Onur Kulaksızoğlu
Onur Kulaksızoğlu
(51 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Kütahya doğumlu olan Onur Kulaksızoğlu İlkokul ve Lise eğitimini derece ile tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitime başladı. Başarılı doktor Tıp eğitimi sırasında birçok etkinlik ve organizasyonda aktif olarak yer aldı. İlk defa düzenlenen "İlaç tanıtım günleri"nin organizasyonunu yapan isim mecburi hizmetini Karaman ili devlet hastanesinde tamamladı.

Erciyes Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde uzmanlık eğitimine başlayan tecrübeli isim Bu eğitimi sırasında birçok ulusal ve uluslararası toplantılara sözlü ve yazılı bildirilerde bulundu. Kulaksızoğlu 1999 yılında Amerika Manhattan'daki New-York Üniversitesi'nde (NYU) Spinal Cerrahi Başkanı Prof. Dr. Paul Cooper ile servikal ve lomber spinal mikrocerrahi eğitimi aldı.

2003-2005 yılları arasında Baltalimanı Kemik Hastalıkları hastanesinde beyin omurilik ve sinir cerrahisi uzmanı olarak çalışan isim bir çok makaleye imza attı. Farklı hastanelerde görevini yapan Onur Kulaksızoğlu 2011 yılında kendi ofisi olan MED-Ofiséi kurdu.

Onur Kulaksızoğlu en son TV8 ekranlarında Ceyda Düvenci'nin sunumu izleyenlerle buluşan Günaydın Doktor programında danışman olarak görev yapıyordu.

(0) (0)
Yorumlar

AMELIYATLARINIZI HANGİ HASTANEDE  YAPIYORSUNUZ

(0) (0)
R.yüksel 15.05.2020 12:45

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol
%25 olumlu
%75 olumsuz
Artı yönleri
Konusunda uzman bir isim

Eksi yönleri
Konuları çok yüzeysel anlatıyor
Sorulan sorulara net cevaplar vermiyor
çok itici
Buna bakan bunlara da baktı