Göksu Öngören Özgür
Göksu Öngören Özgür
(36 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

3 Eylül 1989 tarihinde asker bir babanın ikinci çocuğu olarak Diyarbakır'da doğdu. İlk okul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı.

Üniversiteyi ise Beykent Üniversitesi İletişim fakültesi İletişim ve Tasarım bölümünde okudu. Üniversitede okuduğu sırada Trt Haber Merkezi'nde muhabir olarak çalışmaya başladı. 3 yılın ardından ekrana çıkmaya başladı. Lisans tezi için çalışmaya bir yıl ara vermek zorunda kaldı. Lisans tezini "Siyasal İletişim ve Propaganda" konusunda hazırladı. Mezuniyetinin ardından çeşitli yerel ve ulusal kanallarda çalıştı. Sunduğu haber bültenlerinin hem editörlüğünü hem de sunuculuğunu yaptı.

TVEM kanalında 5 sene boyunca ana haberleri sundu ve haber müdürü olarak görev aldı. Haber bültenlerinin yanı sıra başka programları da hazırladı ve sundu. "Dünya Gündemi" programı ile birlikte başka ülkelerdeki siyasi, ekonomi ve yaşama dair haberleri ekrana yansıttı.

"Her şeyin başı sağlık" programıyla alanında uzman doktorlarla birlikte insan sağlığına katkı sağlamak için önemli projelere imza attı.

Güzel sunucu hem Türkiye hem dünya tarihine yakından tanıklık ederek, bir çok önemli programda hem moderatörlük hem de editörlük yaptı.

Özgür, doğayla iç içe yaşamayı seviyor. Ruhunu ve bedenini bu şekilde dinlendiriyor.

Hayvanlara düşkünlüğüyle biliniyor. Evinde de evcil hayvanları var. Barınak ziyaretlerine fazlasıyla önem veriyor.

(0) (0)
Yorumlar
Asla programa hakim olamayan konuklarının kavga etmesinden reyting bekleyen vasat sunucu 😒 Koskoca Caşın hocaya hakaret eden programda neden olduğunu bile anlamadığım hiçbir fikri ve bilgisi olmayan bir zatı dakikalarca bön bön bakarak dinleyen bir moderatör müsvettesi sanki birilerinin torpiliyle işe alınmış memur gibi...
(0) (0)
Sıkılan izleyici 28.08.2020 23:34

kafa eksiligi kafa kırık
(0) (0)
zeplin 07.10.2020 01:24

klasik yandaş medya çalışanı yorumlarıda yandaş
(0) (0)
havuz medyası sevmem 15.03.2022 18:01

TVde yaptığı başarili programlarda Turkiye ve Dunyada gündem olusturan sosyopolitik ve jeopolitic olaylari konuklari ile degerlendiren tarafsiz ve kesintisiz program akişini saglayan basarili bir moderator olduğu, diğer yönuyle de ekranin taninmis simasi sayilan aranan tecrubeli haber sunucusudur.
(0) (0)
Sinkan 30.05.2022 04:25

Mesajiniz.....Mesajin olmadi.
(0) (0)
Sinkan 30.05.2022 04:26

Torpille geldiği çok belli programı izleyemiyorum
(0) (0)
Flk 30.06.2022 21:28

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Güzelliğiyle ekrana ışık saçıyor
tivitrend

Eksi yönleri
Tecrübe eksikliği
tivitrend
Buna bakan bunlara da baktı