Gözde Atasoy
Gözde Atasoy
(39 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Başarılı sunucu Gözde Atasoy, 15 Nisan 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Trabzonludur.

Başarılı bir öğrenci olan Atasoy, ilkokuldan lise son sınıfa kadar öğrenimini Nişantaşı Işık Lisesi'nde gördü. Mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü okudu.

Lisans eğitimini de bitirdikten sonra öğrenimine devam etmek için Amerika'ya gitti. Burada pazarlama üzerine yüksek lisansını tamamlayan Atasoy, Golden Gate University’den MBA diplomasını cebine koydu.

Atasoy'un televizyonculuk kariyeri ise 2009 yılında başladı. BJK TV'de spikerlik yapmaya başlayan güzel sunucu burada haber bülteni ve ekonomi haberlerini hazırlayıp sunmasının yanında başarılı röportajlarıyla da adından söz ettirmeyi bildi. Başarılı BJK TV döneminin ardından 2011 yılında Cnn Türk'e geçti. Cnn Türk'te çalışmaya devam ederken 2012 yılında 3 aylık yaz mevsimi boyunca Kanal D hafta sonu Ana Haber Bülteni'ni sunarak farklı bir tecrübe yaşadı.

Mehmet Ali Birand'ın 17 Ocak 2013'teki vefatının ardından Cnn Türk'teki kariyerini bıraktı ve Kanal D Haber Merkezi'nde devam etme kararı aldı. Hafta sonları Kanal D hafta sonu Ana Haberi'ni ve bunun yanında hafta içi Euro D Ana Haber'i sunmaya başladı. Yoğun iş temposunda dahi gösterdiği başarılı performansla işine verdiği önemi gösterdi.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle bilinen güzel sunucu, uluslararası bir sivil toplum girişimi olan ve zihinsel ve gelişim engelli bireylerle, gönüllüleri arkadaş yapan Best Buddies programının Türkiye Arkadaşlık Elçisi görevini üstlenmiştir.

2014 yılında Emirhan Kökçü ile evlendi. İyi derecede İngilizce bilen Atasoy, seyahat etmeyi, kitap okumayı ve spor yapmayı sevdiğini söylüyor.

2018 yılında yeniden Cnn Türk bünyesine katılan Gözde Atasoy, hafta için her gün Bugün programının sunuculuğunu üstlendi. 26 Haziran 2020 tarihinde kendi isteğiyle CNN Türk'ten ayrıldı.

(0) (0)
Yorumlar

Trabzonsporlu ve trabzonlu 

(0) (0)
Trabzonspor 08.05.2020 14:29

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Yüksek enerjisi sayesinde ışık saçıyor
tivitrend

Eksi yönleri
Hiç mimik yokmuş gibi konuşuyor
tivitrend
Buna bakan bunlara da baktı