yani adaletli bir eleme konseyi oldu. Kız zaten yarışamıyordu. O daha parkurun yarısına gelirken rakipleri çoktan oyunu bitirmiş oluyordu. Sabriye'den beter çıktı vallahi. Takım arkadaşları ne kadar tahammül edemiyorsa onun yarışlarına, eminim benim gibi birçok izleyici de edemiyordu. Gitmesi iyi oldu herkes için.

Zaten onu yarışmaya nasıl kabul etmişler anlamadım. Acun hep diyor, şöyle zorlu testlerden geçiyorlar, böyle zorlu denemeler yapılıyor. E abicim madem dediğin kadar zorlu, bu kız nasıl testi geçti? Kim bilir kimin ricası, isteğiyle aldılar yarışmaya. Ya da sırf dış güzelliği için çağırdılar.

(0) (0)
natrix2 26.02.2020 10:24

Tayfun Erdoğan'ın babası Emrah hakkındaki yürek yakan itirafı

Tv8'de yayınlanan Survivor yarışmasının ünlüler takımında yer alan Tayfun Erdoğan'ın babası Emrah'la ilgili yürek yakan itirafıdır. Röportaj kısmında babasıyla ilk karşılaşma anını ve zorluklarla geçen çocukluğu hakkında insanı duygulandıran açıklamalar yapıyor. 7 yaşına kadar babasını hiç görmemiş. İlk görüşü de televizyondaymış.

Zor bir dönem geçirip böyle ayakta kalabilmiş, bravo. Malum, babası hala çok sahip çıkmıyor oğluna. Tipi de aynı babası ya. Belli temiz kalpli çocuk. İnsan şu çocuğu neden dışlar anlamıyorum.

(0) (0)
kpaxelit 24.02.2020 10:07

Acun Ilıcalı'nın Yasin Obuz'u azarlaması

Survivor 2020'nin beşinci bölümünde yaşanan ve insanın içinin yağlarını eriten olayır.

Fatma oyun öncesi Makbule'nin elenmesi hakkında yorum yaparken adadan daha önce gimesi gereken kişiler olduğunu söyledi.

Yasin de araya girdi hemen, kimmiş o, isim ver falan dedi. Acun da ağzının payını verdi. Hayırdır kardeşim burada sunucu benim sana ne oluyor? Bir soru sorulacaksa ben sorarım dedi.

O süt dökmüş kedi gibi miyavlamaya başladı hemen. Kendi takımında ses çıkaran olmayınca dili fazla uzadı ama bu kez sert kayaya çarptı. 

(0) (0)
saka007 22.02.2020 17:50

Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin Üner'in Survivor'a duygusal vedası

Survivor 2020'de hem yarışmacıları hem izleyenleri gözyaşlarına boğan anlardır. Sakatlığı nedeniyle adadan ayrılmak zorunda kalan Ünlüler takımı yarışmacıları Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin Üner Türkiye'ye dönmeden önce arkadaşlarıyla vedalaştı. Ö

Özellikle Şaziye'nin vedası çok duygusal oldu. Kendi de ağladı, arkadaşlarını da ağlattı. 

Daha gideli çok da uzun bir zaman geçmedi aslında. Ne ara bu kadar duygusal yakınlık oldu onu anlamadım. Duygusal hale getiren sakatlık yüzünden ayrılmak zorunda kalmaları olabilir en fazla. Yoksa arkadaşlık anlamında sağlam bir bağ kurulacağına ihtimal vermiyorum 1 haftada.

(0) (0)
secavendi 22.02.2020 12:18

O Ses Türkiye'nin kaderini Acun Ilıcalı'nın değiştirmesi

TV8'nin sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'nin sonucunu etkileyen olaydır. Acun Ilıcalı bu yıl programa bir yenilik katma kararı aldı ve jüri üyelerine bloklama hakkı tanıdı. Yarışmacıyı kendi takımına katmak isteyen jüri üyeleri birbirlerini bloklayarak saf dışı bırakma hakkı elde etti. İşte bu yılın kaderi de bu noktada değişti.

O Ses Türkiye macerasına Yalnızım Ben şarkısıyla başlayan Alkan Dalgakıran, performansıyla herkesi mest etti ve tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Jüri üyeleri kapışmaya başlarken ilk hamle Murat Boz'dan geldi ve Beyazıt Öztürk'ü blokladı. Hemen ardından da Seda Sayan devreye girdi, o da Hadise'yi blokladı.

Beyazıt Öztürk bloklanmasam beni seçecekti kesin derken Alkan'ın da kafa sallaması dikkat çekiciydi. Murat Boz Alkan'ın finali görebileceğini söyledi. Seda Sayan da "ne diyorsa 10 katı" diyerek meydan okudu. Alkan bir süre düşünüp taşındıktan sonra tercihini Seda Sayan'dan yana kullandı.

İşte o Alkan yarışmada finale kadar yükseldi. Finalde yüreklere dokunan türküleriyle beğeni kazanan Uygar Erdoğan'a rakip oldu.

Yapılan sms oylaması sonucunda şampiyonluğa ulaştı. Tabii kendi gibi Seda Sayan'ı da şampiyon yapmış oldu.

Belki de bloklama hakkı gelmemiş olsaydı Alkan bir başka jürisiyle şampiyon olacaktı. Ya da o jüri üyesinin kendisine söyleteceği şarkılar yüzünden şampiyonluktan olacaktı.

(0) (0)
jackle 20.02.2020 12:26