Halk TV'de bir istifa daha!

Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç, görevinden ve kanaldan istifa ettiğini duyurmuş. Enteresan bir gelişme son dönemde Halk TV'den kaçan kaçana fakat net bir açıklamada yok bir şekilde Halk TV çalışanalrı artık memnun değiller hayırlısı bakalım...

(0) (0)
wild_wind 02.05.2019 19:58

Bir kanalın daha kapanması

3 yıl önce yayına başlayan Lifetime TV kapanıyor. Televizyon dünyası değişiyor ufak kanallar yayın hayatına devam etmekte zorlanıyor kanalların buna bir çözüm bulması gerekiyor.

(bkz:link)

(0) (0)
kapkarakarga 25.04.2019 16:20

Kılıçdaroğlu'na cenazede saldırı!

Hakkari'de şehit cenazesine katılan Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıdır. Kılıçdaroğlu'nun durumunun iyi olduğu gelen haberler arasında. Öfkeli kalabalık önce Kılıçdaroğlu ve Mansur yavaşı yuhaladıktan sonra saldırıya geçmiş. İşte barbar zihinler yenilgiyi kabul edemeyen beyinler iş başında tek bildikleri kaba kuvvet olan bu hayvanlara iyi yaptın diyen başka bir hayvan güruhu destek çıkacak ve bu olay böyle unutulup gidecek en ufak sorunda kavga etmekten öteye gidemeyen barbarlar sürüsü sonra Avrupa barbar Türkler deyince Osmanlı torunuyuz diye zırvalayın durun ilkel yaratıklar! (Bkz:Link)

(0) (0)
Antonio 21.04.2019 14:53

Yılmaz Özdil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Binali Yıldırım ile çektiği resim

Sözcü Gazetesi yazarı ve elbette bu unvanından çok muhalif tavırları sebebi ile hem çok sevilen hem de nefret edilen kişi olan Yılmaz Özdil sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla olay yarattı. 

Özdil, “Gülümseyin çekiyorum :))” notuyla paylaştığı fotoğrafın arkasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’ın direk flama adıyla bilinen seçim afişinin olması dikkat çekti.

İmamoğlu insanları rencide edici olaylardan kaçınmak istemesine karşın uzun süre sonunda kısmide olsa bir zafer elde eden CHP severler İmamoğlu kadar durumu hazmedebilmiş değil gibi. Özdil'in bu hareketi dalga geçer gibi olmuş muhtemelen sorulduğunda Ahmet Çakar edası ile lafı çok iyi çevirecek ve kimseyi rencide etmek istemediğini esprili bir olay yaptığını filan söyleyerek kendini savunacaktır ve hukuki olarak haklıdır ama herkes bunu neden yaptığını biliyor. Kanuni gerçekler dışında ki gerçeklikler göz önünde bulundurulduğunda Özdil bir grup insanla resmen dalga geçmiştir ve büyük ayıp etmiştir.

İŞTE O PAYLAŞIM:

(0) (0)
lizzyandlana 18.04.2019 10:12

CNN Türk'te skandal! İmamoğlu'na Photoshop yaptılar

Ekrem İmamoğlu'nun mazbatayı alma anını gösteren kanal ara ki bulasın durumundayken CNN Türk en azından biraz geçte olsa yayın yapma gereği duydu fakat anlamsız bir şekilde görsel olarak Photoshop yapılmış İmamoğlu görseli kullandı. Görsel başta düzgün gibi görünmesine karşı dikkatli gözler bu görselin aslında Mansur Yavaş'ın mazbatasını aldığı güne ait olduğunu anladı.

Yahu hangi kafa bu spor servisimi hazırladı haberi nedir transfer olan futbolcu kafasını yeni kulübünün formasına koyar gibi. Zaten adam gizli saklı almıyor mazbatayı adam gibi gir canlı yayına diyeceğim de yandaş medyadan bunu beklemek olmaz tabi. O dilinizden düşürmediğiniz Allah size akıl fikir versin!

(1) (0)
nhtctn 18.04.2019 08:33

HaberGlobal canlı yayınında mazbata gerginliği

Uzun süredir televizyon ekranlarında bir tartışma yaşamıyorduk. Şöyle gergin bağırmalı çağırmalı tartışma özlemimizi sağ olsun Feyza Altun ve Cavit Tatlı giderdi. Haber Global ekranlarına çıkan ikili "Bana kaş göz yapma" , "Bana parmak sallama" tadında seviyesi zirve bir tartışma yaşadık. Haber Global sunucusu tabi alışık değil böyle gerginliklere bir türlü konukları sakinleştiremeyince çözümü reklama gitmekte buldu. Vallahi özlemişiz be böyle seviyesi dibe yakın anlamsız bağırıp çağırmaları güzel geldi buyurun sizde izleyin:

 

(0) (0)
dturak 17.04.2019 10:54

CNN Türk rejisini zora sokan Mazbata sloganı

Fenerbahçe Galatasaray derbisi öncesinde stat önünde röportaj yapan CNN Türk beklemediği bir şokla karşılaştı bir grup taraftar “Mazbatayı ver İmamoğlu’na mazbatayı ver” sloganları atmaya başladı. Hiç bir maç haberinde stada gelen İmamoğlu yayınlanmaz iken bu sloganın atılması esnasında reji ne yapacağını bilemezken soruyu soran muhabirden yorumcusuna kadar herkes anın şaşkınlığını yaşadı. (Bkz:Link)

(0) (0)
xert 15.04.2019 12:11

Fatih Portakal bu sefer dolara tepki verdi

Gün geçmiyor ki Fatih Portakal sosyal medya üzerinden bir olaya tepki vermesin kimisi sever, kimisi nefret eder ama sanırım son dönemde aklına gelen her konuya tepki vermesi hafiften sıkmaya başladı basında her gün Fatih Portakal'ın bir konuyu eleştirmesini okur olduk. Artık antipatik olmaya başladı hayatımda yeteri kadar negatiflik varken Fatih beyin ekstra negatiflik katmasından gına geldi 40 yılda bir pozitif bir konuşma ile gündem olsanız artık Fatih bey ne dersiniz?

Bakınız O Paylaşım:

(0) (0)
surgeon84 13.04.2019 09:04

Buket Aydın ile Hıncal Uluç'un birbirine girmesi

40 programında Arda Turan'ı konuk eden Buket Aydın programın ardından Hıncal Uluç'un sert eleştirileri ile karşılaşmış. Aydın'ın genel olarak sosyal medyada eleştirilen makyajlı yüzü ve silikonlarını eleştiren Uluç, Buket Aydın'ı yapay yüzlü olmak ile suçlamış ve Kanal D ana haberin reyting düşüşlerinden bahsetmiş.

Buket Aydın bunu duyduktan sonra Hıncal Uluç'u takip etmediğini ekip arkadaşlarının uyarması sonu ilgili yazıyı gördüğünü dile getirmiş ve Hıncal Uluç'a çok sert cevap vermiş (Bkz:Link)

(1) (0)
umitunal 06.04.2019 17:10

Kalbi tekleyen Ekrem Açıkel korkuttu

TGRT Haber'in Çiçeği burnunda Ana Haber Spikeri Ekrem Açıkel geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirmiş büyük geçmiş olsun...

 

(0) (0)
kartal491 27.03.2019 20:27

Binali Yıldırım'ın Youtuber olması

Başlık sahte gibi dursa da olay tamamen gerçek hatta kanalın ilk videosunda konuk İlber Ortaylı. Binali Yıldırım'ın Arkadaşlar Kanalıma hoş geldiniz demesi video bitiminde abone olmayı unutmayın demesi efsane olmuş. Özünde başarılı güzel bir iş olmuş. Hükümet politikaları açısından ve muhalefet bakış açısı ile olay derinlikle incelenebilir tespitler yapılabilir fakat bunların ötesinde Binali Yıldırım son dönemde büyük bir sempati topladı kendisini ve bu sempati rüzgarını oluşturan ekibini kutlamak lazım. (Bkz:Link)

(0) (0)
orhunasya 26.03.2019 19:46

Flash TV'nin canlı yayında kapanma anı

Son yayınındaki duygusal konuşma ve o malum siyah ekran izleyenleri 'Son bir halay çekseydik be' duygusallığına iten anlardır.

İŞTE BİR ÇINARIN DEVRİLDİĞİ O ANLAR:

(1) (0)
aliselvi61 05.03.2019 10:44

Reynmen'in Derdim Olsun' klibiyle 130 bin TL kazanması

'Derdim Olsun' şarkısı ile rekor kıran sosyal medya fenomeni Reynmen, bir Instagram takipçisinin sorusu üzerine bu klipten kazandığı paranın 130 bin TL olduğunu açıkladığı durumdur.

(0) (0)
Proability 25.02.2019 13:11

Adını oynadığı karakter sandığımız ünlüler

Hani vardır ya oyuncuların üstüne yapışan roller. Yolda görünce oyuncunun oynadığı karakterin ismi ile sesleniriz gerçek adını bilmeyiz o oyuncunun. Erdal Beşikçioğlu'nu tanımayız belki ama Behzat Ç. deyince emret amirim deriz, Cengiz Bozkurt denildiğinde duraksarız ama Erdal Bakkal'ı tanımayan yoktur, Burhan Altıntop'u duyan herkes evet biliyorum derken Engin Günaydın denildiğinde bir duraksar. Daha örneklendirmek gerekirse Ramiz Dayı (Tuncel Kurtiz) , Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) , Havuç (Furkan Kızılay) , Rıza Baba (Zafer Ergin) gibi gibi bunlar aklıma gelenler.

(0) (0)
bugrakapan 21.02.2019 10:52

Binali Yıldırım'dan TRT ekranlarında Stand Up Şov

TRT ekranlarında yayınlanan Çay-Simit-Sohbet programına eşi ile konuk olarak katılan Binali Yıldırım yaptığı espriler ile resmen herkesi kırıp geçirdi. özellikle mimikleri ile dikkat çeken siyasetçi için sosyal medyada politikacı olmasa kesin Stand Up gösterisi yapardı yorumları atıldı.

İşte Binali Yıldırım'ın sosyal medyada gezen Ilgaz Dağı anlatımı özellikle surat ifadesi gerçek anlamda efsane.

Kahkaha Atmaya Hazır Olun:

Programın tamamı için TIKLAYIN

(0) (0)
mattheww 19.02.2019 11:17

Cüneyt Özdemir ve Ahu'nun hikayesi

Youtube'u en etkin kullanan isimlerden biri olan Cüneyt Özdemir gündeme dair olaylara kendi kanalı üzerinden farklı açılardan bakmayı bilen bir isim ve yaptığı işler genel anlamda büyük taktir topluyor. Özdemir son videosu ve anlattıkları ile resmen sosyal medyada fırtınalar kopardı. Çok söze gerek yok spoiler olmasın direkt sizi video ile baş başa bırakayım.

(0) (0)
Kumarbaz 18.02.2019 11:16

Müge Anlı'da cinayetleri kim çözüyor?

Reality şovların istihbarat bölümünde çalışmış muhabir Ayfer Çalıkıran Müge Anlı'nın cinayetleri direkt çözmediğini aslında kolluk kuvvetlerinin olayı çözdüğünü açıklamış. Şimdi tamam abla böyle bir açıklama yapmış tamam ama yani cidden Müge Anlı'nın direkt kendisinin cinayetleri çözdüğünü sanan var mı yahu?

Program sunma ve stüdyoya gelen konukları çözme konusunda bir deneyim sahibi olabilir ama sonuçta bu kadın bir televizyoncu elde büyüteç Sherlock Holmes gibi cinayet mahallinde bulunmuyor.

Haber Detay

(1) (0)
zoroqlu 18.02.2019 09:48

Organize İşler Sazan Sarmalı'nı bedava izlemek

Netflix kimsenin beklemediği bir hamle ile bir anda Organize İşler Sazan Sarmalı filmini listesine ekledi ve gerçekten büyük bir işe imza atmış oldu. Bu kadar taze ve yeni bir filmi kendi platformuna dahil etmesi en azından 1 aylık deneme sürümü açan insan sayısını oldukça artıracaktır.

Muhtemelen epeyi bir insan sadece filmi izlemek için servise abone olacak ve Bilgilerini Netflix ile paylaşmış olacak. Sonuçta 1 ay ücretsizi kaptım filmi de izledim enayi diye düşünenler varsa Netflix 1 aylık üyelik ücretinden çok değerli kişisel bilgilerinize karşılık o ücretsiz 1 ayı veriyor haberiniz olsun.

Tabi söz konusu Organize İşler olunca elbette değer şimdiden iyi seyirler

(0) (0)
bashQan 16.02.2019 08:35

Demet Evgar'ın GQ Ödüllerine damga vuran konuşması

Avlu dizisi ile gönüllerde taht kuran Demet Evgar GQ Men Of The Year 2018’de Yılın Kadını seçildi. Ödülünü almak üzere sahneye gelen Demet Evgar yaptığı duygu yüklü konuşma ile herkesin tüylerini diken diken etti.

Eminim konuşma sonrasında bir çok insan telefonuna sarılıp annesini aramıştır.

İşte o Duygu dolu konuşma:

 

(0) (1)
trin 14.02.2019 12:01

Müge Anlı'nın 1 günde 4 cinayet çözmesi

Öyle bir hal aldı ki Müge Anlı çözmezse bütün cinayetler faili meçhul kalacakmış gibi ülkede. En garip cinayetleri çözen canlı yayında itiraf ettiren Müge Anlı gerçekten kendini çözerek 1 yayında 4 cinayete ait detayları ortaya çıkarttı tebrik etmek lazım. 

Haber Detay

 

(0) (0)
laylaylak 14.02.2019 09:32