Erdal Özyağcılar'ın ev karantinasında lavaş yapması

Koronavirüse karşı risk grubunda bulunan ve ev karantinasında olan 72 yaşındaki usta oyuncu Erdal Özyağcılar'ın mutfaktaki maharetini gösteren kayıttır.

İlk kez deniyormuş lavaş yapmayı. Tarifini de Instagram'dan almış. İnce ince açıyor hamuru, sonra da tavaya atıyor. Maşallah, sanatçı adamın hali başka, eli her işe yatkın 😊

İnsanlar biraz şikayet ediyor evde kalmaktan ama birçok konuda da katkısı oldu. Kimi yemek yapmayı öğreniyor, kimi kendini resim yapmaya şiir yazmaya veriyor, kimi enstrüman çalmaya başlıyor. Fırsatı iyi değerlendirmek lazım.

(0) (0)
freshmeat 02.04.2020 15:09

Esra Balamir'in koronavirüse yakalanması

Koronavirüs testi yapılan sunucu Esra Balamir'in duyurduğu gelişmedir. Yakın arkadaşına yapılan korona testi pozitif çıkmış, kendisine de test yapılmış, evinde karantinaya girmesi söylenmiş

Sonuçlar henüz belli değil ama onun tahminine göre sonuç pozitif. Demek ki belirtileri de var.

Bu da raporu:

Bazı sorumsuz ünlüler gibi yapmaz da 14 gün kuralına uysun. İnşallah virüs falan da çıkmaz, gencecik güzel kadın

(0) (0)
yoyo1505 02.04.2020 11:53

Kıvanç Tatlıtuğ'un koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılması

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un kendisini iyi hissetmediği için kontrol amaçlı hastaneye yatmasıdır.

Tatlıtuğ Koronavirüs salgını nedeniyle eşi Başak Tatlıtuğ ile Kemerburgaz’da orman içinde bulunan evlerinde inzivaya çekilmişti.

Hürriyet'in haberine göre; önceki akşam kendisini iyi hissetmeyen ünlü oyuncunun kontrol amaçlı Liv Hospital’a gittiği öğrenilmiş. Hastaneye yatışı yapılan Tatlıtuğ’un Koronavirüs'ten şüphelendiği ileri sürülmüş.

Ay umarım koronavirüs değildir. Çok üzüldüm ya ama bu devirde normal hastalık kalmadı valla. Çok geçmiş olsun Kıvançcım. Tez zamanda sağlığına kavuşursun umarım.

(0) (0)
estorm 01.04.2020 11:14

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'dan koronavirüs yorumu

Türk sinemasının efsane isimlerinden Hülya Koçyiğit'in damadı ve Engin Altan Düzyatan'ın kayınpederi Ender Alkoçlar'dan olay olacak yeni tip koronavirüs yorumudur.

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle eve kapanan "herkese hayatlarını sorgulamalarını" söyleyerek, “Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi. Bugünler hepimiz için bir ders olmalı” demiştir.

Günaydın'da yer alan habere göre Alkoçlar; "Bir kudurmuştuk, bir kudurmuştuk ki... Evlenme teklif etti partisi, sözümüz olacak partisi, nişan yapacağız en iyi yerde olmalı, düğünümüz var aman rezil olmayalım; paraşütle mi atlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi? Yok en değişik bizimkisi olsun. Hamileyim, bebeğimin cinsiyeti belli oldu partisi... Doğurmadan bebek geliyor partisi. Doğurana kadar odayı Versay Sarayı'na çevirmeler. Baby shower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun. Çok azdık ve kudurduk, dünya bize 'Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sağlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap' dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence... Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir abartı, bir şımarıklık. Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile. Avrupa mı, Asya mı? İşte elini yüzünü yıkar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson azarlayan, makyaj görüntüsünü Instagram'da paylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun…" ifadelerini kullanmış. 

Antalya Konyaaltı Sahili’ndeki iktidara yakın söylemleriyle gündeme gelen oyuncu Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar’ın da içerisinde yer aldığı iş ortaklığına kiralanması Sayıştay'ın denetimlerine takılmasıyla gündeme gelmişti.

Endercim yorumun bakış açın çok güzel aslında. Ben çok beğendim söylediklerinizi ama şu söylediğinize siz uyuyormusunuz acaba merak ettim. Neden mi merak ettim? Çünkü Konyaaltı sahilinden vurgunu yapıp kenara çekiliyorsun hayırlı işler kardeş, benim kaynanam seninki gibi ihale paslatmaz ama çok güzel pilav yapar. İçinde helal diye bir şey var çok tat katıyor, bir gün dene sende. Burdan böyle yorumlar yaparak kendini farklı göstermelerle olmuyor be canısı.

(0) (0)
Meksa 31.03.2020 16:41

Hale Soygazi'nin evde yoğurt mayalaması

Koronavirüse karşı önlemlerini artıran devletin 65 yaş üstüne getirdiği sokağa çıkma yasağıyla ilgili 69 yaşındaki Hale Soygazi'nin yaptığı paylaşımdır.

Usta oyuncu Hale Soygazi, günlerini keyifli hale getirmek amacıyla yaptıklarını böyle paylaşmış:

“Herkes gibi ben de ülkemizden ve dünyadan haberleri yakından takip ediyorum. Onun dışında film ve dizi izliyor, kitap okuyorum. Mutfakta vakit geçirmeyi de seviyorum. Bağışıklığımı güçlendirecek sebze yemekleri yapıyorum, yoğurt mayalıyorum.

Soygazi; "Biz evimizde bu süreci atlatmaya çalışan şanslı insanlarız. Dışarı çıkmak zorunda olan, işlerine giden kişilerin daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor. İyi dileklerim dışarı çıkmak zorunda olanlar için.” demiş.

Valla Halecim tebrikler diğer ünlüler gibi çıkın temiz hava alın, yürüyüş yapın ben bunları yapmadan duramıyorum demediğin için teşekkür ediyoruz. Ne güzel kendi yoğrudunu kendin mayala sağlıklı beslen yaşın gereği özen göster. Bence herkese örnek olmalı bunlar. Zaten yaşlıların bunları yapması gerekmiyor mu? Eskiden öyle değilmiydi Anneanne yoğurdu. Babaanne peyniri falan. Herşey evde yapılırdı. Özellikle böyle bir durumda herkesin evde yapması gerekir böyle şeyleri sağlıklı beslenmekte bir o kadar önemli. Yaşlılarımızın evden kaçıp dışarı çıkmaları yerine bunlarla uğraşabilirler.

(0) (0)
challenge64 31.03.2020 11:13

Karantinadaki Fahriye Evcen'in Ebru Akel’e meydan okuması

Korona nedeniyle ev izolasyonunda yaşayan Fahriye Evcen'in; karantina challenge olarak bilinen meydan okuma olayına girip yaptığı ilginç el dansı ile Ebru Akel’e meydan okumasıdır.

O bir şey değil de kadının salonundaki mercedes araba beni benden almıştır. anladığım kadarıyla küçük oğlunun oyuncak arabası.

(0) (0)
black_light 31.03.2020 10:20

Işıl Reçber'in 14 günlük karantina açıklaması

Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçberden 14 günlük karantina açıklamasıdır.

Koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavi altında olan eski milli futbolcu Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber sosyal medya hesabı üzerinden duygularını dile getirmişti. (bkz.) Sosyetik isim kendisine gelen eleştirilere de yanıt vermiş.

Işıl Reçber sosyal medyada hesabından yaptığı açıklamada, "Zor geçen geceden sonra dedim ki bugün meslek hemşiresi ile sesli mesaj yollarken; bu kadar uçsuz bucaksız sevgiye karşılık iyileşmek zorundasın hadi o virüs seni yenemez eyvallah. Beni merak etme ben çok iyiyim. Linç mi? Umurumda değil. Sen iyileş yeter. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz. Sağlık çalışanlarımız, doktorlarımız, hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız işin içine girince bin kat daha fazla anlamadım ki sizlerin emeğinin karşılığı yok." ifadelerini kullanmış.

Eşinin tedavisinde görev alan sağlık personeline de teşekkür eden sosyetik güzel, "Hepiniz birer kanatsız melek iyi ki varsınız; Hülya İrem, Yasemin, Kubilay, Mücahit hoca ilk 24 saatimiz için Allah sizlerden razı olsun. Arayan, mesaj atan, buradan yazan, dün bütün gece uyku uyumayan, bugün telefonun diğer ucunda yine hep yanımda olan, kalbinde aklında olduğumuz, dualarını esirgemeyen birçoğunuza dönüş yapamadım. Üzülerek ama herkese, hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepimizi korusun. Sizleri çok seviyoruz" demiş.

Reçber, 14 günlük karantina için ise; "Orası benim kendi sağlık kuruluşum ve kliniğim, biz burada bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için uygulamalar yapıyoruz. Ozon terapi; kanınız alınıyor 100 miligram kadar, içine ozon karıştırılıp size enjekte ediliyor. Ben işimden evime gidiyorum. Zaten kimse beni başka türlü dışarıya çıkaramaz. Orada bir sürü hastalarımız var. Kendi özel iş yerime çıkıyorum, almam gereken önlemleri de alıyorum” demişti.

Valla tatlım onca insan geliyor yurtdışından ama işleri güçleri olan bir tek sen değilsin. Az o totonu kırıp evde otursaydın kendini izole etseydin canım adam şimdi korona olupta hastanede olmazdı. Birde yürek yemiş gibi çıkmış konuşuyor. Valla pes hala kendini savunacak yüzün varmış. Hiç suçlu değilsin zaten sen hiiçç..

(0) (0)
berkanb 30.03.2020 15:14

Rüştü Reçber'in koronavirüse yakalanması

Türk futbolunun efsane eski milli kalecisi Rüştü Reçber’in koronavirüse yakalanmasıdır.

Kariyerinde Antalyaspor, Fenerbahçe, Barcelona ve Beşiktaş formaları giyen 46 yaşındaki efsanevi kaleci 120 kez ile A Milli Takım formasını en çok giyen futbolcuydu.

Işıl Reçber 14 gün kuralına uymadığı için tepki çekmişti. 4 Mart'ta ABD'ye giden Reçber, bundan birkaç gün sonra İstanbul'a dönmüştü. Takvim'in haberine göre; Işıl Reçber, Sağlık Bakanlığı'nın "Yurt dışından gelenler 14 gün evden çıkmasın" uyarısına uymayarak 16 Mart'ta Etiler'deki güzellik merkezine gitmişti. Reçber'e takipçilerinden tepki ise gecikmemişti. Kendi özel işine gitmediğini söyleyen Reçber, “Burası benim sağlık kuruluşum ve kliniğim. Biz burada bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için uygulamalar ve terapiler yapıyoruz. İşimden, evime gidiyorum. Kimse beni başka türlü dışarıya çıkaramaz. Bir sürü hastalarımız var, tedavi bekleyen. Kendi özel işime çıkmıyorum” demişti. Ama kötü haberin gelmesi ise geç olmadı.

Rüştü’nün eşi Işıl Reçber, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmış;

"Rüştü'yü Covid-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zor, Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa, kolaylık versin… Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır"

Kadın taşıyıcılık yaptı eşine bulaştırdı işte. Hala anlamayanlar var gelince kendini izole edip 14 gün boyunca bekleyemedin dimi. Al sana sonucu yaptıklarını gör ve kendini alkışla bence. İnşallah tez zamanda iyi haber alırız rüştüden.

(0) (0)
sg888 29.03.2020 11:59

İşte Coronavirüse Yakalanan Ünlü İsimler..

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve hayatı durma noktasına getiren corona virüsü. spor, sanat, eğlence ve siyaset dünyasından birçok ünlü ismi de etkiledi.
Üstelik Korona virüsü ne ırk ne din ne sınıf ne de ülke ayırt ediyor.
Ayrıca  Binlerce kişinin canını alan corona virüsten ünlü isimlerde etkilendi.
İşte corona virüse yakalanan Türk ve yabancı ünlü isimler..

https://youtu.be/L-0ZUjFNizg

(0) (0)
dermisim 27.03.2020 18:41

Berna Laçin’in uzaktan eğitime tepkisi

Oyuncu Berna Laçin'in uzaktan eğitim için açılan kanallarda izletilen boğaz kesme sahnelerinin ardından sosyal medya hesabından tepki dolu bir paylaşıma imza atmasıdır.

Coronavirus salgını nedeniyle okulların tatil olmasının ardından öğrencilerin derslerinden geri kalmaması adına Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitimi başlatmış ve pazartesi de ilk dersler gerçekleşmişti. Ancak ilk gün ekranlara yansıyan bazı görüntüler pek çok velinin tepkisini çekti. Adnan Menderes’in idam görüntülerinin şokunu atlatamadan bir başka içerikte boğaz kesme sahnesine yer verilmiş.

Minik çocuklar için son derece ağır olan bu görüntüler hakkında hemen herkes tepkisini sert bir şekilde göstermiş. Berna Laçin de sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bu görüntüler hakkında ağır ifadeler kullanmış ve doğal olarak haklı bir soru sormuş.

Kusura bakmayın kadın haklı. Eba Tv'de bunlar varda okulda neler öğretiliyor Allah bilir. Bizim dönemimizde dersler nasıldı şimdi nasıl? Çocuk daha bunlar böyle olayları piskolojileri kaldırmaz bunu düşünemiyor musunuz gerçekten? İnsan artık çocuğunu bile okula göndermek istemeyecek bir moda geliyor bunları gördükçe yazık çok yazık..

(0) (0)
aliselvi61 25.03.2020 10:06

Aşkta Yaş Farkı Tanımayan Ünlüler...

Yaş Farkı Tanımayan Aşkları ve Evlilikleriyle Çok Konuşulan Ünlüler,

(0) (0)
dermisim 24.03.2020 18:51

TV8 Gel Konuşalım'ın 15 günlük korona arası

Ünlü magazinci Cengiz Semercioğlu, Cansu Canan Özgen ve Eylem İpek Şafak'ın sunumuyla hafta içi her sabah TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Gel Konuşalım programına koronavirüs tedbirleri kapsamında verdiği akıllıca aradır.

Konuyu sosyal medya hesabından duyuran Semercioğlu; "Hafta sonu çalışan herkesin sağlığı için programa 15 gün ara vermeyi uygun gördük... Herkes dikkat etmeli... Dizi setleri de ara vermeli.… " demiş.

Allah sağlık versin program o kadar da önemli değil.

(0) (0)
umutcanalpak 24.03.2020 10:25

Petek Dinçöz'ün Seray Sever'e ilk cinsel deneyimini sorması

Nostalji sayfalarını karıştırınca karşıma çıkan ve bu dönemde bile beni utandıran görüntülerdir. Petek Dinçöz ile Seray Sever arasında geçmiştir diyalog. 2010 yılındaki Arım Balım Peteğim programını sunan Petek Dinçöz, konuğu Seray Sever'i köşeye sıkıştırmaya çalışıyor ve ilk cinsel ilişki deneyimini ne zaman yaşadığını soruyor.

Namus timsali ablamız Seray Sever de bekâretin kendisi için çok önemli olduğunu, ilk ilişkisini 21 yaşında eşiyle yaşadığını söylüyor.

Çoluk çocuk kadın erkek ekranda izlemiş işte bunları. Ahlakımız böyle böyle bozuldu.

(0) (0)
Seraphim 23.03.2020 16:06

Sahte korona ilacının reklamını yapan ünlülere soruşturma açılması

Dolandırıcılığa alet olan ünlülerin kaçınılmaz sonudur. Sözde koronavirüsü tedavi ettiği söylenen 'No Attack' isimli ilacın reklamını sosyal medya hesaplarından yapan, çoğunluğu aptal sarışın diye tabir edilen kadınlardan oluşan ünlüler bunlar.

Seda Sayan, Şeyma Subaşı, Demet Şener, Seda Akgül, Seren Serengil, Seray Sever, Ebru Akel, Perihan Savaş, Gizem Hatipoğlu...

Milyonlarca takipçileri var bu kişilerir. Ve para karşılığında tanıtımını yaptı hepsi koronavirüsten koruyor diye. Onlar önerdi diye sahte ürüne talep patlaması yaşandı. Çünkü herkes korkuyor bu salgından.

İlacın sahte olduğu ortaya çıkınca da şikayet yağıyor tabii. Hem Sağlık Bakanlığı hem de Tarım ve Orman Bakanlığı harekete geçiyor. İlacı çıkaranlarla beraber tanıtımını yapan bu ünlüler hakkında da soruşturma başlatıyor.

Ceza alacaklarını sanmıyorum ama bu da onlara ders olsun. Bilmedikleri işe bulaşmasınlar birdaha.

(0) (0)
hopenex 23.03.2020 10:34

Bülent Ersoy'un koronavirüs'e 25 bin TL'lik önlemi

 Bülent Ersoy, Sarıyer'deki lüks evini dezenfekte etmek için 25 bin TL harcamasıdır.

Milliyet'te yer alan habere göre; Bülent Ersoy, Koronavirüs nedeniyle Sarıyer'deki evini başta aşağıya dezenfekte ettirmek için kesenin ağzını açmış. Yaklaşık 25 bin TL ödediği öğrenilen Ersoy, evine kapandığı için restoranları ayağına getirtmiş.

Sürekli gittiği kebapçıyı da evine çağıran Ersoy'un, mart ayı sonundaki Denizli konserinin gerçekleşmesi halinde uçak yerine kiralayacağı VIP araçla gidecekmiş.

Tabi ya para var rahatlık var. Ama kadın canını düşünüyor parayı umursamıyor valla helal olsun Bülent ablacım.

(0) (0)
Intruder83 22.03.2020 16:20

Çukur'un Aliço'su ve Nehir'in aşk yaşaması

Çukur dizisi sayesinde Rıza Kocaoğlu'nun ve Hazal Subaşı'nın aşkı bulmalarıdır.

Çukur dizisinin başından bu yana yapımda yer alan Rıza Kocaoğlu, canlandırdığı Aliço karakteri ile kilit isimler arasında bulunuyor.

Diziye sonradan katılan ve Nehir olarak izlediğimiz Hazal Subaşı da Adını Sen Koy dizisi ile meşhur olmuş ve geçen sezon Halka’nın ardından da Çukur dizisine katılarak büyük ses getirmişti.

Hazal Subaşı ile Rıza Kocoğlu’nun yolu sette kesişmiş. Birbirlerine aşık olan ve ilişkilerini de saklamayan çift, şimdilerde bambaşka bir yola girmiş durumdalar.

Rıza Kocaoğlu’nun ailesinin Hazal Subaşı’na ilgisinin olduğu instagram üzerinden ortaya çıkmış. Kocaoğlu’nun babası Subaşı’nı takibe almış. İkili arasında 18 yaş farkı da önemli değilmiş. Subaşı 22 yaşındayken Kocaoğlu 40 yaşında.

Aşk yaş, boy, kilo fark etmeksizin olan birşeydir. Ben yakıştırdım valla mutlu olurlar inşallah.

(0) (0)
umutcanalpak 22.03.2020 12:11

İlkay Buharalı'nın Ece Erken'i topa tutması

İlkay Buharalı'nın bir dönem aynı programda görev aldığı Ece Erken’in kendisini Allah’a havale etmesi üzerine aralarındaki krizdir.

Geçtiğimiz yıllarda Ece Erken ile birlikte Söylemezsem Olmaz isimli programda yorumculuk yapan İlkay Buharalı, eski partnerini topa tutmuşdur.

Ece Erken'in yasak aşk yaşadığı ilişki sonrası (bkz.) sürekli gündeme gelerek ve sürekli yaptuğı olaylarla gündemden düşmeyen Erken'e bir topta eski görev arkadaşı İlkay Buharlı'dan gelmiş;

Buharalı, “Ece Erken'i günahım kadar sevmem. Ahlakta bir bütündür. İşimden atılmam İle ilgili iftira atmış. Allah'a havale etmiş. Hem işimden et beni hem de Allah'a havale et. 8-9 tane sosyal medya hesabı olan evli sevgilisinin evine gidip karısının arabasını parçalayan 8 ayrı hesaptan övgüler yazan bir insanın tutarlılığından bahsediyoruz'' şeklindeki sözleriyle eski defterleri açıp Erken'i topa tutuyor.

Ecee şuanda koronavirüsü olsaydım da bu halde olmasaydım diyordur. Bu ne arkadaş bu kadını amma sevmeyen varmış. Resmen milletin elinde olsa linç edecekelr sarı çiyanı.

(0) (0)
natrix2 22.03.2020 10:33

Hakan Hatipoğlu'nun karantinaya alınması

Var Mısın Yokmusun programıyla tanınıp Acun Ilıcalı'nın kadrosuna dahil olan, daha sonra birkaç kez Survivor'a katılan, Survivor'la ilgili programlarda da yorumcular yapan Hakan Hatipoğlu'nun düştüğü durumdur.

Dominik'ten döndükten sonra 14 gün kuralına uyup kendisini karantinaya almış. Ailesinden uzak bir yerde karantinadayken yaşadıklarını Instagram hesabından şöyle anlatmış:

"Herkese selam, 10 gündür merak edenler olmuş. Dominik'ten döndüm, karantinadayım. Kendim evimden, ailemden uzakta... Tek zor gelen Gizem ve Lila'dan uzak olmak. Çok şükür iyiyim. Hayatımda yaşadığım en zor günler olabilir. Gelecek kaygısı, ölüm korkusu, güvende olmama hissi... Virüsten öte herkesi saran o korku beni de sardı. Her şeyi tarttım, sorguladım. Ve dedim ki: Hakan bu sana verilmiş ikinci bir şans olabilir..."

(0) (0)
Ufuuks 21.03.2020 12:43

Yalın ve Sıla'nın karantina düeti

Türk pop müziğinin en başarılı şarkıcılarından Yalın ile Sıla'nın Instagram üzerinden yaptığı düettir. Ünlülerin karantina hayatı da böyle oluyor demek ki 😊

Tabii burada amaç biraz da koronavirüs salgını nedeniyle evlere kapanan halka moral motivasyon vermek. Kültür sanat faaliyetleri iptal edilince konser falan göremeyenler için ayarlanmış bir online organizasyon. Teknoloji ve sosyal medya devrinin bir avantajı da bu. Konser ayağımıza geliyor.

Sağ olsunlar ikisinin de eline koluna sesine sağlık, mutlu ettiler bizi. Ayrıca bizim için canını dişine katan uykusuz izinsiz çalışan sağlık çalışanlarına mesaj yollamaları da ayrıca güzel oldu 👏👏👏

(0) (0)
Vatuz 20.03.2020 11:48

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur

Ezilmişlerin günlünü uzun yıllar fetheden onlarla derlenip onlarla neşelenen ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in oyuncu olan ve 20 Mart 2020 Cuma günü böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görörken 87 yaşında hayatını kaybeden yeşilçam'ın ilklerine imza atmış saygıdeğer kadındır.

Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun...

Muhterem Nur ölmeden önc en son Müslüm filminin yapımcıları ile parasal konularda nalaşmalık içine düşmüştür.

Muhterem Nur'u Mehmtem Nur yapan film 3 Arakadaş:

(0) (0)
umitunal 20.03.2020 10:12