Hakan Meriçliler ile Ali Erkazan arasındaki davanın sonuçlanması

Hakan Meriçliler, kendisine farklı programlarda hakaret ettiğini söylediği Ali Erkazan'ı mahkemeye vermişti.

Ali Erkazan bir programda Hakan Meriçliler'in kadın sorunu olduğunu ve bunun hastalık seviyesinde olduğunu iddia ederek, "Otelde masaj hizmeti veren masözle bile ilişki yaşadı" demişti.Farklı televizyon programlarında 2016 yılında hakarete uğradığı gerekçesiyle eski rol arkadaşı Ali Erkazan hakkında şikayetçi olan Hakan Meriçliler'in davasında mahkeme kararını açıkladı. Mahkeme Ali Erkazan'ın 2 bin 960 TL adli para cezası ile cezalandırılmasına hükmetti.

(0) (0)
samet_419 20.07.2019 22:30

Göksel'in gençlik sırrını açıklaması

Verdiği mayolu pozuyla sosyal medyayı sallayan şarkıcı Göksel, genç kalmanın sırrını açıkladı.

Yıllara meydan okuyan şarkıcı fotoğrafta fotoşop olmadığını dile getirdi. Düzenli spor ve sağlıklı beslenmeyle formunu koruyan Göksel, yapılan güzel yorumlara da teşekkür etti.

(0) (0)
MrChucky 20.07.2019 21:35

Demet Özdemir'in mini etekli dansının sosyal medyayı sallaması

Star TV'nin sevilen dizi Erkenci Kuş'un güzel başrol oyuncusu Demet Özdemir, sosyal medyada yayılan göbek dansından sonra şimdi de kalça dansıyla sosyal medyayı yıktı geçti. Güzel oyuncunun daha önceden kliplerde ve programlarda dansçılık yapıyordu.

(0) (0)
Awsalli 20.07.2019 14:59

Spiker Nazlı Çelik'in şortlu fotoğrafları

Sosyal medya hesabından şortlu fotoğraflarını paylaşan ünlü haber sunucusu Nazlı Çelik'in takipçilerinden "Şeytana uymuşsunuz" şeklinde yakışıksız tepkiler aldığı fotoğraftır.

(0) (0)
Proability 20.07.2019 10:03

Metin Yıldız'ın sevgilisini dövmesi

Oyuncu Metin Yıldız'ın sevgilisi Gözde Kayra'nın darp edildiği gerekçesiyle Yıldız'dan şikayetçi olup “Metin benimle evlenmek istiyordu, iç yüzünü görmüş oldum” şeklinde özetlediği durumdur.
 Temsili:

(0) (0)
carismation 19.07.2019 12:01

Eda Ece'nin mayo isyanı!

Çeşme tatilinde basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile güneşlenirken mayolu fotoğrafıyla paparazzilere yakalanan Eda Ece'nin "Bir süre fotoğrafımı çekmişler. İnsan zayıf bir tanesini seçer. Beni bitirdiler! Dört tane bikini giydim üşüdüm. Birinde ‘mayo giyeyim’ dedim, onu çekmişler. Kilolu çıkmışım. Arkadaşlar bana hiç acımamış. ‘Kilo aldı, saldı’ diye haberler çıktı." şeklinde dert yandığı konudur. meraklısı için işte o mayo: (bkz:link)

(0) (0)
imekara 19.07.2019 11:31

Nesrin Cavadzade’nin 7 çocuk istemesi

Evlenmeyi arzu ettiğini dile getiren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin “Bence evlilik muazzam bir olay. İnsanlar aşka dair biraz temkinli ve umutsuzlar. Ben öyle değilim. Sevdiğim insanla hayatımı birleştirip 7 çocuk yapmak isterim.” şeklinde özetlediği konudur.

(0) (0)
boliver 19.07.2019 11:21

Filmlerin ve TV dizilerinin şimdiki Erol Taş'ı

Mesela birkaç yıl önce FoxTV'de yayınlanan Karagül dizisinde Mesut Akusta'nın oynadığı Kendal Şamverdi tam bir pislik olarak günümüzün Erol Taş'ı olmaya aday bence. (bkz:link)

(0) (0)
winsinger 19.07.2019 11:05

Habertürk'ten Ebru Baki'nin CNN'den Mine Uzun'u tokat manyağı yapması!

CnnTürk'te uzun yıllar "parametre" programını sunan Ebru Baki, kanalın satılmasından sonra kovulması sonrası aynı programı Mine Uzun sunmaya başlamıştı. Sarışınlığıyla Ebru Bakiye benzeyen fakat performansta solda sıfır kalan Mine Uzun reytinglerde resmen sürünüyor.

İşten çıkarıldıktan sonra HaberTürk ile anlaşan Ebru Baki aynı saatte sunduğu "para gündem" programıyla cnn'i izlenme oranlarında tokat manyağı yapmış durumda.

(0) (0)
thing_echo 19.07.2019 10:53

Bülent Ersoy'un çıplaklar kampında bronzlaşması

Otel açılışı için İstanbul'a gelen ve burada 1000 kişiye 4 saatlik konser veren Diva lakaplı Bülent Ersoy, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bülent Ersoy'a gazetecilerin "Çok da güzel yanmışsınız odanıza girince gözümüzü aldınız, yurt dışındaymışsınız" cümlesi üzerine şöyle konuştu: "İspanya Marbella'daydım. Türkiye'de tatil yapmıyorum çünkü o şekilde görüntülenmek istemiyorum. Çünkü ben hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım!"

(0) (0)
Ali Dervar 18.07.2019 18:17

Demet Akalın'ın hepinizi sileceğim demesi

Son günlerde moda olan ve ünlülerin bir çoğunun kullandığı yaşlandırma uygulamasına (FaceApp) şarkıcı Demet Akalın'ın tepki olarak söylediği sözdür. Kadın artık çıldırmış olacak ki böyle bir söz söylüyor. Akalın'ın tam açıklaması şöyledir: “Bir kişi daha böyle yaşlı fotoğrafını paylaşırsa hepinizi sileceğim hırrrrr” dedi.

(0) (0)
Rock N Rolla 18.07.2019 10:58

Bülent Ersoy'un da sosyal medyadaki yaşlandırma akımına kapılması

Son günlerin popüler sosyal medya akımı olan yaşlandırma tekniğiyle fotoğraf paylaşma akımına Bülent Ersoy da paylaştığı fotoğrafla katıldı.

Diva, üzerinde hiç bir efektin bulunmadığını söylediği fotoğrafı paylaştı ve benim "ben yaşsız bir kadınım" dedi.

(0) (0)
gece 17.07.2019 22:33

Süreyya Yalçın'ın plajda yaptığı bikini defilesinin ağır eleştirilmesi

Magazin dünyasının vazgeçilmez isimlerinden Süreyya Yalçın, plajdan yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekeren takipçilerinden sert eleştiri geldi. Giydiği bikinilerle sahilde defile yapan Yalçın'a  takipçilerinden "Gözlerimiz kanadı, Kızıldereli Türk, yeter artık kendine eziyet etme" gibi yorumlar geldi.

(0) (0)
furkanozden 17.07.2019 11:01

Defne Samyeli'nin kendini fazla övünce takiplerinden uyarı yemesi

Son dönemin ünlüler arasında da oldukça popüler olan kendini yaşlandırma tekniğiyle fotoğraf paylaşma furyasına Defne Samyeli de katıldı.

Instagram hesabından paylaşım yapan Defne Samyeli yaşlandırılmış halinin fotoğrafına, "Yine bir sahne sonrası. Yaş kemale ereli çok olsa da hala iş yağıyor çok şükür:)) Allah vergisi sesim.. Ve tabii eskimeyen güzelliğim... Hadi bunca yıl sonra güzellik sırrımı sizlerle paylaşıyorum: Çubuk tarçın!!" ifadelerini kullandı. Samyeli'nin bu ifadelerine bazı takipçileri tepki gösterdi. Samyeli'nin bir takipçisi paylaşıma, "Bu kadar kendini övmene gerek var mı?" yorumunu yaptı.

(0) (0)
EkpeUdoh 16.07.2019 21:44

Aleyna Tilki'nin kilo aldığı iddialarına bikinisiyle cevap vermesi

Ünlü olduğu günden beri adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki, yine gündeme bomba gibi oturmuş.

Yazın başında yayınlanan bikinili fotoğraflarıyla kilo aldığına dair iddialar artan Tilki, aktif olarak kullandığı sosyal medya platformu Instagram'dan yayınladığı video ve fotoğraflarla bu iddialara cevap vermiş.

 

(0) (0)
Mavi Sovalye 16.07.2019 17:39

Rapçi Hayki'nin dini değerlere küfür etmesi

Son dönemde gençler arasında oldukça popüler olan rap müziğin önemli isimlerinden Hayki, sosyal paylaşım platformu Twitter'dan yazdıklarıyla büyük tepki topladı.

Hayki, çocuk istismarlarına dikkat çekmek için yaptığı paylaşımda, dinin temel unsurlarına ağır küfür içeren kelimeler kullanınca bir anda ortalık karıştı.

Twitter kullanıcıları "DindüşmanıHayki" hashtagiyle paylaşımı yapan rapçiyi eleştiri yağmuruna tuttu.

İşte sosyal medyanın büyük tepkisini çeken Hayki'nin o paylaşımı ve gelen tepkiler;

(0) (0)
gri72 16.07.2019 15:59

Tarkan'ın fotoğrafını gören hayranlarının üzülmesi

Son zamanlar sosyal paylaşım uygulaması Instagram'ın yaşlandırma efekti sosyal medyadanın gündemine geldi. Tarkan'ında fotoğrafının yaşlandırma efektiyle yaşlandığını gören hayranları bu duruma üzüldü.

(0) (0)
finitura 16.07.2019 12:28

İrem Sak'ın iç çamaşırsız fotoğrafının olay olması

Güzel oyuncu İrem Sak'ın tatilde attığı her fotoğraf olay oluyor. En son ayna karşısında çektiği iç çamaşırsız fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Sak'ın fotoğrafını sadece takipçileri değil ünlü arkadaşlarıda yorum ve beğeni yağmuruna tutmasıdır.

(0) (0)
anilakif 16.07.2019 10:27

15 Temmuz çizimlerine tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a Nedim Şener'in tepkisi

Gökhan Özoğuz, hesabından 3 adet 15 Temmuz afişi paylaşarak, "Bu çizimlerinden nefret ediyorum! Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor" demesi üzerine Gazeteci Nedim Şener de  "Evladım, onların FETÖ'nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor. İçerisindeki pisliği de tek tek çıkartıyor. Sen canını sıkma bu millet, haini de, korkağı da, fırsatçıyı da, uyanıkları da tanıyor. Anladın sen onu..." diyerek tepki gösterdi.

 

(0) (0)
actor33 14.07.2019 14:25

Aleyna Tilki'nin Reynmen'e çomar show demesi

Yaptığı şarkılarla gündeme oturan YouTuber Reynmen, dünya müzik listesinin bir numarasına oturan ilk Türk kendisinin olduğunu söylemesi üzerine Aleyna Tilki'den yanıt gecikmedi. 

Tilki, Nasılsın Aşkta şarkısının dünya müzik listesinin birinci sırasında olduğunu gösteren bir tweeti kendi sayfasında yayınlayarak "Çomar Show" ve "Derine inme çıkamazsın" ifadeleriyle Reynmen'e yüklendi.

(0) (0)
dirimli 14.07.2019 11:34