Sözcü yazarı Özlem Gürses'in babası Prof. Dr. Ömer Lütfi Gürses’i kaybetmesi

Gazeteci Yazar Özlem Gürses, babası Prof. Dr. Ömer Lütfi Gürses’i kaybetti. Prof. Gürses, 5 Mayıs Pazar günü Marmara İlahiyat Caminde öğlen namazını takiben kılınacak cenaze namazının ardından Anadolu Kavağı Mezarlığında defnedilecek. Özlem Gürses'in başı sağ olsun

(0) (0)
colacierman 03.05.2019 19:18

Sanatçıların Kılıçdaroğlu'na saldırıyı kınama bildirisi

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Çubuk'ta katıldığı şehit cenazesinde uğradığı saldırı sonrası oyuncular, yazarlar, sanatçılar ve aydınlar ortak hazırlanan metne imza atarak linç girişimini kınamış. Gerçek sanatçılara helal olsun diğer sanatçıyım aydınım diye geçinenler biraz örnek alsınlar. (bkz:link)

(1) (0)
ypsamli 24.04.2019 09:58

NTV canlı yayınında 'Gelecek hayalin ne?' sorusuna cevap!

NTV canlı yayınına katılan bir öğrencinin, “Akademik olarak hayalin nedir?” sorusuna verdiği cevap, sosyal medyada gündem oldu.

NTV sunucusu, canlı yayına katılan Darüşşafaka öğrencisine gelecek planlarını sordu. Öğrenci de, “Almanya Köln Üniversitesi’nde tıp okumak istiyorum, ondan sonra da belki Alman vatandaşı olurum” cevabını verdi.

 Sunucu da, “Hayır” diye cevap verdikten sonra şöyle ekledi:

“23 Nisan’da hayallerimize hiç sınır koymuyoruz tabii ki. Nerede okumak istediğine kadar kapar vermiş öğrencimiz, sadece tıp okumak istemiyor, Köln Üniversitesi diyecek kadar da kararını vermiş bir öğrenci.”

Öğrencinin cevabı, Twitter’da yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.

(0) (0)
Seraphim 23.04.2019 12:15

Palu Ailesi sonunda mahkemeye çıktı!

Seçim filan derken zaten çok kuvvetli olmayan hafızalarımızdan Palu ailesi çıkıp gitti. Kimse ne oldu ne bitti ne sonuca vardı kimler ne kadar suçlu diye sormadı bile. içeri atıldılar mı? atıldılar tamamdır oysa mahkeme süreci daha yeni başladı kim ne kadar suçlu, ne kadar ceza alacak belli olacak. Neredeyse tüm konular gibi İstanbul'da kim kazandı sorusundan başka bir şey düşünmüyoruz ama Posta süper bir iş yaparak Palu Ailesi hakkında epeyi detaylı ve uzun bir yazı hazırlamış okumanızı tavsiye ederim (Bkz:Link)

(0) (0)
Dagashan06 08.04.2019 18:41

Murat Bardakçı'dan İmamoğlu'na 'usul' tepkisi!

Anıtkabir defterine yazılanlar konusunda AK Parti cephesinden büyük tepki alan ve basında Askerler rahatsız oldu şeklinde başlıklarla verilen kriz sonrası. Murat Bardakçı, İmamoğlu'nun başka konularda da usul hatası yaptığını vurgulayarak farklı iddialarda bulunmuş (Bkz:Link)

(0) (0)
malithelong 06.04.2019 20:56

Müge Anlı'da büyük skandal

Müge Anlı son dönemde bir çok farklı sebepten manşetlere taşınıyor artık reklam mı kurgu mu bilemiyorum ama şimdide yayına çıkan ve kibarca kadın pazarladığı ortaya çıkan biri stüdyoda yer aldı. Zekai Turhal cinayeti araştırırken, kayınbirader Ejder Gevrek'in kadın pazarlamacısı olduğu iddiası canlı yayına bomba gibi düştü. Canlı yayına bağlanan kişi kayınbiraderin mesleğini söylerken konuşması bol bol sessize alındı artık neler anlattıysa! (Bkz:Link)

(0) (0)
LuckTheAdmn 02.04.2019 23:10

Engin Günaydın'ın televizyonda olmama kararı

Zabıta İrfan, Gül Ağa ve özellikle Burhan Altıntop karakterleri ile hafızalarımıza kazınan tecrübeli isim artık televizyonda hiç bir projede yer almayacağını 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü için düzenlenen bir etkinlikte dile getirmiş.

Usta sanatçı keşke televizyonda kalsaydı ve güzel işlere imza atsaydı ama günümüz televizyon halini düşünecek olursak kalbi tiyatro için atan tüm oyuncular televizyondan uzak kalmayı tercih ediyor.

Engin Günaydın'ı artık tiyatro sahnelerinde takip edeceğiz hayırlısı ne diyelim :)

(0) (0)
oberbero 28.03.2019 18:15

Nur Yerlitaş'ın korkutan paylaşımı

Herkesin sevgisini kazanan ünlü modacı uzun bir süredir hastalıklar ile mücadele ediyor ameliyatlar geçiriyor sonunda sağlığına kavuştu derken sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım sevenlerini meraklandırdı Yerlitaş ameliyatlı resmini paylaştıktan bir süre sonra sildi. Sevenleri ünlü modacının tekrar ameliyat olduğunu düşünerek çok üzüldü. Bazı takipçiler ise fotoğrafın ameliyat olduğu zaman çekildiğini, eski fotoğrafını yeniden paylaştığını iddia etti.

İşte O Paylaşım:

 

(0) (0)
rekeygen 27.03.2019 22:52

Fatih Portakal'ın seçim öncesi meraklandıran paylaşımı

Son dönemlerin medyada en çok adı geçen habercisi olan Fatih Portakal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendisine gelen bir anketin değerlendirmesini yapmış ve Pazar günü çok büyük çekişmenin olacağını dile getirmiş tabi söz konusu Portakal olunca herkes AK Parti büyük şehirleri kayıp mı edecek diye sormuş. Bence sadece reyting derdine bir paylaşım bu o kadar gerisi her zamanki gibi Ak Parti almak istediğini alacaktır.

İşte Portakal'ın paylaşımı:

(0) (0)
omersuna2 24.03.2019 20:49

Müge Anlı'da yaşanan ilişki sarmalı

Müge Anlı'da inşaat işçisi Hüseyin Aslan'ın durumu günlerdir bir netliğe kavuşmuyor ve kazdıkça altından acayip acayip durumlar çıkıyor. Konuyu bilen biliyor bilmeyene kısa özet Hüseyin inşaat iskelesinden düşüp ölüyor olaydan sonra ölen Hüseyin'in iş arkadaşı Adem, İbrahim'in dul eşi ile evleniyor. Buradan varılan sonuç acaba Hüseyin'i karısı ile evlenebilmek için Adem mi öldürdü oluyor (yada en azından böyle bir şeyler tamamen karman çorman ilişkiler)

Bu kadarına bile neler oluyor derken bugün yeni bir iddia atıldı ortaya ve Müge Anlı bile bunları duyunca çözümsüz kaldı. Hüseyin Aslan ile evliyken Adem ile ilişki yaşadığı iddia edilen Emel'in, Ercan ve Ufuk isimli başka erkeklerle de aynı sürede ilişki yaşadığı iddia edildi hatta programa bağlanan ve elbette ki ismini vermek istemeyen bir kişi "Onları birlikte olurken perdenin arkasından gördüm" açıklamasında bulundu.

Toplamda bakacak olursak başından sonuna saçma sapan çarpık ilişkiler yumağı ve bir ölüm gereksiz insanların çemkirmeleri küfürleri bağırış çağırışları ve bunların devamında gelen reyting sıralamasında tepeye çıkmalar. 

Bu mudur yani neden bu iğrençlikler evimize salonlarımıza girer beğenmiyorsan izleme demek kadar sığ bir görüş bu işlerin çözümü olabiilir mi özetle aklımda deli sorular zaten delirmeye az kaldı.

(0) (0)
zoroqlu 21.03.2019 20:34

O Ses Türkiye birincisinin gözaltına alınması

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür, "terör örgütü propagandası" yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı. Ünger'in sosyal medya hesapları üzerinden PKK/KCK propagandası yaptığı iddia edildi. Vallahi gerçek mi değil mi mahkemede elbet ortaya çıkar ama bu Acun'un şampiyonları da daha öncede FETÖ'cü çıkmıştı bir kere enteresan vallahi.

(0) (0)
ercuTR 16.03.2019 21:25

Doğru televizyonu seçmenin tüyoları

Yıllar geçtikçe teknoloji de kendini geliştirmeye devam ediyor. Teknolojik gelişmeler neticesinde birçok aletin boyutu küçülürken televizyonda ise bu tam tersi oluyor. Her geçen gün boyutlar daha da büyüyor. Bence evimize televizyon alırken akılda tutulması gereken ilk tüyo "en iyisi fiyat olarak en yüksek olanıdır" algısının bir kenara bırakılması gerekir.

(0) (0)
AmandaSeyfried 12.03.2019 12:50

Güldür Güldür Show'un çat kapı ev ziyaretine gelmesi

Ekranların en beğenilen programlarında başa oynayan Güldür Güldür Show ekibi sosyal medya üzerinden yapılan çekiliş sonrası Duygu Çakır ve ailesini haber vermeden ziyarete gitmiş. Karşılarında en sevdikleri programın oyuncularından Uğur Bilgin, Evrim Akın ve Burak Topaloğlu'nu gören aile şaşkınlığını gizleyememiş.

İşte bu kadar içten samimi bir proje hayata geçirince ve bunu samimiyetle ilerletince başarılı olunuyor. Güldür Güldür televizyon ekranlarında her tür yapımın örnek alması gereken bir program.

(0) (0)
buraksahin89 11.03.2019 11:32

Canlı yayında Binali Yıldırım'a Semiha Yıldırım sürprizi!

FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının canlı yayın konuğu olan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın Yalova'da bir ana okulu açılışında olan  eşi Semiha Yıldırım'ın canlı yayına bağlanmasıyla yapılan hoş iş.

(0) (0)
stalker07 08.03.2019 10:02

Film fantezisi yapayım derken ölümden dönmek!

İspanya'nın  ünlü plajı Playa Las Teresitas'ta bir otoparkta aracın direksiyonuna elleri kelepçeli vaziyette yarı baygın bulunan kadının gerçekleştirmek istediği fantezidir.
Partneri bulunmayan kadın kendi kendini önce direksiyona kelepçeleyip sonra paniklemiş. Kelepçeleri açamayınca da aracın içerisinde yarı baygın durumdayken vatandaşlar görüp polisi aramış.
Kadın ifadesinde 'Grinin 50 Tonu' filminden etkilendiğini dile getirmiş.
Manyak mı ararsınız tarzında bir durumdur benim açımdan ablacım diyecek bir şey bulamıyorum sana vallahi. Bkz: Link

(0) (0)
redhatcp 07.03.2019 19:40

Cem Uzan'ın Türkiye'ye karşı açtığı davayı kazanması

Efendim Cem Uzan, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde çocuklarının dondurulan mal varlıkları ile ilgili Türkiye'ye karşı açtığı davayı kazanmış. Strasburg'taki mahkeme, Türkiye'nin Uzan'ın iki çocuğunun özel mülk hakkını gasp ettiği hükmüne varmış. Cem Uzan bu durum üstüne avukatı aracılığı ile TMSF ile anlaşmak istediğini basına bildirmiş. Bakalım sonuç nereye varacak?

(0) (0)
erdo52 05.03.2019 22:26

En yakışıklı Türk aktörler

Kim ne derse desin gelmiş geçmiş en iyi, yakışıklı, sevilen, her şey TARIK AKAN!

(0) (0)
Satantango 05.03.2019 21:48

Akit'in Atatürk’e hakaretine Beraat kararı verilmesi

Akit TV'nin Atatürk'e yönelik attığı “Zulüm 1938'de son buldu" yazısı konusunda mahkeme kararını vermiş ve Akit TV yayınlarından ve programlarından sorumlu müdür olan ve tutuksuz yargılanan sanık Ali Özken'in beraatine karar vermiş. Yazardım bir yorum ama ben beraat alırmıyım bilemedim o yüzden susma hakkımı kullanıyorum >:(

(0) (0)
selooo67 05.03.2019 19:14

10.000 Bozuk para ile NUSRET'e hesap ödemeyi denemek!

Torunlar adlı youtube kanalı sahipleri enteresan bir olay denemiş ve Nusret'e giderek bir güzel yemeklerini yemişler gelen hesabı bozuk para olarak ödemek istemişler. Fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin parası bozuk olması sebebi ile Nusret'te geçmemiş buyurun izleyin kararı siz verin...

(0) (0)
Tak3dowN 04.03.2019 18:46

Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

Gündüz kuşağının en sevilen programlarından biridir. Gelen haberlere göre yeniden yayına başlıyormuş.

Serap Paköz'ün sunduğu program bir süre önce Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de yayınlanıyordu ama çıkan kriz nedeniyle program sonlandırılmıştı. Ama Acun ile programın yapım şirketi Bloom Medya arasındaki buzlar erimiş ve program yeniden TV8'de yayınlanacakmış.

Yalnız öncekinde saat 09.45'te başlıyordu. Yine hafta içi yayınlanacak ama bu kez saati 13.30'a çekilmiş. İlk bölüm de 4 Mart Pazartesi günü.

İlk bölüm tanıtımı da şöyle: Tıklayınız

(0) (0)
cumhur1946 01.03.2019 16:38