Hikmet Tuğsuz
Hikmet Tuğsuz
(37 yaşında) 
Sosyal Medya:


Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986 tarihinde Antalya'ya bağlı Bademli kasabasında dünyaya gözlerini açtı. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olan Tuğsuz'un sporla tanışmasına bir yarışma vesile oldu. İlkokul 4. sınıftayken spor ayakkabısı ödülünü kazanmak için girdiği yarışmada antrenörler tarafından fark edilen Tuğsuz bu sayede spor hayatına adım atmış oldu. Hocalarının yönlendirmesi ile başarılı isim Atletizm sporuna yöneldi ve birçok yarışmada başarılar elde etti.

Milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından dekatlon branşına yönlendirilen isim bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Tuğsuz dekatlon yanı sıra hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da başarılara imza attı. Atletizm yaşamını sonlandıran isim antrenörlük yapmaya başladı.

Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapan tecrübeli isim halen Acun Ilıcalı'nın sunduğu TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında Yunanistan takımına karşı Türkiye'yi temsil ediyor.

 

(0) (0)
Yorumlar
Tammy Smith e-postama yazıyorum [ tammys15@yahoo.com ]seninle konuşmam gereken önemli bir şey var
(0) (0)
tammys 06.10.2022 11:14

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Varlığı ile sempati uyandıran insan

Eksi yönleri
Sosyal ortamlarda çok uyumlu bir insan değil
Buna bakan bunlara da baktı