Emrah Akduman
Emrah Akduman
(41 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Emrah Akduman, 9 Kasım 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya gözlerini açtı. Gençliğini Ankara'da geçiren Akduman, İstanbul'da Turizm Meslek Lisesi'nde okudu.

Sanata, tiyatroya ve sinemaya büyük ilgi duyan Emrah Akduman, Berksoy Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde Kamera Önü Oyunculuk bölümünü bitirdi. Metod oyunculuk atölyesinin çalışmalarına katıldı. 

İlk olarak Star TV’de yayınlanan "Keje" dizisinde başrolde yer alarak izleyici karşısında çıktı. "Hatırla Sevgili", "Kurtlar Vadisi Pusu" dizilerinde yer aldı. 2011'de TRT 1 kanalında yayınlanan Sevgi Bağlayınca dizisinde Mete karakteri ile başrollerden birini oynadı.

2006’ da yönetmenliğini Aydın Sayman'ın yaptığı "JanJan" isimli sinema filminin ardından, 2007’ de çekimleri Londra'da gerçekleşen yönetmenliğini Mustafa Kara’nın yaptığı "Umut Adası" lminde rol aldı. Cansel Elçin'in yönettiği "Kampüste Çıplak Ayaklar" filminde başrollerden birinde rol aldı. 2015'de vizyona giren ve Yasin Uslu'nun yönettiği "Darbe" isimli sinema lminde rol aldı. Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan yakın ilgisi dolaylısıyla bu alanda çalışmalar yaptı ve 2015'de klip yönetmenliğini üstlendiği "Latin pop" dalında single çalışması yayınlandı.

Son olarak Emrah Akduman, ATV'de ekrana gelen Beni Bırakma dizisiyle izleyici karşısına çıkıyor.

(0) (0)
Yorumlar

Abimmmm benim seni çok seviyorum başarılarının devamını dilerim

(0) (0)
Ben melike 20.12.2019 00:06

cok yakışıklısın 

(0) (0)
seninle 02.04.2020 14:57

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%nan olumlu
%nan olumsuz
Artı yönleri

Eksi yönleri
Buna bakan bunlara da baktı