Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan'ın iç çamaşırını göstermesi

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan'ın "Doğruluk mu cesaret mi" adlı bir Youtube programında yaptığı saçmalıktır. "İç çamaşırın ne renk?" sorusunu, ayağa kalkıp iç çamaşırını göstererek cevaplıyor. Bir de zaten bunu hep söylemek istediğini vurguluyor. Aferin, bir gün muhabbeti açıldı, sen de bordo renk giydiğini söyledin, hatta gösterdin. Başın göğe erdi mi? Keşke iç çamaşırını göstereceğine ahlaklı olduğunu gösterseydim ama sende ne gezer o.

(0) (0)
mapel 18.01.2020 13:11

Esra Erol’da aradığı bebeğinin babası suç makinesi çıkan kadın!

21 yaşındaki Firdevs Toprak, 1 yıl önce sosyal medya üzerinden tanıştığı ve sadece ismini bildiği T.E. isimli şahıstan hamile kalmış genç kadın, 4 aylık hamile iken bir gün gelen telefonla kendisini arayan bir kadın Firdevs'e birlikte yaşadığı kişinin kendi kocası olduğunu söylemiş. daha sonra 2 aylık bebeğiyle ortada kalan Firdevs, çocuğunun babasını bulmak için Esra Erol'a koşmuş.

Ama canlı yayına bağlanan telefonlar ve gelen bilgiler ile dünyası da hayalleri de yıkılmış. Gelen bilgilere göre T.E. isimli şahıs hiç evli olmadığı gibi hiç evlenmemiş de. Dahası şu an hapiste olduğu ortaya çıkan adam tam bir suç makinesi çıkmış. Bunu duyan Firdevs de "çocuğum böyle bi,r adamın soyadını alacağını benim soyadımı taşısın daha iyi" demiş canlı yayında.

E be kızın niye böylesiniz sosyal medyada kendisini zengin diye tanıtan bu pisliklere sadece parası var diye düşündüğünüz için neden tumanı hemen indiriyorsunuz. yazık değil mi o doğacak sabi sıbyanlara.

(0) (0)
Nogay Han 18.01.2020 10:29

Berrak Tüzünataç'ın estetikli bölgesini göstermesi

İbrahim Selim'in konuğu olan oyuncu Berrak Tüzünataç'ın estetikli bölgesini gözleriyle işaret etmesidir. “Hiç estetiğin var mı?” diye sorulunca da göğüslerini göstererek “İki tane var. Bana kadar. Karınca kararınca” yanıtını vermiştir.

“Kendini ne kadar güzel buluyorsun?” sorusuna da “10 üzerinden 7-8 arası varımdır” diye cevaplamış ama az söylemiş. Türkiye'nin en güzel ilk 10 kadınından biri olduğundan haberi yok sanırım.

Tamamını izlemek isteyenler için (bkz.)

(0) (0)
delta 17.01.2020 12:05

Çağla Şıkel'in kafasını sıyıran demir boru!

Ünlü manken aplamız Çağla Şikel tüm edası ve endamıyla podyumda üzerindeki kıyafetleri sergilerken tavan ışıklandırmasını tutan devasa bir demir boru herkesin gözü önünde büyük bir gürültüyle düşmüş.

Allahtan verilmiş sadakası varmış ve o anda hiç hareket etmediği için büyük bir gürültü ile sahneye düşen kocaman demir boru Çağla Şikel'in kafasını sıyırıp geçmiş. Teğet geçmiş yani :)

Burası Türkiye işte sadece birilerinin işini profosyonelce yapması yetmiyor, sahneyi ve diğer aksamlardan kimler sorumluysa onların da işlerini layıkıyla yerine getirmeleir gerekiyor. Allah korusun bir iki basiretsi çalışan yüzünden az daha tam bir facia yaşanacakmış. Gecmiş olsun Çağlacım...

(0) (0)
mutluturk 17.01.2020 11:27

Zahide Yetiş'i utandıran ters ilişki sorusu

Show TV'de program yapan Zahide Yetiş'in Dr. Feridun Kunak'a cinsellikle ilgili soru sorarken yaşadığı zor anlardır.

Hemoroid ağrıları ve tedavi yöntemleri konuşulurken Zahide Yetiş anal ilişkiyi kastedip "Bana bunu soranlar var. Ben de sizin sesiniz olduğum için sormam lazım. Hocam bazen cinsel hayatta beyler farklı şeyler istiyor. Hanımlar da bazen hayır diyemiyor. Zaten bize göre de günah. Hemoroid ondan kaynaklı olabilir mi?" şeklinde bir soru sordu.

Bu işte utanma sıkılma yok dedi ama boncuk boncuk terledi zaten. Hee, soruyu da ona iletenler mi var yoksa kendisi mi merak etti ondan şüpheliyim 😂

(0) (0)
jadhaliwal 16.01.2020 16:48

Acun Ilıcalı'nın babasıyla ilgili aklından çıkmayan anısı

TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın aklından çıkmayan olaydır. Kendi kanalında yayınlanan Eser Yenenler Show'da yıllar önce rahmetli babasıyla arasında geçen eğitim konulu bir anıyı dinleyince aklıma öğrencilik yıllarım geldi. Ben de bu tarz şeyler yaşadım ama benim kanalım olmadı hiç 😔

(0) (0)
electrolover 16.01.2020 12:37

Cem Yılmaz'a göre memlekete kötülük yapan 3 ünlü

İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan Cem Yılmaz'ın, sosyal medyadaki yorumlara göre belirlediği listedir. Buna göre memlekete kötülük eden kişiler kendisi, Tarkan ve Athena Gökhan. Sözde illuminaticiymiş falan da filan. Böyle makaraya sararlar sizi işte.

Cem Yılmaz'ın yanıtı Gökhan Özoğuz'un da hoşuna gitmiş, cevap vermiş;

(0) (0)
sensiz25 16.01.2020 10:31

Bülent Ersoy'un uçağı kaçırınca havalimanı çalışanlarıyla tartışması

Sevilen sanatçı Bülent Ersoy, 1 milyon liralık konserine gitmek için yola çıkmış. Antalya'ya gideceğin uçağı kaçıran Ersoy, bu konudan şirket çalışanlarının sorumlu olduğunu söyleyerek İstanbul Havalimanı'nda kavga çıkarmış. Yaşanan gerginlik sonrası ise bazı şirket çalışanları ifade vermeye gitmiş.

Posta'da yer alan habere göre: konser programı için Antalya'ya gitmek üzere İstanbul Havalimanı'na gelen Bülent Ersoy'u, uçağının kalkmasına 10 dakika kala girdiği havalimanında tekerlekli sandalye hizmeti veren şirket çalışanları karşılamış.

Uçağa binmek için geç kalan Bülent Ersoy, uçağın kapı kapattığını öğrenince adeta deliye dönmüş. Uçağı kaçırmasından şirketin çalışanlarını sorumlu tutan Ersoy, çalışanlara hakaretler yağdırmış.

Olayın ardından bir süre telefonla görüşen Ersoy'un bu görüşmesinden sonra bazı şirket çalışanları savcılık talimatıyla ifade için karakola davet edilmiş. Sanatçının Antalya'da vereceği ve 1 milyon TL'ye anlaşmasını yaptığı konserini kaçırdığı için son derece sinirli olduğu görülmüş.

Uçak kalkmadan 2 saat önce havalimanında oluyoruz genelde. Bu normal halk için böyledir. Bülent hanım 10 dakika kala uçağa gitmiş. Burada sorumlu havaalanı çalışanları mı oluyor? Kızmak için bahane arıyormuş sanırım. Kaçırdığın 1 milyonluk konser de senin suçun, kusura bakma.

(0) (0)
sonelf 16.01.2020 09:53

Demet Özdemir'in 4 bin dolara geçmişini sildirmesi

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen, daha önce adı Seçkin Özdemir, Kaan Yıldırım, Oğuzhan Koç, Can Yaman gibi oyuncularla anılan Demet Özdemir'in hakkındaki aşk haberlerini Google'da alt sıralara aldırmak için yaptığı çalışmadır. Bunun için avukat tutup şirketlerle görüşmelere bile başlamış. Normalde magazin dünyasındakiler adını duyurmak için can atar, reklam peşinde koşar. Demet kızımız niye böyle bir işe kalkışıyor ki? Yoksa ufukta düğün mü var...

(0) (0)
darall82 15.01.2020 14:58

Kate Beckinsale'in bacağına makyaj yaptırması

46 yaşındaki İngiliz sinema oyuncusu Kate Beckinsale'in sosyal medyayı sallayan videosudur. Choice Film Ödülleri törenine hazırlanırken sandalyeye oturmuş, kucağına tüylü bir kediyi almış, saç ve makyajını yaptırıyor. Bir yandan da bacaklarını açıp fondöten sürdürüyor. 

(0) (0)
erdmznyl 15.01.2020 12:23

Edis'in asker koğuşundaki şarkı performansı!

Bedelli askerliğini yapan ünlü şarkıcı Edis Görgülü'nün yoğun gecen bir kışla gününün sonunda akşam askerlik arkadaşlarına yani koğuş arkadaşlarıyla oturup şarkı söylediği ve @fakultemagduru adlı sosyal medya kullanıcısının kendi hesabından "Bedelli askerlikteyiz geçen. Eğlencemiz böyle @edisgorgulu söylüyor" şeklinde yaptığı paylaşımdaki şarkı performansıdır.

Evet bir "bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır veya ne bileyim o şimdi asker canı neler ister" falan gibi akla ilk gelen asker koğuşu şarkı veya türkülerinden olmayabilir ama Edis'in söylediği "an" şarkısı da gerçekten çok yakışmış koğuş özlemlerinin üstünü örtmüş sarıp sarmalamış sanki.

Koğuştaki sıcak hava ve diğer askerlerin mutluluğu da resmen içimize işliyor. Helal len Edis, sen çok yeşşe emi...

(0) (0)
Ali Dervar 15.01.2020 11:55

İzdivaç programında ünlenen Naz Mila'nın göğüs dansı!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran ve o günden beri sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Naz Mila, yapmış olduğu dansla yine ses getirmiş.

Naz mila, kıyafet olarak iç çamaşırsız ve mini etekli deri bir elbise tercih etmiş. Frikik vermek istemeyen Mila, sürekli açılan yerlerini elleriyle kapamaya çalışmış.

Bu videoyu sosyal paylaşım hesabı Instagram'dan yayınlayan fenomen, yorumları da kapamış.

Kardeşim madem böyle bir video yayınlıyorsun, ne diye uğraşıyorsun yok oramı kapayacağım, yok buramı kapayacağım diye. Saçma sapan hareketlere girişmeye gerek yok. Zaten ne mal olduğun belli. Bırak bu bi taraflarım görünmesin ayaklarını... Sosyal medyadan görünmeyen yerin kalmadı zaten. Yapılan yorumları kaldırabilmen de büyük başarı ayrıca.

(0) (0)
RamessesXII 14.01.2020 11:33

Kadir İnanır'ın İçişleri Bakanı'yla polemiğe girmesi

Sanatçı Kadir İnanır ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki atışmadır. Terör davasından tutuklu bulunan HDP eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın yazdığı kitap tiyatroya uyarlanmış, oyunu izlemeye sanatçı Kadir İnanır da gitmişti.

Süleyman Soylu da İnanır'a "Selahattin Demirtaş tiyatro yazıyor, birileri de karşısına geçmiş o tiyatroyu seyredip alkışlıyorlar. Eksik yapmışsınız Kadir Efendi, o tiyatroya gidenler... O tiyatronun bir tarafına şehit edilen Yasin Börü’nün fotoğrafını da assaydınız, katledilen 39 kişinin de fotoğrafını assaydınız. Elinizdeki kanları tiyatro oyunlarıyla temizleyemezsiniz, bu milleti aldatamazsınız, bu milleti aldatamayacaksınız, bu milleti bölemeyeceksiniz. Bu millet tezgâhınızı da oyunlarınızı da anladı. Yurtdışından kulaklarınıza üflenen birtakım telkinlerle Türkiye’nin huzurunu bozamayacaksınız. Türkiye eski Türkiye değildir.” sözleriyle tepki göstermişti.

Kadir İnanır'dan da Soylu'ya cevap geldi: Konuşmak istemiyorum, bizim tek derdimiz barış olsun.

(0) (0)
profecco 14.01.2020 10:56

14 Ocak 2020 oyuncu Recep Aktuğ'un vefatı

Aşk-ı Memnu'dan tanıdığımız efsane oyuncu Recep Aktuğ bugün vefat etmiş. Geçen sene KOAH teşhisi konan Aktuğ, bir süredir tedavi görüyormuş. Vefat haberi Aktuğ'un Twitter hesabından paylaşılmış.

Recep Aktuğ kimdir?

İzmir, Çeşme'de doğdu. İlk ve orta eğitimini İzmir'de tamamladı. Liseye devam ettiği 1973 yılında Anadolu Pop tarzında müzik yaptığı Gelenek adlı bir grubu vardı. İlk profesyonel çalışmasını da bu grupla İzmir Mogambo Gece Klubü'nde yaptı.

1974 yılında Şişli Siyasal Bilgiler Y.O'nda okurken Grup Stüdyo adlı bir gruba katıldı. Siyasal Bilgiler'de dört sene okuduktan sonra TM Devlet Konservatuvarı'na kaydoldu. Eğitimi süresince pazarlamacılık, grafikerlik gibi işlerde de çalıştıktan sonra arkadaşı Tufan Aksoy vasıtasıyla Çetin Emeç yönetiminde Hürriyet Magazin bölümü Hafta Sonu Gazetesi'nde muhabir olarak çalışmaya başladı.

Muhabirlik yaptığı bir buçuk yılın ardından Şat Yapım'da organizasyon bölümüne girdi. Antalya, Anamur Girne, Akşehir festivallerinin yönetiminde çalıştı. Festivallerin bitişiyle Şat Yapım'ın da ticari hayatı son bulunca, Recep Aktuğ, Baha Boduroğlu, Ertuğrul Çayıroğlu ve Tuğrul Karataş ile birlikte Arı Yapım adlı bir şirket kurdu. Şirketin ilk sanatçısı Sezen Aksu, ilk ürünü de Kaybolan Yıllar'dı. Bu çalışmayı "Disko Fasıl" takip etti. Ancak bu birliktelik de fazla uzun sürmedi. Recep Aktuğ, 1976 yılında Türkiye'nin ilk eşlik vokal grubu olan Kısa Dalga Vokal Grubu'nu kurdu.

Kısa Dalga ilk gece çalışmasını Ayten Alpman ile Sheraton otelinde yaptı. 1978 yılında Antalya Altın Portakal Şarkı yarışmasına iki beste ile katılan Aktuğ ikincilik ve yedincilik ödülü kazandı. Aynı sene Ajda Pekkan ile yine Süper Show, Sezen Aksu Caddebostan Maksim gazinosunda çalışmaya başladı. 1979 yılında Cantekin ile Eurovision'a katıldı, 1981 yılında Giden Gençliğe ve Canım adlı şarkılarıyla ilk kırkbeşliğini çıkardı.

1983 yılında Buğra Uğur'un bestesi ile Eurovision Türkiye birincisi olarak Çetin Alp ile Almanya'da Türkiye'yi temsil etti.

Birçok bestesi ve şarkı sözü çeşitli sanatçılar tarafından seslendirilen Aktuğ; birçok reklam filminde ve dizide de rol aldı.

Recep Aktuğ'nun Esen Müzik etiketiyle çıkmış Alışma Bana - Siyah Gül ve Yaşamak adlı üç müzik albümü bulunmakta.

Stüdyo albümleri

2009: Alışma Bana
2010: Alışma Bana DVD
2011: Siyah Gül
2013: Yaşamak

FİLMOGRAFİ

2004-2005 Kurtlar Vadisi (Ender Demiray)

2008-2010 Aşk-ı Memnu (Hilmi Önal)

2012 Fetih 1453 (11. Konstantinos)

2014 Çılgın Dersane Üniversitede (Fuat Hoca)

(0) (0)
DjAnda 14.01.2020 09:50

Esra Erol'un kayıp Aleyna Tilki'yi bulması

Atv'de Esra Erol'da programınında kayıpları bulmaya çalışan başarılı sunucu Esra Erol'un 13 Ocak 2020 Pazartesi günü yayınlanan  bölümde aradığı x kişiyi bulduk demek isterken "kayıp Aleyna Tilki'yi bulduk" şeklinde yaptığı ve sonrasında kendisinin de şaşırıp kahkahaya boğulduğu ve düzeltme yapmak zorunda kaldığı yayındır.

Esra Erol’un günlerdir aradığı ve ismini Aleyna Tiki ile karıştırdığı kişi isi 21 yaşındaki Aleyna Güzel’dir aslında. 10 Aralıktan bu yana aranan Aleyna Güzel, iddiaya göre evlilik dışı ilişkiden olan 5 yaşındaki çocuğunu da bırakıp gitmiş.

Sosyal medyada program izleyicileri de olaya şöyle tepki göstermişler:

(0) (0)
xert 13.01.2020 17:07

Kourtney Kardashian'ın 'ermeni baklavası' paylaşımı!

Kim Kardashian'ın kardeşi Kourtney Kardashian, sosyal medya platformu Instagram'da yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine çekti. Kourtney, baklava resmi paylaşarak "El yapımı Ermeni baklavası" yazdı.

Kısa süre içerisinde Türk takipçilerinden birçok tepki alan paylaşıma "Baklava bizim kırmızı çizgimiz, ayağını denk al", "Baklava bizimdir bizim kalacak", "Baklava Türkler’indir haddini aşma" tarzı yorumlar yapıldı.

Kardashian, Kasım ayında ABD Temsilciler Meclisi’nin 1915 yalanını tanıyan tasarısı hakkında ‘Zafer’ yorumu yapmış ve sosyal medya hesabından da skandal bir paylaşımda bulunmuştu.

Hatta bu olayın üstüne Kim ve Kourtney Kardashian, Ermenistan’a gitmiş, burada çocuklarını vaftiz ettirmişti.

(0) (0)
RainyDream 13.01.2020 11:28

Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır paylaşımı

Türk televizyon tarihine geçen Kurtlar Vadisi dizisinde başrol oynayan Oktay Kaynarca'nın, yıllar önce canlandırdığı Süleyman Çakır karakteriyle ilgili yaptığı paylaşımdır. Instagram hesabı üzerinden şu satırları paylaşmıştır:

“SÜLEYMAN ÇAKIR... Yine ölüm yıl dönümünde tt olup, en çok konuşulanlar listesinin başına geçmiş… ‘Gerçi vefat tarihi 08/04/ 2004 olarak tecelli etmiştir ama olsun.’ Bu arkadaşla olan yolculuğumuz bana da çok şey öğretti çok şey kattı. Sevenleri sevenlerimdir, hepsini kucaklıyor sevgilerini üzüntülerini paylaşıyorum! Hızır Çakırbeyli…”

(0) (0)
sensiz25 13.01.2020 09:17

Sıla ile Hazer Amani'nin düğün tarihi

Şarkıcı Sıla ile MasterChef programıyla tanınan, daha sonra The Taste Türkiye programında jürilik yapan şef Hazer Amani'nin evleneceği tarihtir. Yakın zamanda nikah kararı almışlardı. Düğün bu pazartesi Roma'da. 130 bin TL harcayacaklarmış ama vız gelir onlara. Benim merak ettiğim, acaba davetiyede "Sizleri de bu mutlu günümüzde aramızda görmekten sevinç duyarız" gibisinden bir cümle var mıdır? Detayları Hürriyet'ten Onur Baştürk yazmış (bkz.)

(0) (0)
someone74 12.01.2020 13:40

Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırılması

Evinde düşüp kaburgasını kıran, ardından kaçış sendromu hastalığının nüksetmesi nedeniyle 234 gün hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil yeniden hastaneye kaldırılmış. Adam 4 gündür yaşam savaşı veriyormuş. Belli ki toparlayamadı o kötü günlerden sonra.

(0) (0)
hubert 12.01.2020 11:17

Can Yaman'ın askerdeki kamuflajlı fotoğrafı

Geçtiğimiz günlerde askere giden Can Yaman, saçı ve sakalını kestirince olay olmuştu.

Sosyal medyaya düşen görüntülerde, yemekhane çekilen bir fotoğrafı görünüyor. Kamuflajla oturup yemek yemesi dikkat çekmiş anlaşılan.

(0) (0)
cedricone 11.01.2020 12:06