Cem Sünbül
Cem Sünbül
(49 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

1975 yılının Mart ayında İstanbul Üsküdar Zeynepkamil hastanesinde dünyaya gelen Cem Sünbül, Yunus Emre Koleji’nden sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde okudu.

Sünbül 28 yaşında evlatlık verildiğini öğrenen Habertürk.com teknoloji editörü Cem Sünbül, bir televizyon programı sayesinde annesine kavuşmuş.

İş hayatına ilk olarak Fenerbahçe FM’de DJ olarak başlayan Cem Sünbül, daha sonra bilgisayar satış ve servisinde çalıştı. 2002 yılında bünyesinde Chip ve Level dergilerinin olduğu Vogel Yayıncılık’ın IT Business Weekly Dergisi’nde editör olarak çalışmaya başlayan Cem Sünbül, aynı dönemde MMC müzik kanalında, Technology Channel adlı teknoloji temalı kanalda ve Show TV’de Silikon Vadisi adlı televizyon programlarında sunuculuk yaptı.

Daha sonra Ciner Yayın Holding bünyesindeki PC Magazine Dergisi’nde Haber Müdürü olarak göreve başlayan Cem Sünbül bu dönemde TV8’de Silikon Vadisi, TRT Okul’da Teknoloji Dergisi gibi programları sundu.

Zarakol ve Caretta Halkla İlişkiler şirketlerinde metin yazarı olarak görev yapan Cem, son olarak Haberturk TV’de Teknolojik adındaki programı hazırlayıp, sundu. Halihazırda Haberturk'te  Caps Lock adlı teknoloji programını sunan Cem Sünbül evli ve 1 çocuk babası.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
teknoloji konularına hakim
tivitrend

Eksi yönleri
saçı 90lardan kalma gibi
tivitrend
Buna bakan bunlara da baktı