Fatih Portakal'ın seçim öncesi meraklandıran paylaşımı

Son dönemlerin medyada en çok adı geçen habercisi olan Fatih Portakal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendisine gelen bir anketin değerlendirmesini yapmış ve Pazar günü çok büyük çekişmenin olacağını dile getirmiş tabi söz konusu Portakal olunca herkes AK Parti büyük şehirleri kayıp mı edecek diye sormuş. Bence sadece reyting derdine bir paylaşım bu o kadar gerisi her zamanki gibi Ak Parti almak istediğini alacaktır.

İşte Portakal'ın paylaşımı:

(0) (0)
omersuna2 24.03.2019 20:49

Müge Anlı'da yaşanan ilişki sarmalı

Müge Anlı'da inşaat işçisi Hüseyin Aslan'ın durumu günlerdir bir netliğe kavuşmuyor ve kazdıkça altından acayip acayip durumlar çıkıyor. Konuyu bilen biliyor bilmeyene kısa özet Hüseyin inşaat iskelesinden düşüp ölüyor olaydan sonra ölen Hüseyin'in iş arkadaşı Adem, İbrahim'in dul eşi ile evleniyor. Buradan varılan sonuç acaba Hüseyin'i karısı ile evlenebilmek için Adem mi öldürdü oluyor (yada en azından böyle bir şeyler tamamen karman çorman ilişkiler)

Bu kadarına bile neler oluyor derken bugün yeni bir iddia atıldı ortaya ve Müge Anlı bile bunları duyunca çözümsüz kaldı. Hüseyin Aslan ile evliyken Adem ile ilişki yaşadığı iddia edilen Emel'in, Ercan ve Ufuk isimli başka erkeklerle de aynı sürede ilişki yaşadığı iddia edildi hatta programa bağlanan ve elbette ki ismini vermek istemeyen bir kişi "Onları birlikte olurken perdenin arkasından gördüm" açıklamasında bulundu.

Toplamda bakacak olursak başından sonuna saçma sapan çarpık ilişkiler yumağı ve bir ölüm gereksiz insanların çemkirmeleri küfürleri bağırış çağırışları ve bunların devamında gelen reyting sıralamasında tepeye çıkmalar. 

Bu mudur yani neden bu iğrençlikler evimize salonlarımıza girer beğenmiyorsan izleme demek kadar sığ bir görüş bu işlerin çözümü olabiilir mi özetle aklımda deli sorular zaten delirmeye az kaldı.

(0) (0)
zoroqlu 21.03.2019 20:34

O Ses Türkiye birincisinin gözaltına alınması

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür, "terör örgütü propagandası" yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı. Ünger'in sosyal medya hesapları üzerinden PKK/KCK propagandası yaptığı iddia edildi. Vallahi gerçek mi değil mi mahkemede elbet ortaya çıkar ama bu Acun'un şampiyonları da daha öncede FETÖ'cü çıkmıştı bir kere enteresan vallahi.

(0) (0)
ercuTR 16.03.2019 21:25

Doğru televizyonu seçmenin tüyoları

Yıllar geçtikçe teknoloji de kendini geliştirmeye devam ediyor. Teknolojik gelişmeler neticesinde birçok aletin boyutu küçülürken televizyonda ise bu tam tersi oluyor. Her geçen gün boyutlar daha da büyüyor. Bence evimize televizyon alırken akılda tutulması gereken ilk tüyo "en iyisi fiyat olarak en yüksek olanıdır" algısının bir kenara bırakılması gerekir.

(0) (0)
AmandaSeyfried 12.03.2019 12:50

Güldür Güldür Show'un çat kapı ev ziyaretine gelmesi

Ekranların en beğenilen programlarında başa oynayan Güldür Güldür Show ekibi sosyal medya üzerinden yapılan çekiliş sonrası Duygu Çakır ve ailesini haber vermeden ziyarete gitmiş. Karşılarında en sevdikleri programın oyuncularından Uğur Bilgin, Evrim Akın ve Burak Topaloğlu'nu gören aile şaşkınlığını gizleyememiş.

İşte bu kadar içten samimi bir proje hayata geçirince ve bunu samimiyetle ilerletince başarılı olunuyor. Güldür Güldür televizyon ekranlarında her tür yapımın örnek alması gereken bir program.

(0) (0)
buraksahin89 11.03.2019 11:32

Canlı yayında Binali Yıldırım'a Semiha Yıldırım sürprizi!

FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının canlı yayın konuğu olan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın Yalova'da bir ana okulu açılışında olan  eşi Semiha Yıldırım'ın canlı yayına bağlanmasıyla yapılan hoş iş.

(0) (0)
stalker07 08.03.2019 10:02

Film fantezisi yapayım derken ölümden dönmek!

İspanya'nın  ünlü plajı Playa Las Teresitas'ta bir otoparkta aracın direksiyonuna elleri kelepçeli vaziyette yarı baygın bulunan kadının gerçekleştirmek istediği fantezidir.
Partneri bulunmayan kadın kendi kendini önce direksiyona kelepçeleyip sonra paniklemiş. Kelepçeleri açamayınca da aracın içerisinde yarı baygın durumdayken vatandaşlar görüp polisi aramış.
Kadın ifadesinde 'Grinin 50 Tonu' filminden etkilendiğini dile getirmiş.
Manyak mı ararsınız tarzında bir durumdur benim açımdan ablacım diyecek bir şey bulamıyorum sana vallahi. Bkz: Link

(0) (0)
redhatcp 07.03.2019 19:40

Cem Uzan'ın Türkiye'ye karşı açtığı davayı kazanması

Efendim Cem Uzan, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde çocuklarının dondurulan mal varlıkları ile ilgili Türkiye'ye karşı açtığı davayı kazanmış. Strasburg'taki mahkeme, Türkiye'nin Uzan'ın iki çocuğunun özel mülk hakkını gasp ettiği hükmüne varmış. Cem Uzan bu durum üstüne avukatı aracılığı ile TMSF ile anlaşmak istediğini basına bildirmiş. Bakalım sonuç nereye varacak?

(0) (0)
erdo52 05.03.2019 22:26

En yakışıklı Türk aktörler

Kim ne derse desin gelmiş geçmiş en iyi, yakışıklı, sevilen, her şey TARIK AKAN!

(0) (0)
Satantango 05.03.2019 21:48

Akit'in Atatürk’e hakaretine Beraat kararı verilmesi

Akit TV'nin Atatürk'e yönelik attığı “Zulüm 1938'de son buldu" yazısı konusunda mahkeme kararını vermiş ve Akit TV yayınlarından ve programlarından sorumlu müdür olan ve tutuksuz yargılanan sanık Ali Özken'in beraatine karar vermiş. Yazardım bir yorum ama ben beraat alırmıyım bilemedim o yüzden susma hakkımı kullanıyorum >:(

(0) (0)
selooo67 05.03.2019 19:14

10.000 Bozuk para ile NUSRET'e hesap ödemeyi denemek!

Torunlar adlı youtube kanalı sahipleri enteresan bir olay denemiş ve Nusret'e giderek bir güzel yemeklerini yemişler gelen hesabı bozuk para olarak ödemek istemişler. Fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin parası bozuk olması sebebi ile Nusret'te geçmemiş buyurun izleyin kararı siz verin...

(0) (0)
Tak3dowN 04.03.2019 18:46

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

Gündüz kuşağının en sevilen programlarından biridir. Gelen haberlere göre yeniden yayına başlıyormuş.

Serap Paköz'ün sunduğu program bir süre önce Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de yayınlanıyordu ama çıkan kriz nedeniyle program sonlandırılmıştı. Ama Acun ile programın yapım şirketi Bloom Medya arasındaki buzlar erimiş ve program yeniden TV8'de yayınlanacakmış.

Yalnız öncekinde saat 09.45'te başlıyordu. Yine hafta içi yayınlanacak ama bu kez saati 13.30'a çekilmiş. İlk bölüm de 4 Mart Pazartesi günü.

İlk bölüm tanıtımı da şöyle: Tıklayınız

(0) (0)
cumhur1946 01.03.2019 16:38

Bir televizyon fenomeni: Susam Sokağı

Orijinal adı "Sesame Street" olan ve Türkçe’ye Susam Sokağı olarak uyarlanan 1980'li yılların sonunda ve 1990'lı yılların başında TRT'de iki sezon yayınlanan ve çocukların tarafından çok sevilen efsanevi çocuk programının adıdır.

(0) (0)
canary 01.03.2019 14:06

Akasya Asıltürkmen'in Organize İşler filmi çıkışında dolandırılması

Başarılı oyuncu telefon dolandırıcılarının kurbanı olmuş. Vize başvurusu için arayan bir kişiye 440 TL ödeme yapan Asıltürkmen düzenli çalıştığı turizm firmasına gidince gerçeği öğrenmiş. işin ilginç tarafı Aslı hanımın tamda Organize İşler filmini izledikten sonra dolandırılması. Geçmiş olsun diyelim ne diyelim...

(0) (0)
secavendi 21.02.2019 11:44

Dilara Gönder Yalın'ın annelik paylaşımı

Dilara Gönder hamilelik döneminden paylaştığı bir resmin altına "14 Şubat 2019... Bebeğimizi, aşkımızı bu günde kucağımıza aldık. Ömrümün en güzel hediyesi, aşk bebeğimiz... İsteyen herkese nasip olur İnşallah. (Hamile hatırası)" yazmış ve sevenleri ile paylaşmış. bize de Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun demek düşer :)

 

(0) (0)
omerdas 20.02.2019 13:03

Çukur izleyip gaza gelen dayının soyadını değiştirmesi!

Tokat'ta yaşayan Mehmet Verir, Çukur izlemeye başladıktan sonra Koçovalı ailesinden öyle etkilenmiş ki 56 yılık soyadından vazgeçip soyadını Koçovalı olarak değiştirmiş. Allah akıl fikir versin diyebiliyorum ancak. Sanırım problem bende nasıl senaryo olan bir karakter ile bu kadar bağ kurulabiliyor? Gerçi yurdumda kötü rol oynayan adamların yolunu kesip dövmek isteyen zihniyetlerin olduğunu biliyoruz. Cidden bir tek Türkiye'de olur durumu bir vaka.

(0) (0)
andre bazin 19.02.2019 12:39

Berna Laçin'in Medine davasında beraat etmesi

2018 yılı sonlarında doğru İdam cezası konusunda herkes atıp tutarken tweetler havada uçuşurken Berna Laçin "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı! Konuşturmayın şimdi beni! Bırakın artık bilim insanları, nörologlar, psikiyatrlar, psikologlar, toplum bilimciler, hukukçular el birliği verip çare üretsin. Devlet, tribün sesleriyle toplum inşa etmez" şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Din elden gidiyor diye coşan ve muhalif karakterlere haddini bildirme sevdasında ki Ak Troller hemen devreye girip Berna Laçin'e saldırmaya başlamıştı.

Saldırılar sonunda Laçin'e dava açılmıştı. İşte o dava sonuçlandı ve Laçin beraat etti ama işte çamur at izi kalsın tayfası her zamanki gibi o dönem Berna Laçin'i hedef gösterdi ve yıprattı. Bu AK Trollerin yıllardır politikası bu bitmek bilmiyorlar virüs gibi ürüyorlar, kanserden beterler ve yapabilecek hiç bir şey hasta çoktan ölüm döşeğine girdi.

(0) (0)
fredycrouger 19.02.2019 12:30

Necla Zarakol'un gözaltına alınması

Halkla İlişkiler Dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Necla Zarakol, İstanbul Emniyet Müdürlüğünün yürüttüğü bir soruşturma kapsamında avukatı ile birlikte gözaltına alınmış. Bu haber sözcüde yayınlandı ve sektöre bomba gibi düştü fakat Google üzerinden mini bir araştırma yapınca ufak tefek kaynakların bu gözaltının Cuma gecesi gerçekleştiğini bugün ifadelerinin alınacağını söylüyor var bir işler ama kokusu çıkar yakında.

(0) (0)
sidarta-82 18.02.2019 12:39

Erdal Özyağcıların dininin Şamanizm olması

Erdal Özyağcılar verdiği bir röportajda küçükken geçirdiği bir rahatsızlık sonrası yaşadıklarının Şamanizm kitaplarında okuduğu olaylara çok yakın olduğunu anlatmış. Özünde üstü kapalıda olsa Şamanizme çok yakın olduğunu söylemiş. Usta sanatçı neden bu inancını 71 yaşında açıkladı bilemiyorum ama tepki çektiği muhakkak. İnsanları inançlarından ötürü yargılamak olmaz ama sonuçta Türkiye Müslüman bir ülke ve bu tarz örnek alınacak sanatçıların genç nesilleri etkileyeceği de düşünüldüğünde biraz daha konuşmalarına dikkat etmesi lazım.

(0) (0)
mcinefil 18.02.2019 11:44

Akit TV'de FETÖ Türkiye'ye iade ediliyor iddiası

Akit TV ekranlarında yayınlanan "Ters Kutup" programında ortaya atılan FETÖ lideri Fethullah Gülen yakalandı Türkiye'ye iade ediliyor haberi her halde gecenin en önemli iddialarından. İddiayı ortaya atan Akit TV'de yorumculuk yapan gazeteci Ali Tarakçı. Tarakçı programda "Fethullah Gülen yakalandı, sabaha doğru İstanbul’a getiriliyor. Bomba bir haber olarak kenara yazın" derken, programda şu ifadeleri kullandı. Haber kaynağını dile getirmeyen Tarakçı'nın iddialarınıng erçekliği 24 saat içerisinde ortaya çıkacaktır. Bekleyip göreceğiz.

(0) (0)
mehmetbasova 17.02.2019 09:25