BeniRizgar


Kayıt Tarihi:
17 Ocak 2019
İletişim:
En son girdiği entryler

Olan benim gibilere oldu. Özgür, Ali Ece, Yusuf Kenan Çalık için Tivibu bağlatmıştım ama artık üçü de yok. Şampiyonlar Ligi yayın hakları da gitmişti zaten. Çok ileri görüşlü bir hamle yapmışım.

(0) (0)
BeniRizgar 23.01.2020 10:06

Ben manga grubu falan sanmıştım hep. Sesi Ferman Akgül'e benziyor diye. Ama gerçek çok farklıymış 

(0) (0)
BeniRizgar 26.12.2019 22:18

5 sezon boyunca Diriliş Ertuğrul dizisinde başrolde yer alan Engin Altan Düzyatan, yeni sezona Kurşun dizisiyle başladı ama reytingler yüzünden final üzüntüsü yaşamıştı. Vay be adamdaki şansa bak sen ne para kırıyordur ama projenin biri bitiyor biri başlıyor.

(0) (0)
BeniRizgar 21.12.2019 09:58

Aslı Gürbüz yaptığı paylaşımda şunları söylemiş: “Tam bir sene önce bugün bir karar vermiştim. İstanbul’dan uzaklaşacak ve sağlığıma kavuşacaktım. Son 6 seneye 4 ameliyat ve 3 ayrı sakatlık sığdırmış, yaşımdan beklenmeyecek bir performans ile tüm omurgamı haşat etmiş, bedenimdeki tüm ihtiyacım olan hormon ve vitaminleri tüketmiştim. Üstüne üstlük psikolojim son ameliyatla yerlerdeydi.

Dile kolay 2 bel fıtığı ameliyatı, 2 adet köprücük kemiği platini takma-çıkarma, 1 adet fizik tedavisi 7 ay süren donuk ve çatlak omuz, bir adet diz kapağında kemik iliği ödemi ve menüsküs yırtığı ve yıllar önceki trafik kazamdan yadigâr boyun düzleşmem… Şimdi yazarken bile nefessiz kalıyorum. Nasıl oldu bunlar derseniz ben hepsinin yanıtını biliyorum. Ama nasıl geçti derseniz işte onu anlatırım.

İstanbul’u terk edip hayatıma düzenli sporu ve sağlıklı beslenmeyi sokmadım sadece, bana faydası olmayan her türlü eşya ve insanı da hayatıma sokmadım mesela… Sadece tüm sahteliklerden uzak gerçek doğada aylar günler geçirmedim, bana ait olmayan, başkalarının tüm yargılarını asla kabul etmemem gerektiğini ve kusurlarımla önce kendimi kabul etmem gerektiğini öğrendim mesela.

Mesela kendimi en çok sakatlıklarım ve marazlarımla da sevmeyi öğrendim mesela, o düz durmayan dizimi her sabah öpüp okşadım, o sabahları yataktan zor kalkmama sebep olan o belime her sabah şefkat gösterdim.

Durmayı öğrendim. Bir de durmanın da en zor eylem olduğunu, sabretmenin aslında benim de başarabileceğim bir şey olduğunu… Ve her gün ve her gün yeniden yeni baştan başlasam da bedenin inanılmaz bir güce sahip olduğunu öğrendim. Yogayı, pilatesi öğrendim. Her yerde her zaman bedenimi dinlemeyi de öğrendim tabi ki.

Mesela bana iyi gelmeyen bir ortamı, insanı, bir işi, bir şehri bırakmam gerektiğini, eğer bırakamıyorsam söylenmemeyi de öğrendim ki en zor öğrendiklerimden biri buydu. ‘Sağlık sahip olunması gereken en zaruri ihtiyaçtır ve kişinin bu ihtiyacını hiçbir iş, hiçbir insan ve kişisel hiçbir hata engelleyemez!’ demeyi de öğrendim.

Ben öğrendikçe işlerim kolaylaştı, şifa her yerime bulaştı ve bir sene önce oturamayan, çorabını bile giyemeyen o kız şimdi her gün pilatesini yogasını yapıyor. Evet, belki her hareketi olması gerektiği gibi ve kusursuz yapamıyor ama “olduğu kadar” deyip elinden geleni deniyor ve çok daha güçlü bir bedene sahip olduğu için her gün şükrediyor.

Bazen ayağı hala uyuşup aksıyor bazen hala ağrıları onu uyutmuyor ve hala eskisi gibi esnek bir bedene sahip değil belki ama yine de kendini iyi hissediyor. Hatamızla günahımızla kusurumuzla sevelim kendimizi, başımıza gelen talihsizliklerle, sakatlıklarla, hastalıklarla sevelim bu hayatı, inanın o zaman daha da kolaylaşıyor işler. Kendime not: Aferin Aslı bunu da başardın seviyorum kız seni.”

(0) (0)
BeniRizgar 16.12.2019 11:42

yaşanan tüm olaylar sonrası ‘Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’ töreninin sunuculuğunu Çocuklar Duymasın dizisindeki partneri Pınar Altuğ ile birlikte yapan Karadağlı, sahnede “Ben Haluk Bilginer” diyerek espri yaptı ve konuyu anlatmış.

(0) (0)
BeniRizgar 12.12.2019 12:22

Allah kadınlarımıza kolaylık versin cidden. İşleri çok zor

(0) (0)
BeniRizgar 09.11.2019 13:24

Hürriyet gazetesini okumayı bırakalı yıllar oldu. Artık yazılı basının amiral gemisi falan da değil. O imajı çok eskilerde kaldı. Şimdilerde al takkeyi ver külahı...

(0) (0)
BeniRizgar 04.11.2019 23:05

Kimi izleyiciler ise Feyyaz Duman için diziyi takip ettiğinde “Umarım Feyyaz ayrılır da biz de şu lanet diziden kurtuluruz” diyerek diziyi aslında Arif karakteri için izlediklerini belirtiyor.

Bahar karakterinin ölmeyeceği düşünülür ise bir de Bennu Yıldırımlar’ın canlandırdığı Hatice karakteri var. Şayet Hatice karakteri diziye veda eder ise bu denklemde çok da bir şey değiştirmeyecek.

(0) (0)
BeniRizgar 15.08.2019 10:59

O zaman imkanlar kısıtlyıdı. Şimdi rol yapamayanı bile en kral oyuncu gibi gösteriyosun. Geçmişte kendinden bişeyler katmak zorundaydın

(0) (0)
BeniRizgar 07.08.2019 15:18

Burada sanki herkes atomu parçalıyor gayet güzel keyifli bir klip olmuşşş

(0) (0)
BeniRizgar 22.07.2019 15:03

En çok beğenilen entryleri

Ayşegül arkadaşımızın dile getirdiği İsmail Saymaz'ın yukarıdaki paylaşımı sonrası Nevşin Mengü ise İsmail Saymaz'a yanıt vererek "veganlık sultanlık canlar. Maceraya gerek yok" dedi. İsmail saymaz ise Neşin Mengü'ye "Ne yani, hamsi de mi yemiyorsun?" diye sordu. Bu yorumun ardından ikili arasında hamsi polemiği başlamış.


(0) (0)
BeniRizgar 02.03.2019 10:08

Müslüm'den sonra bence çok fazla tutacağını düşünmüyorum. Her zaman ilkler hafızalarda kalıcı olur. Daha sonrası ise hep karşılaştırılmaya mahkum kalır.

(0) (0)
BeniRizgar 12.03.2019 10:37

Acun aldı başına belayı hatun uğruna kanalı filanda kapatacak muhtemelen içinde fırtınalar fırtınalar

(0) (0)
BeniRizgar 13.03.2019 20:27

Bu hataları bildikleri halde film yapanlar para kazandıkları izleyici kitlelerini aptal ve salak yerine koyuyorlar. Peki bunu da mı anlamadınız ? O halde cahillik kimde !

(0) (0)
BeniRizgar 20.03.2019 12:18

Dokunmaz olur mu? Daha önce amcasının yönettiği "Su ve Ateş" filminde yönetmen yardımcılığı yapmıştı. Bu sektörde mektepli olmana gerek yok, tanıdık olsun. Hele ki Özcan Deniz gibi bir yakına sahipsen yönetmen de olursun oyuncu da yapımcı da...

(0) (0)
BeniRizgar 22.01.2019 16:32