Orhan Gencebay'a benzerliğiyle dikkat çeken youtuber

Youtube'da denk geldiğim bu arkadaş beni oldukça şaşırttı. Orhan Gencebay'a muhtemelen hayranlığında ötesinde bir sevgi besleyen bu arkadaşımız tipiyle, giydikleriyle, aksesuarlarıyla ve saz çalışıyla dahi adeta bir Orhan Gencebay olmuş.

Biraz videolarına göz gezdirdiğimde ise sesinin dahi ona benzediğini fark ettim. Büyük ihtimalle benzetmek için çaba harcıyor ama bu çabanın da hakkını veriyor gibi görünüyor.

Oğuzhan Değirmenci isimli bu kardeşimiz ilk yayınladığı videolarda pek fazla dış görünüş olarak çaba harcamamış ama ilerleyen zamanlarda adeta Orhan Gencebay'a dönüşmüş. Saçlarını dahi bu kalıba sokabilmesi takdire şayan. Kendisini tebrik ediyorum ve kanalına da başarılar diliyorum.

(0) (0)
neil 15.01.2020 11:15

Afili Aşk izleyicilerinin Kanal D'nin youtube kanalına isyan etmesi

Kanal D'nin youtube kanalının  çok fazla izlenen videolarını sildikten sonra tekrar yüklemesi izleyicileri artık bıktırmış durumda.

Mesela Afili Aşk dizisinin fragmanının çok fazla izlendikten sonra kaldırılması tepkilere neden olmuş. 1.6 milyon kişinin izlediği videoyu da yayından kaldırmak akıl alır gibi değil cidden. Kanal D'nin acilen youtube'u yöneten ekibine bir çare bulması gerekiyor. Çünkü bu sorun artık alışkanlık haline getirildiği için izleyicileri de isyana sürüklüyor.

Aşağıdaki videnun yorum kısmında bu durumla ilgili çok fazla şikayet var.

(0) (0)
viaso 09.01.2020 11:19

Youtuber Tamer Yeşildağ'ın Mediakraft ekibinden ayrılması

Mediakraft ekibine bağlı olan Oyun Delisi kanalında gördüğümüz Tamer Yeşildağ, Mediakraft ekibinden ayrılmış. Kendisine yeni bir kanal açarak bireysel olarak devam edeceğini söylemiş.

Yayınladığı yeni videodan anlaşılıyor ki, ayrılık süreci biraz sancılı olmuş. Davalık durumlar var sanırım.

Mediakraft ekibi Oha diyorum, YapYap ve Oyun Delisi gibi çok büyük kanallara sahip ve bu ekipten her ayrılan nedense olaylı ayrılıyor. Okaner, Cem, Hakan ve şimdi de Tamer. Cem zaten bu kanaldan ayrıldıktan sonra kendine kanal açtı ama sanırım aradığını bulamadı. Ve sonunda intihar etti. Tabi ki ekipten ayrıldı diye intihar etti diyecek halimiz yok ama her ayrılan mutsuz ayrılıyor neredeyse. Bu durum artık insanların fazlaca gözüne batmaya başladı. 

Aşağıdaki videoda zaten Tamer'in ne kadar mutsuz olduğu belli oluyor. O neşeli adam gitmiş, yerine videoda tek kelime etmeyen biri gelmiş. Artık nasıl bir problem yaşandıysa arada, adam resmen bıkmış.

(0) (0)
ahmet9062 08.01.2020 11:11