Esra Erol
(37 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Kadın programlarının vazgeçilmez olan sunucusu Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı. 5 kız kardeşi olan Erol'un memleketi Sinop-Ayancık'tır.

Lisansını Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde yapan Esra Erol, diksiyon ve spikerlik kursu almıştır. Bunun yanında Erol, Marmara Üniversitesi'nin Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Kanal D'de "Turkuaz" adlı programı sunan Esra Erol bu program ardından Technology Channel'da Siemens Mobile Kuşak sunuculuğu yaptı.

Evlilik programı sunmaya Flash TV'de "Desti Izdivaç" adlı programla başlayan Esra Erol devamında sırasıyla "Esra Erol'la İzdivaç" , "Esra Erol`la Evlen benimle" adlı programları sundu. Ekran yıldızı olmasını sağlayan program ise "Esra Erol'la İzdivaç" programıdır. 2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu.

Son olarak Esra Erol, hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" adlı program ile izleyici karşısına çıkıyor.

(0) (0)
Yorumlar

Benzer programlara göre rakiplerine açık ara fark atmasının altında yatan sebepler; Programını içten ve samimi olarak yapıyor. Her bir konuğunun problemlerini doğru  olarak yansıtıp yorumluyor. "İnsan ve sorunları" nın çözümünde, "ekmek parası uğruna" değil, insanların sorunlarını "çözme uğruna" onlara değer vermesidir. Kanımca; Esra Erol'u, rakiplerinden farklı olarak, milyonları ekranlara çekmesine gerçek sebep bu olsa diye düşünüyorum. Saygılarımla...

(0) (0)
BAĞIMLILIK NEDENİ 11.07.2019 10:23

Esra Erol yaptığı proğramlar ile bir marka oldu. Hani çocuğa dersin ya; oğlum git kola al gel, sana yağı alacağım... Esra'ya bakacağım der o anneler.. Helal olsun ona..

(0) (0)
Falcon10 01.11.2019 09:40

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol
%63 olumlu
%38 olumsuz
Artı yönleri
İşini hakkıyla yapıyor
Komik, eğlenceli, hazır cevap
Güzel ve çekici
Sunuculukta yetenekli
Diksiyonu mükemmel

Eksi yönleri
İzdivaç programındaki tavırları yapmacık
İnsanlara fazla söz hakkı tanımıyor
Bazen reyting için insan sömürebiliyor
Buna bakan bunlara da baktı
Nur Tuğba Algül Namlı
Fatih Savaş
Oylum Talu
Bahar Akça