Acun Ilıcalı'nın Survivor'da yarışmacılara 10 tane araba vermesi

Survivor'da bu yıl geçmiş yılların aksine izlenme oranlarında yaşanan düşüşten sonra Acun Ilıcalı türlü türlü yolları deneyerek izleyiciyi yeniden kazanmanın peşine düşerken bu kez de yarışmacılara toplamda 10 tane araba vereceklerini duyurmuş. Yarışmaya katılanların para kazandıklarını zaten biliyoruz ancak bu durumun bu kadar abartılması seyirciyi kazanmak adına değil daha fazla uzaklaştırmak adına güzel bir hareket olur.

(0) (0)
Zafer Bayram 20.03.2019 13:12

Survivor Ecem'in kendisine enerji yükleyeceğini söyleyen kişiyi şikayet etmesi

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç yarışma öncesi 'Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın' diyerek kendisini defalarca istismar eden ve birlikte olan kişiyi savcılığa kişiyi savcılığa vermiş. (bkz:link)

(0) (0)
okan35 20.03.2019 10:10

Canlı çiçekler oksijen saçıyor diyen yarışmacı

Zuhal Topal'la Sofrada programının zihni sinir yarışmacıları bilgimize bilgi katmaya devam ediyor. Programın 113. bölümünde yarışmacılardan birinin kurduğu şok cümle: 'canlı çiçekler oksijen saçıyor, rahatsız oluyorum'

(0) (0)
rigoletto 15.03.2019 11:22

Show TV'nin yeni yarışması Kuaförüm Sensin

Ekranlarda ilginç temalı yarışma programları türemeye devam ediyor. Gelinim Şunu Yapıyor, Kocam Mutfakta, yok efenim Kayınçomla Düğün Hazırlığı. Son olarak Show TV'de şimdi de Kuaförüm Sensin isimli yarışma programı başlıyormuş. Bu durum "Manavım Sensin", "Hırdavatçım Sensin"e kadar gitmez umarım.

(0) (0)
glade45 13.03.2019 12:59

Acun Ilıcalı'nın Murat Ceylan hakkındaki telefon itirafı

Acun Ilıcalı'yı genellikle neşeli ve esprili yaklaşımlarıyla tanırız ve biliriz. Dün akşam yayınlanan Survivor'da, eski yarışmacı, şimdi sunucu olan Murat Ceylan hakkındaki itirafı 'Yok artık' dedirten cinsten. Acun abimiz bu kadar yıllık Survivor tarihinde adaya yarışmacılar ilk kez girerken 'leblebi, kek, sandviç' gibi şeyleri sokmaya çalıştıklarını ancak Murat'ın ise adaya cep telefonu sokmaya çalıştığını anlattı. O anlar tam kopmalık. (bkz.link)

(0) (0)
xmener 13.03.2019 09:39

Survivor Melisa'nın iletişim ödülünde sevgilisiyle konuştuğu anlar

Survivor son bölümde iletişim ödül oyununu kazanan Seda, Melisa'yı da ödüle götürüyor. Melisa, whatsapptan sevgilisiyle yazışmaya başlıyor ancak o da ne! Karşısındaki bildiğin buz!

(0) (0)
GAP 06.03.2019 10:07

Stüdyoda erkek sinek tartışması!

İlker Ayrık'ın sunumuyla Fox TV'de ekrana gelen Pervasız Yapım'ın hazırladığı Yaparsın Aşkın adlı programda kıskanç kadınlar ile eşlerini birbirine düşüren konudur.

(0) (0)
mutluturk 04.03.2019 10:50

Nihal Candan'ın yeniden Survivor'a katılması

Acun'un göz bebeği yarışmalarından Survivor'ın bu dönem tutulmaması sonrası 2016 yılında Survivor'da yarışan ve takımın en zayıf halkası olarak gösterilen yarışmacı Nihal Candan'ın yeniden Survivor'a katılacağı yönündeki iddia.

(0) (0)
SkyAsteR 01.03.2019 11:33

Yemekteyiz'in aynı yarışmacıları ısıtıp ısıtıp önümüze getirmesi

TV8'de Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz programı son haftalarda 'best of' bölümleriyle ekrana gelmeye başladı. Yeni yarışmacı bulamayınca, malzeme bitince programı döndürebilmek için şimdi de eski yarışmacıları konuk edip sözde 'en iyiler'i yarıştırıyorlar. Ama tıkandı bu iş, zorluyorlar sadece. Yakında biterse şaşırmayın derim.

(0) (0)
sg888 27.02.2019 17:26

Nursel'in Konukları

Var mısın yok musun? yarışmasıyla ünlenen ve sonrasında da farklı kanallarda yemek programları yapan Nursel Ergin'in yeni format ile Star TV'de ekrana gelmeye hazırlanan programının ismi.

(0) (0)
tolgajan 27.02.2019 13:21

Kader Karakaya ile Sema'nın canlı yayında Survivor kavgası

Acun'un en son hayal kırıklığı olan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasından elenen Kader Karakaya'nın katıldığı Survivor Panorama programında yorumcu Sema ile Kader arasında  yaşanan gergin anlar.

(0) (0)
BibulousBastard 23.02.2019 11:43

Sabriye Şengül'ün Survivor'a geri dönüşü

Yunan düşmanlığı üzerinden Survivor 2019 ile reyting rekoru kırmayı planlayan bazlama Acun Ilıcalı'nın sinsi planı tutmayınca rotayı yeniden eski ünlü isimlere kırdığını ıspatlayan başlık. 

(0) (0)
Sabit Efendi 20.02.2019 16:05

Survivor'da Türk takımına yeni yarışmacı gelmesi

Survivor reytinglerde önemli yapımların altında kalınca Acun'dan hamleler gelmeye başladı Yunan takımına , geçtiğimiz sene Survivor'a damga vuran Katerina Dalaka'nın katılacağı açıklandıktan sonra Acun Ilıcalı Türk takımına da önemli bir ismin geleceğini duyurdu.

Fakat Acun yeni katılacak yarışmacının kim olduğunu henüz açıklamadı ama muhtemelen sansasyonel bir isim gelecek yoksa Survivor dizilerin altında kalmaya devam edecek Acun en değerli markası olan Survivor'u kolay kolay harcamaz orası bir gerçek.

(0) (0)
ozgetastan 20.02.2019 11:00

Survivor yayından kalkıyor haberlerine Acun'dan açıklama

Survivor reytinglerinde yaşanan azalma ile programın Total'de 6. olması sonrası basında çıkan Acun programı kaldıracak haberlerinin ardından Acun açıklamada bulunmuş. Aslında çok açıklamada denemez Instagram üzerinden görsel paylaşmış ve bu haberlerden pek etkilenmediklerini dile getirmiş. Ekipçe güldük filan demiş ama sonuçta gerçeklerde balçıkla sıvanmaz Acun acilen bir çözüm yoluna gitmezse aceleyle bir final gelir Survivor adasına.

İşte Acun'un Paylaşımı:

(0) (0)
rohatetoll 18.02.2019 12:12

Turabi'nin Survivor'dan 2 Milyon TL kazanması

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor' yarışmasına üç kez katılıp iki kez şampiyon olmayı başaran Turabi Çamkıran'dan bu yarışmalardan kazandığı parayla ilgili bomba bir açıklama gelmiş.

Şu aralar ABD'de bir yarışmada yarışan Turabi girdiği havanın da etkisiyle verdiği röportajda şöyle adam dövdün böyle yaptım vb. derken Acun'un yarışmalarından da ödüller ve haftalık kazançlar dahil 2 milyon TL kazandığını ama çoğunu ailesine verdiğini açıklamış.

Dahası paraya değer vermediğini ve yanında hiç para ve cüzdan taşımadığını bu işi kardeşinin yaptığını söylemiş. Len tamam kurabiye korkma o kadar kimsenin gözü yok paranda. Ama sen yine de temkinli ol.

(1) (0)
mertforyou 15.02.2019 14:48

GNÇYTNK Başvuruları Başladı

Turkcell'in, teknolojinin kalbinde olmak isteyen, yetenekli ve başarılı gençler için hayata geçirdiği GNÇYTNK programında, dördüncü dönem başvuruları başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=oKBN-FTVeyA

Turkcell'in, teknolojinin kalbinde olmak isteyen, yetenekli ve başarılı gençler için hayata geçirdiği GNÇYTNK programında, dördüncü dönem başvuruları başladı. Dijital dünyanın genç mimarlarını hem ülkeye hem de Turkcell'e kazandırmayı amaçlayan programa adaylar 18 Şubat'a kadar, Turkcell web adresi, Instagram kanalı trkcllgncytnk, BiP Chatbot kanalı GNÇYTNK BiP servisi ile kariyer.net ve Linkedin üzerinden başvurulabilecek.

Turkcell'in, geleceğin dijital dünyasını şekillendirecek yeni nesil yetenekleri hedefleyen GNÇYTNK programının yeni dönemi için başvurular başladı. Dördüncü dönem başvuruları 18 Şubat'a kadar Turkcell web adresinden, Instagram hesabı trkcllgncytnk, BiP Chatbot kanalı GNÇYTNK BiP servisi ile kariyer.net ve Linkedin ilanlarından yapılabilecek. Program kapsamında mobil platformların yanı sıra oyunlaştırma ve video mülakat gibi yöntemlerle başvuru, seçme ve işe alım süreçleri gerçekleştiriliyor. Genç yetenekler, başvuru ve seçme süreçlerinin ardından Eylül 2019'da işe başlayacak.

(1) (0)
prkafasi 14.02.2019 15:54

Survivor'un reytinglerde hayal kırıklığı yaşaması

Acun Ilıcalı'nın en önemli kalelerinden biri olan Survivor'da son 2 gündür işler yolunda gitmiyor. Reyting sıralamalarına hızlı giren ve birinci çıkan Survivor son 2 günde ancak 5. ve 6. olabildi. Bir şekilde Survivor Türkiye - Yunanistan tutmadı, beklentileri karşılamadı.

Bunun bence nedeni Türk takımının çok tanınan isimlerden oluşmaması ve sonuçta ada şartlarında bir rekabet olsa da izleyenler arasında bir rekabet olmaması. Sanmıyorum ki Türkiye'de Yunan takımını tutan olsun, herkes tek tarafı tutunca bir tartışma konuşma fikir belirtme ortamı da olmadı. Program sosyal medyada da kendine çok yer bulamadı hepimiz Türk takımını tutuyoruz bitti.

Türk takımından yarışmacıları sevelim sevmeyelim fark etmez yeter ki Yunan takımını yenelim. Hal böyle olunca gıybet kazanları kaynamayınca Survivor ateşi sönmeye başladı. Bakalım Acun buna ne gibi bir önlem alacak.

(0) (0)
boranahmet 13.02.2019 12:16

Acun'un yanık paylaşımı

MasterChef'ten Survivor'a transfer olan Hakan Kanık güneş yüzünden omuz bölgesi yanmış ve oldukça kötü olmuş buraya kadar her şey geçmiş olsun denilecek kıvamda. Yalnız Acun'un bunu paylaşması biraz rahatsız edici. Sen Acun'un bunu paylaşınca biliyorsun medyada her yerde yer alacak seni takip edende onca insan var.

Tamam anladık ada şartlarının zorluğunu yarışmanın gerçekliğini dile getirmek adına bunu yapıyorsun ama yahu her yerde iltihap kapmış derileri dökülmüş görselle karşılaşmak zorunda mıyız biz? Tek kelimeyle iğrenç bir paylaşım ve bu iğrençliği manşetlere taşıyan basın. Sonuç geçmiş olsun Hakan...

(0) (0)
pismanhamamzade 10.02.2019 20:12

Kim Milyoner Olmak İster'de gülme krizine sokan Gaziantepli yarışmacı

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'e belki de bu zamana kadar katılan en enteresan ve neşeli yarışmacı Gazinantepli Mehmet Akar'dır herhalde. Adam dün akşam doğru cevapladığı her sorudan sonra oynuyor, gülüyor, değişik konuşmasıyla milleti de güldürüyor. Murat Yıldırım için de zor bir yayın olmuştur yani. O da gülüyordu ama kahkaha atmamak için de zor tuttu kendini. İyi ki 30 bin TL kazandı. Milleti o kadar güldürüp parasız gitseydi yazık olurdu.

(0) (0)
beowullf 10.02.2019 13:04

Alp Kırşan'ın Survivor sunuculuğundan alınması

Survivor yarışmasında bu yıl gözümüze en çok çarpan konulardan bir tanesi de Alp Kırşan'ın olmayışı oldu. Son dönemde Acun Ilıcalı ile ilgili çeşitli dedikodular ortaya atılırken, Alp Kırşan'ın da Acun Ilıcalı ile papaz olduğu ve bu yüzden sunuculuktan alındığı iddia edildi. Bir dönem filmlerde rol alan Alp Kırşan, Acun'la tanıştıktan sonra ekibe dahil oldu ama şimdi işler tersine döndü gibi. BKNZ.

(0) (0)
perde 08.02.2019 19:34