Müge Anlı'nın programına katılan kişinin eğitim seviyesini eleştirmesi

Sivri çıkışlarıyla son günlerde oldukça dikkat çeken Müge Anlı, yine çok konuşulacak bir programa imza attı.

Afyonkarahisar'da yaşayan Sultan Kurum, ailesinin onayı olmadığı 12 yaşındayken anlaştığı eşi ile 14 yaşında evlendi. Müge Anlı'nın canlı yayına katılan Kurum, 31 yaşındaki eşi Metin Kurum ile 14 yaşındaki oğlu Yunur Emre'nin kaybolduğunu iddia etti. Sultan Kurum ile Müge Anlı arasındaki diyalog ise canlı yayına damga vurdu.

Eşi ve oğlunun soba almaya gidiyorum diyerek evden ayrıldıklarını ve bir daha geri dönmediklerini belirten Sultan Hanım'ın anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi. Sultan Kurum, eşinin ortadan kaybolmadan 1 ay önce Selda isminde bir kadınla yasak aşk yaşamaya başladığından şüphe duyduğunu söyledi.

Yayına bağlanan Metin Bey, oğlunun yanında olduğunu ve eşinden boşanmak istediğini söyledi. Sultan Hanım'ı suçlayan Metin Kurum, yeni bir hayat kurmak istediğini söyledi.

Sultan Kurum, canlı yayına telefonla bağlanan eşine oğlunun sağlık durumunu sormadan önce başka konular açarak tepki gösterdi. Kurum'un anlattıklarına sinirlenen Müge Anlı ise "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle" diyerek erken evlenmesine tepki gösterdi.

(0) (0)
etem0651 21.11.2019 10:47

Uğur Dündar'ın Tele 1'de 'Halk Arenası' programına başlaması

Türkiye'nin en önemli gazetecilerinden biri olan Uğur Dündar, Halk Tv'den ayrılmıştı.

Geçtiğimiz nisan ayında Halk TV ile yollarını ayıran Uğur Dündar'ın yeni adresi belli oldu. Demokrasi Arenası programı ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Uğur Dündar, TELE 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dündar hakkında çıkan iddialara yanıt verdi

Çeşitli kanallarla anlaştığı yönünde iddiaları sosyal medya hesabından yalanlayan Dündar, "Sevgili Merdan Yanardağ'ın nazik daveti uzerine, yükselen haber kanalı Tele 1'de DEMOKRASİ ARENASI'na çok yakında başlıyorum. Değerli takipçilerime saygıyla duyuruyorum. (Not: Benim yerime Uğur Dündar şu TV ile anlaştı diye haber (!) yayan sahtekârlara inanmayın!..)" ifadelerini kullandı.

(0) (0)
izleryazar 21.11.2019 09:47

Azra Akın'ın Woman TV'de yeni bir programa başlaması

Woman TV'de Azra Akın'ın sunacağı yeni bir program yayın hayatına başlayacak. 20 Kasım Çarşamba günü yayın hayatına başlayacak olan Azra Akın ile Konuşalım programında, cinsiyet eşitliği, insan hakları ve son yıllarda artış gösteren kadına yönelik şiddet ile ilgili şimdiye kadar konuşulmamış konular konuşulacak.

(0) (0)
Antonio 19.11.2019 17:46

Survivor şampiyonu Turabi'nin günlük 30 tl harcaması

'Survivor' yarışması ile adını duyuran Turabi Çamkıran, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Programda yarışmalardan kazandığı paralarla ilgili konuşan Turabi, "Anneme iki ev, bir yazlık ve araba aldık. Kardeşime güzel bir araba aldık. Kendime de bir ev aldım. Paraları ne yaptılar bilmiyorum, belki de bitmiştir. Ben günlük yemeğe 30 TL harcıyorum aylık 3 bin TL'yi geçmiyor. Param bitince annem 'Ayın birini bekleyeceksin’ diyor. Yarışmalardan 10 milyon TL kazanmışımdır herhalde" dedi.

(0) (0)
draky07 18.11.2019 17:05

WhatsApp ile Netflix'in işbirliğine gitmesi

WhatsApp, Netflix işbirliği konusunda anlaştı. Artık Netflix tanıtımları, WhatsApp sohbet pencereleri içinde de oynatılabilecek. Kullanıcılar bu özellikle birlikte, dizi ve film tanıtımlarını WhatsApp'tan çıkmadan izleyebilecekler.

(0) (0)
orestes 06.11.2019 10:09

O Ses Türkiye'de Beyazıt Öztürk'ün dahil olduğu evlilik teklifi yapılması

O Ses Türkiye'de yarışmacının sevgilisine evlilik teklifi ettiği olaydır. O Ses Türkiye'de yarışmacı Abdullah Kılıç'ın şarkısını söylemesinin jüri üyelerinden alarak sahnede evlilik teklifinde bulundu. Evlilik teklifi sırasında Beyazıt Öztürk'te şakalarıyla renk kattı.

(0) (0)
seaman_engineer 04.11.2019 14:42

A Haber'in yeni programı: A Plus Sağlık

A Haber ekranlarında sağlıklı yaşama dair konuların uzman konuklarla konuşulacağı yeni programdır. Sunucuları Leyla Ataman Soyal ve Mehmet Söyler imiş.

(0) (0)
nkarakaya 02.11.2019 09:51

TV8'in yeni moda programının jürisinin belli olması

TV8 ekranlarında çok yakın zamanda yeni bir moda programı başlayacak. Yeni moda yarışmasında ise Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saracoğlu ve Banu Noyan jüri üyeliği yapacak. Hafta içi her gün yayınlanacak olan programın yayın tarihi henüz paylaşılmadı.

(0) (0)
Voljo 30.10.2019 21:24

Hadise'den yurt dışında bana pis Türk diyorlardı itirafı

O Ses Türkiye'de Hadise'nin yaptığı itiraftır. Hadise yurt dışında yaşadığı ırkçılığı anlattığı olaydır. Hadise, "Irkçılık yaşadım. Bana 'Pis Türk' diyorlardı. Konuşmamla alay ederlerdi" dedi.

(0) (0)
RamessesXII 29.10.2019 21:08

Uğur Dündar'ın TELE 1 kanalında ekranlara dönecek olması

Halk TV'den ayrıldıktan sonra başka bir kanalla anlaşmayıp ekranlara ara veren Uğur Dündar, Demokrasi Arenası programı ile ekranlara geri dönüyor. Usta gazetecinin yeni kanalının TELE 1 olduğu söyleniyor.

(0) (0)
iillhhaann 27.10.2019 20:25

Güldür Güldür'deki müzikal şov

Show TV’nin büyük ilgiyle izlenen eğlence programı Güldür Güldür Show ekibinin bu haftaki yeni bölüm için yaptığı özel hazırlıktır.

(0) (0)
dturak 25.10.2019 14:22

İzdivaç programının fenomeni Naz Mila'nın evlilik programını ifşa etmesi

Zuhal Topal'la İzdivaç programında adını duyuran ve daha sonra da verdiği pozlarla sık sık gündeme gelen Naz Mila, YouTube kanalında yayınladığı video ile evlilik programların iç yüzünü ifşa etti.

Mina açıklamasında "Programda Ali diye biriyle görüşmeye başlamıştım. Onunla asla sevgili olmadık ama programda bana bir araba hediye etmişti. O da oradan birisinin arabasıydı. Bir gün programa biri geldi programdakiler bana 'Çaya çıkın' demişti. Tabi ben çıkmadım program bitince üzerimi değiştirip eve gittim. Ertesi gün programda karar anına çıktık. Ben çay içtik, anlaştık ama kararımız olumsuz dedim. Adam da 'Yalan söylüyor çaya falan çıkmadık' dedi. Tabi o arada herkes susması için el kol yaptı ve canlı yayına sesimiz gitmedi kıstılar." dedi.

(0) (0)
Lupino 21.10.2019 17:58

Müge Anlı'nın canlı yayında kadına sevgilim diyerek sosyal medyaya düşmesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programın yaşanan olaydır. Anlı, canlı yayında annesinin katilini aramak için programa katılan kadına "Sevgilim" diye hitap etti. Bu söz izleyicilerin dikkatinden kaçmadı ve Twitter'da trend oldu.


 

(0) (0)
ironal 19.10.2019 11:13

TikTok'ta tanıştığı erkeğe kaçan evli kadının Esra Erol'da annesiyle yüzleşmesi

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programında ortaya çıkarılan beyin yakan olaydır. Serpil Celep adındaki bir kadın Esra Erol'a başvuruyor kızı Saadet'i bulması için. Saadet de kayıp değilmiş, TikTok uygulamasında tanıştığı Ferhat adlı bir herife kaçmış. Ve bu kadın evli, 2 çocuğu var. Sen kalk ta Avusturya'dan Kastamonu'ya gel adamın yanına. Videosu da bu (Bkz:Link)

(0) (0)
actor33 18.10.2019 15:41

MasterChef Türkiye'de Şef Mehmet'in Yasin portakal kabuğu yedirmesi

MasterChef Türkiye yarışmasında meydana gelen olaydır. Şef Mehmet Yalçınkaya kaptanlık oyununda yaptığı yemeğin yanına kabuklu portakal koyan Yasin'e kabuğu yeme cezası verdi.

(0) (0)
canary 15.10.2019 14:59

Kuaförüm Sensin yarışmasının yabancı basına yansıması

Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin yarışmasında, saçları fazla kesildiği için üzülen yarışmacı stüdyoda bayıldı! Görüntüler kısa sürede 12 milyon izlenmeye ulaşınca Daily Mail, olayı anlatarak bir makale yayınladı.

(0) (0)
bluecity 14.10.2019 16:36

Müge Anlı'nın canlı yayında 'Çıkamaz ol' diyerek tutuklanma haberi vermesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Anlı'nın söylediği sözdür. Müge Anlı, Ordu'da kuzeni Aysel Akdere'nin 18 yaşındaki kızını kaçıran 3 çocuk babası olan 50 yaşındaki Ahmet Akdere'nin tutuklandığını, "Çıkamaz ol" diyerek duyurmasıdır.

(0) (0)
redlion 09.10.2019 14:08

Tarafsız Bölge programında "Allah belanı versin"li düşünce özgürlüğü tartışması

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan eski AK Partili milletvekili Resul Tosun ile gazeteci Necdet Saraç arasında yaşanan hararetli tartışmadır.

(0) (0)
ugomistral88 08.10.2019 10:12

Balçiçek İlter'in yeni programı

Son olarak Star TV’deki Olay Yeri programıyla karşımıza çıkan eski haberci Balçiçek İlter'in Kanal D'de başlayacak yeni programıdır.

(0) (0)
tangoo 06.10.2019 20:35

Güldür Güldür'de kadına şiddet ve baskıların işlenmesi

Güldür Güldür komedi skeç programında yaşanan olaydır. Yeni sezonun ilk bölümüne ekip, kadına yönelik şiddet ve baskıları, kadın katillerinin aldığı komik cezaları ve cezasızlık politikasını eleştirerek başladı. (bkz.link)

 

(0) (0)
gslimah92 06.10.2019 14:48