Elif Özkul
(31 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:


Şu an HaberTürk TV'de Haber11 haber bültenini başarılı bir şekilde sunan Elif Özkul, 10 Mayıs 1988 yılında Erzurum'da doğdu. Başarılı sunumu ve habere hakimiyetiyle öne çıkan ve aslen Trabzonlu olan güzel isim Elif Özkul, Yeditepe Üniversite'si Siyaset Biliminde okurken ani bir kararla İstanbul Üniversitesi İşletme bölümüne geçti. Buradan mezun olduktan sonra kendini medya sektörü içerisinde bulanlardan oldu. 

Güzelliği ve başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Elif Özkul, Habertürk'te ilk spikerlik deneyimini yaşadıktan sonra Show TV'de Cumartesi Sürprizi programını sunmaya başladı. Fakat zamanla haber akışının içinde olmaya yeniden karar veren genç yetenek Show TV'nin kardeş kanalı olan ve aynı zamanda mesleğe adım attığı adres olan HaberTürk TV'ye geçti.

MİNUR ÖZKÜL'UN KIZI MI?

Özkül olan soyadından ve yüz yapısından dolayı Yeşilçam ve Türk sinemasının efsane ismi Hababam Sınıfı'nın "Kel Mahmut'u" Minur Özkül'un kızı olduğu düşünülen güzel ismin aslında Özkul ile yakından uzaktan bir akrabalığı bulunmuyor.

10 PARMAĞINDA 10 MARİFET

Başarılı bir şekilde yürttüğü sunuculuğun yanı sıra oyunculuğuyla da adından söz ettiren Elif Özkul, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrolünde yer aldığı Kara Sevda dizisinde de kameralar karşısında geçti. Hevesli oyuncu daha sonra TRT 1'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran dönem dizisi Payitaht Abdülhamit dizisinde oyucnuluk becerisini konuşturdu.

Ekranlarda kariyerine devam eden Elif Özkul, HabertürkTV'de Haber11 haber programının yanı sıra halen Show TV ekranlarında yayınlanan Cumartesi Sürprizi ve Pazar Sürprizi programlarıyla izleyenlerin karşısına çıkıyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%67 olumlu
%33 olumsuz
Artı yönleri
Güzelliği insanı ekrana kilitliyor
Doğal gülüşü

Eksi yönleri
Oyunculuk konusunda daha çok çalışmalı
Buna bakan bunlara da baktı
Turgay Ciner