Hakan Kanık
Hakan Kanık
(24 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Hakan Kanık 17 Haziran 1999 yılında İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı. Küçük yaşta Amerika'ya giden isim çocukluğunu burada geçirdikten sonra Ülkeye ailesi ile beraber kesin dönüş yaptı. Spora olan ilgisi yüzünden basketbola başladı ama o dönemlerde basketbol koşu Kanık'ı atletizme yönlendirdi. Atletizm sporuyla ilgilenmek isteyen Hakan Kanık aşırı zayıf olduğundan vücut geliştirme sporu ile ilgilenmeye başladı. 

15 Yaşında ailesinden ayrı yaşama kararı alan genç isim bu dönemde yemek yapma konusunda kendini geliştirmeye ve yemek yapımına ilgi duymaya başladı. Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan isim üniversitede heykel bölümünü tercih etti fakat yapmak istediği mesleğin aşçılık olduğunu fark eden isim okulunu dondurarak şef olma yolunda kendini geliştirmeye başladı.

Kanık TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programı ile kendini Türk halkına sevdirdi ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor kadrosuna dahil edildi. Hakan Kanık, Acun Ilıcalı'nın sunduğu TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında Yunanistan takımına karşı Türkiye'yi temsil ediyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%33 olumlu
%67 olumsuz
Artı yönleri
Azmettiği işi yapma konusunda gösterdiği çabası

Eksi yönleri
Üniversiteyi bitirmeye az gayret göstermesi
Yaşı büyükmüş gibi davranma çabalamaları/zorlamalrı
Buna bakan bunlara da baktı