Melih Altınok
Melih Altınok
(44 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Melih Altınok, 1979'da Eskişehir'de dünyaya gözlerini açtı. İlköğretimi bu şehirde tamamlayan Altınok, liseyi Ankara'da okudu. Ardından Ankara Üniversitesi'nin İletişim Fakültesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdi.

Birikim dergisi ve Radikal gazetesinde makaleleri yayınlanan Melih Altınok, köşe yazarlığı kariyerine Gündem gazetesiyle başladı.

2007-2009 yılları arasında BirGün gazetesi, 2009-2013 yıllarında ise Taraf gazetesinde görev yaptı. Taraf'la yollarını ayıran Altınok, 2013 yılında Türkiye gazetesinin kadrosuna katıldı. 2015 yılının şubat ayından bu yana Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapıyor.

Makale, uzun metrajlı film senaryosu ve tiyatro oyunu dalında ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazandı.

Gazetelerin yanı sıra televizyon ekranında da boy gösteren Melih Altınok, 30 Mart 2015'te Show TV'de "Güne Merhaba" adlı programla izleyicilerin karşısına çıktı.

3 Ekim 2016 tarihinden bu yana Atv'de yayınlanan "Son Durak" adlı gece programı sunuyor.

(0) (0)
Yorumlar

Döngel muşmula beşbıyık vb isimleri olan mayhoş bir meyve.Konuyla ilintisi ise baştaki dön sözcüğü ki fiildir kendileri.Melih kardeşimiz de bu fiili çok sevmiştir muhtemelen.Radikal Birgün ve Taraf gibi siyasi olarak çok aykiri duran platformlarda yazıp sonra Türkiye gibi radikal sağcı bir gazeteye zıplayabilmek.Pire olsa zorlanir bu sıçrayışta.Sonra da meşhur Sabah gazetesi breh breh.Bu ne yaman bir dönüşün veya dönüşümün öyküsüdür.Şu meyveye isim verenler bu kardeşimize de versinler bari.

(0) (0)
Döngelci 30.05.2019 16:13

Tammy Smith e-postama yazıyorum [ tammys15@yahoo.com ]seninle konuşmam gereken önemli bir şey var
(0) (0)
tammys 06.10.2022 11:19

sayın MELİH sonuç proğramın emekli leri anlatan aylıklarını gösteren rakkamları yorumcularla çok güzel yorumladınız daha önceki proğramlarınızda da birçok sorunları dile getirdiniz sağolun ben de bir emekliydim 38 yıllık yöneticilik yaptığım türkiye genelin de 5000 kişi talebem yetiştirdiğim elemanları olan ben 2013 yılında verdiğim bir kararla emekli olmak istedim 38 yılda doktor ilaç bilmeden çalıştığım için 38 yılda 3600 bile dolduramamışım girdi çıktılarla geçmiş yıllarım bir yılım eksik dediler unkapanı ssk da çalış dediler 3600 doldur dediler 65 yaşındaki bir insana kim iş veir ki derken bir elektirik şirketinde malzeme bulmam için iş verdiler14 ay günlerimin fazlasıyla çalıştım ssk bana emekli olduğumu memleketime gidebileceğimi söylediler beni arayıp günlrini doldur demeyen ssk beni emekli etti acilen evlendim ve memleketim olan kastamonu ya geldim babamdan kalan evimizi restore ederken emeklliğim geldi 2022 kasım ayında ihbar bile almadan sağlik ve aylığımın kesildiğini doktora gittiğimde öğrendim 15 aydır aylığım yok ailemle çok zor durumlara düştüm syk mundan yardım istedim 2500 tl aylık verdiler odun kömür verdile binlerce kişiye iş verebilen ben syk ndan verile parayla yaşama tutunmaya çalışıyorum erkadaşlarımın yanında yardım ederek ekmek parası kazanıyorum nerden çıktı bu yazı demeyin EMEKLİLER YILI DEDİNİZYA ADIM EMEKLİ KEDİM DEĞİLMİŞİM DEMEKKİ BEN TAŞKÖPRÜ İLÇE TEŞKİLATINDAN mehmet dana SAYIN CUMHUR BAŞKANIMA GİDECEK PARAM OLMADIĞI İÇİN SİZE BU YOLLA ANLATIP ruhumu dinlendirmek istedim birde bu konuda proğram yapsanız diyorum çünki ssk yı mahkemeye verdiğimden beri 15 ay oldu 2 nci mahkeme mayıs 29 da ben ölmeden öğrenirsem nedenini mutlu ölürüm ben hayatımda 15 aydır içtiğim ilacları ömrüm boyunca hiç bilmez dim ne doktoru nede hastahaneyi bana verdikleri aylıkları da geri istiyporlar birde çalışmamı ssklı olmamı emekli olacağımı söylüyorlar 74 yaşında beni işe alan olurmu veya 11 yıl önce kaybettiğim arkadaşlarımı bulmamı söylüyorlar benim kahvede çay içecek param yo kiemekliler yılını tadabileyim lutfen melih bey böyle bir proğram yaparsanız mutlu olacak çok insan olduğunu sanıyorum emekli yılını yaşayacak eve daha çok şey var ama sizi üzmemek için yazmak istemiyorum ADIM .MEHMET SOY .DANA. TLF 05060276225 KASTAMONU TAŞKÖPRÜ
(0) (0)
EMEKLİ DANA 31.01.2024 23:11

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%40 olumlu
%60 olumsuz
Artı yönleri
Haberlere yaptığı yorumlar izlenme sebebi
Sevmek mumkun mu

Eksi yönleri
Çizgisinin değişken olması
Geçmişteki söylemleriyle çelişmesi
Samimi durmuyor
Buna bakan bunlara da baktı