Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kağıt havlu için Müge Güney'i azarlaması

MasterChef'in son bölümünde yaşanan gergin olaydır. Mehmet Şef, yerdeki pisliği kağıt havluyla temizlemeye çalışan Müge'yi "Napıyorsun sen? Kağıt havlu kaç para haberin var mı? Evde de böyle mi yapıyorsun?" diyerek kalayladı. O da yetmedi, kıza bir de 5 dakika oyun dışı kalma cezası verdi.

(0) (0)
iillhhaann 16.09.2019 10:54

Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğu için Kenan İmirzalıoğlu'na teklif yapılması

Murat Yıldırım'ın Kim Milyoner Olmak İster'i bırakmasından sonra yerine düşünülen sunucu adayıdır.

(0) (0)
funtara 15.09.2019 10:48

Ünlü şef Mehmet Yalçınkay'nın gözü kapalı bütün tavuğu parçalara bölmesi

MasterChef Türkiye yarışmasında meydana gelen olaydır. Yarışmada jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara böldü. Yalçınkaya'nın yaptığı şovu ise yarışmacılar şaşkınlık için de izledi.

(0) (0)
crosnine 10.09.2019 22:50

Murat Yıldırım'ın Milyoner'den ayrılması

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın aldığı karardır. Show TV'de başlayacak yeni dizi Ramo'nun başrolünde yer aldığı için programdan ayrılmıştır. Dedikodulara da fırsat vermeden sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştır:

(0) (0)
razacc 08.09.2019 16:26

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonun kazanılması

Almanya'da yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, 35 yaşındaki Jan Stroh adlı avukat 1 milyonluk soruyu bildi ve para ödülünü kazandı.

Tam 15 yıl boyunca yarışmanın bütün bölümlerini (1047 bölüm) izleyen ve evinin bodrumuna yarışmanın stüdyosuna benzer bir stüdyo kuran çılgın yarışmacı sonunda muradına erdi ve yarışmaya katıldı.

1 milyonunucu soru olan “Hangi Grimm masalı ‘Bir varmış bir yokmuş’ sözüyle başlamaz?” sorusuna, ‘Şanslı Hans’ cevabını veren yarışmacı, büyük ödül olan 1 milyonu kazandı.

(0) (0)
gurcox 05.09.2019 11:05

Gelinim Mutfakta yarışmacıları Yağmur ve Ezgi'nin kavgası

Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının 342. bölümünde kendini kaybeden Yağmur'un neden olduğu gerginliktir. Kendini kaybedip Ezgi'nin üstüne yürüdü, mutfağı dağıttı manyak.

(0) (0)
Bienvenido 03.09.2019 23:30

Survivor yarışmacısının kameralar önünde hile yapması

Avustralya'nın Survivor'ında yaşanan skandaldır. Favori olarak gösterilen yarışmacı Pia Miranda, dokunulmazlık oyununda kameraların önünde hile yapıyor göz göre göre. Ve bu kadın yarışı kazanıyor. Haliyle de tartışma başlıyor.

(0) (0)
solunden 03.09.2019 16:58

MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın troll yarışmacıyı kovması!

MasterChef Türkiye yarışmasının yeni sezon 5. bölümünde yarışmacılar son 14'e kalabilmek için mücadele ederken elemeler sırasında ise jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya bir yarışmacıya kızarak stüdyodan göndermiş.

(0) (0)
cd74gs 27.08.2019 10:33

MasterChef Türkiye'nin yeni sezon tanıtımı

TV8'de ekrana gelen ve geçen yıl büyük ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin yeni sezonundan ilk görüntüler geldi. Tanıtıma baktım da jüri değişmiş. Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yeni sezonda da var ama Hazer Amani yok. Onun yerine İtalyan aşçı Danilo Zanna gelmiş. İlk bölüm 18 Ağustos Pazar akşamı yayınlanıyor. Merakla bekliyoruz.

(0) (0)
neil 09.08.2019 15:35

Yarışmacının sözlerinin Müge Anlı'yı ağlatması

ATV'de yayınlanan Güven Bana programa katılan Dilara Tutkun adlı yarışmacının, ailesinin kendisi için birçok fedakarlık yaptığından bahsetmesi üzerine yaşanan duygusal anlardır. Sunucu Müge Anlı, genç kızın annesinin ağladığını görünce dayanamadı, süzüldü yanaklarından yaşlar.

(0) (0)
RamessesXII 02.08.2019 21:44

Müge Anlı'nın yarışmacılara dayanamayıp ipucu vermesi

Güven Bana programında "Bulunduğumuz yüzyıl Romen rakamlarıyla nasıl yazılır?" sorusuna yarışmacıların yorumlarına daha fazla dayanamayan Müge Anlı'nın ipucu verdiği olaydır. Bu yarışmacılar insanlara sinir krizi geçirtir cinstendi.

(0) (0)
overclocking 27.07.2019 09:12

Güven Bana yarışmasındaki Game of Thrones sorusu

ATV'de Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana yarışmasına dün gece damga vuran sorudur. 

Soru "Taht Oyunları" adıyla bilinen Game Of Thrones'un dizi, film ve kitap serisindeki soylu ailelerden hangisinin armasında ulu kurt başı vardır?" şeklindeki sorunun cevap şıklarında Stark, Lannister, Baratheon ve Targaryen vardı.

Sorsan diziyi izlemeyen yok ama bu sorunun cevabını öyle herkes kolay kolay bilemez yani.

(0) (0)
fozcan 19.07.2019 14:39

İlker Ayrık'ın yarışmada dayanamayıp kafasına huni takması

Yaparsın Aşkım'ın bu akşam yayınlanacak bölümünde sunucu İlker Ayrık'ın yaptığı olaydır. Yarışmada hiçbir içecek kutusunu kovaya sokmayı başaramayan yarışmacı sonunda Ayrık’ı delirtti. Başarılı sunucu dayanamayıp kafasına taktığı huniyle seyircileri kahkahaya boğdu.

 

(0) (0)
caraburq 16.07.2019 16:13

Güldür Güldür oyuncusunun yarışma programı sunması

Güldür Güldür Show'da "İbrahim" karakteriyle izlediğimiz oyuncu Rüştü Onur Atilla, Show TV'de yeni başlayacak "Gel Hemşerim" adlı yarışma programının yeni sunucusu olmuş. (Bkz: Link)

(0) (0)
boranahmet 15.07.2019 18:38

Müge Anlı'nın İstiklal Marşını okuyamayan yarışmacılara sitem etmesi

Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği Atv'nin yarışma programı Güven Bana'da yine ilginç anlar yaşanmış.

İstiklal marşının ilk iki kıtasında millet kelimesinin kaç kere geçtiği sorusu sorulmuş. Yarışmacılar ise soruyu cevaplamak için istiklal marşını okumuşlar fakat yanlış okumuşlar...

Yarışmacılara sitem eden Müge Anlı, “Size hiçbir şey söylemek istemiyorum. Ben sizden sadece İstiklal Marşı’nı okumanızı istedim. Keşke biriniz okuyup diğeriniz saysaydı” dedi.

Soruya cevap veren kadın yarışmacı ise, “İnanamıyorum, benim için utanç kaynağı” dedi. Buna rağmen yarışmacılar soruyu doğru cevapladı.

(0) (0)
mcinefil 12.07.2019 10:25

Yemekteyiz'in dış sesinin ortaya çıkması

Türkiye de yüzü görünmeyen sadece sesiyle ünlü olan çok kişi varken şu sıralar en ünlüsü kesinlikle Yemekteyiz yarışmasının dış sesidir. Yemekteyiz'in dış sesi, ünlü tiyatrocu Tarkan Koç'tan başkası değil.

 

(1) (0)
wallky 07.07.2019 14:39

Onur Büyüktopçu'nun yeni kanalı ve sunacağı program

TV8'deki Yemekteyiz programının sunuculuğunu bırakan Onur Büyüktopçu, Show TV'de "Onur Büyüktopçu ile Damat Beğendi" adlı bir programı sunacakmış. Keşke bırakmasaydı Yemekteyiz'i ama eminim ki bu programı da güzel sunacaktır. Takipteyiz...

(0) (0)
tolgajan 03.07.2019 21:12

Survivor 2019 finalinde Yusuf Karakaya'nın annesinin rahatsızlanması

Survivor 2019 finalisti Yusuf Karakaya'nın annesinin şampiyon belli olmadan önce yaptığı konuşma sırasında geçirdiği rahatsızlıktır. Mikrofon elindeyken kadıncağız birden fenalaştı ve herkesi korkuttu.

Yayın apar topar kesildi ama dönüşte Acun Ilıcalı güzel haber verdi ve ""Zinnet Hanım'ın tansiyonu düştü. Doktorlarımızın kontrolü altında" açıklamasını yaptı. Zavallı Yusuf da gözyaşlarına boğuldu korkudan. E kolay değil, aile bu. Neyse ki durumu iyiymiş, geçmiş olsun.

(0) (0)
SeoYoungMin 02.07.2019 16:57

Müge Anlı'nın yarışmacılara sinirlenmesi

Müge Anlı, yeni yarışma programı Güven Bana'da yarışmacılara oldukça sinirlenmiş. Çok sinirlenmesine rağmen sakin kalmaya çalışarak alkışı da haketmiş.

Olayı şöyle gelişmiş;

TBMM'nin açılış tarihini bilmekte zorlanan yarışmacılar oldukça tepki almış. Müge Anlı ise yarışmacılara isyan etmiş: “Arkadaşlar siz ilkokulda sosyal bilgiler filan okumadınız mı?“

 

(0) (0)
iillhhaann 28.06.2019 21:10

Onur Büyüktopçu'nun Seda Sayan'a gönderme yapması

Sevilen oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz hafta ani bir kararla Yemekteyiz'in sunuculuğundan alınmış ve yerine Seda Sayan getirilmişti. Bu haberi doğrulayan Büyüktopçu, Show TV'de yeni bir yarışma programı sunacağını da duyurmuştu. Büyüktopçu, son olarak Seda Sayan'a yeni işi için mesaj gönderdi. Büyüktopçu, Yemekteyiz'in tanıtımını paylaşan Sayan'a "Hayırlı olsun, harika olacağına eminim. Ama Allah kolaylık versin. Bol bol reytingler inşallah." dedi.

(0) (0)
MYB 27.06.2019 13:46