Müge Anlı'nın 42 yıllık mucizeyi gerçekleştirmesi

1976 yılında 5 yaşındayken 9 yaşındaki ablasıyla birlikte Sirkeci Garı'nda terk edilen adam, ablasını bulmak için Müge Anlı'ya başvuruyor. Müge Anlı da kadını bulup kardeşleri buluşturuyor. Üstelik 2 kardeşleri daha varmış. 4 kardeş de 42 yıl sonra bir araya geliyor. Bu Müge Anlı'ya madalya takmak lazım. Ekibiyle beraber bu tip işlerde çok başarılı.

(0) (0)
ozzyksk 15.01.2019 18:58

İbrahim Tatlıses'in annesinin vefatı

Yakın zamanda bir tv kanalında yeniden show programalrına başlayacağını geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından paylaşan İbrahim Tatlıses'in annesi vefet etmiş.

Tatlıses ailesi için en zorgün bugündür bilirim. Kendisine allahtan sabır annesine de rahmet diliyorum :( Haber

(0) (0)
davecenk 15.01.2019 13:11

A Haber müdürünün sınırda silahla atış yapması

A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak, Suriye sınırında bildiğin kalaşnikof ve pompalıyla atış yapıp görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış.

İyi güzel de bu silahlar kimin? Askere ya da polise aitse bu adam hangi sıfatla o silahları kullanabiliyor? Paylaşımında bir de "Antrenman yapmak iyidir, paslanmayı önler" yazmış. Neyin antrenmanı bu hayırdır? Savaşa hazırlık mı? 

(0) (0)
interkolik 14.01.2019 17:53

Televizyon izlerken ani göz ağrısı hissetmek

Son zamanlarda televizyon izlerken aniden gözüme kramp giriyor. Bunun nedeninin araştırırken Glokom (Göz Tansiyonu) olabileceğini öğrendim bu tarz şikayeti olanlar dikkat etsin.

(0) (0)
SkyAsteR 14.01.2019 12:49

Adaletin yargıya değil Müge Anlı'ya emanet olması

Habertürk gazetesi köşe yazarı Nihal Bengisu Karaca, bugünkü yazısını ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan Palu Ailesi'ne ayırmış. Yazıdaki asıl kilit nokta emniyet, yargı ve dolayısıyla devletin işleyişine yönelik eleştiri. Zira hanımefendi haklı bir şekilde, adaletin yargı tarafından değil adeta Müge Anlı tarafından yerine getirildiği algısından bahsediyor. Yazının tamamı burada.

(0) (0)
ahmetaslar 10.01.2019 21:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Televizyon talimatı

Televizyonda izleyenlere sunulan pompalanan şiddet olaylarının artması özellikle Müge Anlı'da ortaya çıkan Palu Ailesi olayından sonra toplumda yeter sesleri yükselmeye başlamıştı. Erdoğan bu konuda talimat vererek çalışma başlatılmasını istedi.

Çok merak ediyorum Muhalefet bu duruma da itiraz edecek mi? Televizyonlara Sansür geliyor diye bağıracakmı yoksa bu yersiz şiddet sunumlarının kontrolden geçmesi gerekliliğine destek mi olacak?

(0) (0)
Fügen Atasoy 10.01.2019 09:27

Müge Anlı'yı canlı yayında ağlatan olay

Palu Ailesi'ndeki cinayetler insanın kanını donduruyor vallahi. Nihayet polisler bugün o canavar adamı gözaltına aldı. Müge Anlı da alkışı hak etti tabii. Bu tip konularda inanılmaz duyarlı kadın. Ama o ağlayışı yok mu, içim parçalandı. İzlemek isteyenler için videosu.

(0) (0)
NzBhnm 09.01.2019 18:41

Palu ailesinin canlı yayında gözaltına alınması

Günlerdir Türkiye'yi meşgul eden Palu Ailesi olayında sonunda bir gelişme yaşandı ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği harekete geçti. Canlı yayında Müge Anlı stüdyosuna gelen yetkililer Aile fertlerini gözaltına aldı. İşte Tüm Yaşananlar

(0) (0)
zaretta 09.01.2019 12:06

1. Eşe nafaka ödemek için 2. eşi temizliğe göndermek!

Zamanında Show Ana Haber'de yer almıştı bu haber. İlk okunuşta başlık anlaşılmıyor, 2. okunuşta anlaşılıyor ama "ulan neden?" sorusu kafaya takılıyor. ve Sonuç genelde Bu ancak Türkiye'de olura bağlanıyor. Oğlum neyin kafasını yaşıyorsunuz neler oluyor nesiniz kimsiniz neden ya? Merak ediyorum bunların akibeti ne oldu?

(0) (0)
radames 09.01.2019 11:25

Aşı karşıtı gazeteci kızın gripten ölmesi

ABD merkezli Fox News kanalında muhafazakar siyasi yorumlarıyla tanınan ve aşı karşıtlığıyla bilinen 26 yaşındaki Bre Payton, geçen hafta evinde bir arkadaşı tarafından baygın halde bulunmuştu.

Acilen hastaneye kaldırılan genç gazeteci ne yazık ki H1N1 virüsü ve menenjit yüzünden hayatını kaybetmiş.

Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum, gerçekten çok acı bir durummuş, hem de gencecik bir yaşta.

Türkiye'de de zaman zaman aşı karşıtları ile aşı taraftarları karşı karşıya geliyor. Her ne kadar bazı uzmanlar aşıların içinde yan etkileri tam olarak araştırılmamış veya açıklanmamış aşılar olduğunu açıklasa da şaşmamak gerek!

(0) (0)
agacan 08.01.2019 17:14

Müge Anlı ile online psikopatlık eğitimi ve +18 Palu ailesi

Ya arkadaş biri de çıkıp şu Müge Anlı'ya dur diyemiyor. Kemal Sunal küfürlerinin bile yasak olduğu bip'lendiği televizyonda Müge Anlı dilediğini yapıyor. Ev büyüklerinin çoğunun işte olduğu saat 10 - 13 arasında. Yani çoluk çocuğun evde kumanda ile sörf yaptığı bir saatte. Pardon RTÜK'ün uykuda olduğu saatte demek daha doğru.

Palu Ailesi özelinde baktığımızda ekranda saatlerce konuşulan konular şöyle:
- Cinayet
- Tecavüz
- Adam kaçırma
- Dolandırıcılık
- Suça teşvik ve detsek
- Din istismarı
- Çocuk istismarı

Yani televizyon ekranında olmaması gereken ne varsa hepsi paket program halinde ekranda saatlerce ballandıra ballandıra anlatılıyor.

Yani Müge Anlı'yı haftada 5 gün 2 kur olarak alanın pisikopat olması garanti. Televizyondan online sapkınlık eğitimi.

İşin acı tarafı medya ve sosyal medyada da bu yapılan programcılık başarısı olarak aktarılıyor.

Bu program ATV'de değil de Fox TV'de yayınlansaydı acaba RTÜK'ün uykusu kaçar mıydı kaçmaz mıydı?

Başka sorum yok sanık sizin Hakim Bey...

(0) (0)
niksizadam 08.01.2019 14:00

Televizyon izlememekle övünen insan

Lan bir yürüyün gidin tamam anladık herkes salak bir siz marjinalsiniz iyi halt ediyorsunuz televizyon izlemiyorsunuz müge anlı ne bilmiyorsunuz, esra erol'u tanımıyorsunuz aferim bir ara hatırlatın madalyanızı takalım yeter övünecek başka konunuz yokmu sizin?

(0) (0)
masruki 08.01.2019 09:07

Müge Anlı sayesinde Palu ailesinin ortaya çıkması

Palu ailesi olayından bi kez daha anlıyoruz ki adli suçlar içeren bi olay için savcılığın, yargının, bakanlığın harekete geçebilmesini ancak Müge Anlı ve televizyon sağlıyor.

(1) (0)
bluecity 07.01.2019 11:46

Dizi yokken televizyonun çok daha güzel olması

Diziler kalkınca ve futbol ara verince televizyon ne kadar güzel olmuş. Film izlemeyi özlemişiz resmen. Bu durumun tadını çıkarmak lazım, sonra yine belgesel kanallarına talim edeceğiz.

(1) (0)
canerceki 07.01.2019 09:01

(0) (0)
labatula 06.01.2019 15:54

Televizyonu kırık diye intihara kalkışan genç!

Cep telefonu ve televizyon için ölmek istedi polis kurtardı (VİDEO)

(0) (0)
buraksahin89 06.01.2019 12:59

Yatak odasında Televizyon keyfi

Yatak odasında keyif yapmayı sevenlere gelsin

(0) (0)
hovicoz 06.01.2019 10:59

Doğu Türkistan'da donarak ölen kardeşimiz Vs. Köpeğe şal örten ablamız

Ya tamam okey çok güzel hayvan hakları ablamız şal örtmüş yüreğindeki sevgiyi anlayabiliyorum ama ana haberi meşgul eden haber bu değil Doğu Türkistan olmalı geçtim önceliği yer veren çok az oldu 

(1) (0)
TCD 05.01.2019 19:52

Babaların elde Kumanda ayakta durarak televizyon izleme olayı

Fix bir olaydır nedense her baba bunu yapar bunu saçma bulan geleceğin babalarıda gelecekte bunu yapacaktır :)

(1) (0)
iloman 05.01.2019 19:19

Ömer Çelakıl'ın programında erkek cadı ile telefon bağlantısı

Hatırlayan vardır mutlaka, bir zamanlar televizyon ekranlarında Kur-an'ı sayılarla (ebced hesabı) deşifre etmeyi kafasına koymuş Ömer Çelakıl diye biri vardı. Ve bir de buna bir şekilde inanan binlerce akılsız izleyici.

Adamın soyadından zaten hep işkillenmiştim Çel - akıl. Adam soyadının hakkını verip akılları çeliyordu valla. Dahası büyük büyük televizyon kanalları da bu adamın madrabazlıklarına alet olup saatlerce program yaptırıyorlardı.

Efenim, TNT diye bir kanalda yaptığı programalrın birinde konu "erkek cadı var mıdır yok mudur" saatlerce tartışmışlardı bu konuyu. Dahası konuyu desteklemek için de erkek bir cadı ile telefon bağlantısı birle yapmışlardı. Buyrun

(0) (1)
overclocking 05.01.2019 11:34