Melih Altınok
Melih Altınok
(42 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Melih Altınok, 1979'da Eskişehir'de dünyaya gözlerini açtı. İlköğretimi bu şehirde tamamlayan Altınok, liseyi Ankara'da okudu. Ardından Ankara Üniversitesi'nin İletişim Fakültesi'nde Gazetecilik bölümünü bitirdi.

Birikim dergisi ve Radikal gazetesinde makaleleri yayınlanan Melih Altınok, köşe yazarlığı kariyerine Gündem gazetesiyle başladı.

2007-2009 yılları arasında BirGün gazetesi, 2009-2013 yıllarında ise Taraf gazetesinde görev yaptı. Taraf'la yollarını ayıran Altınok, 2013 yılında Türkiye gazetesinin kadrosuna katıldı. 2015 yılının şubat ayından bu yana Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapıyor.

Makale, uzun metrajlı film senaryosu ve tiyatro oyunu dalında ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazandı.

Gazetelerin yanı sıra televizyon ekranında da boy gösteren Melih Altınok, 30 Mart 2015'te Show TV'de "Güne Merhaba" adlı programla izleyicilerin karşısına çıktı.

3 Ekim 2016 tarihinden bu yana Atv'de yayınlanan "Son Durak" adlı gece programı sunuyor.

(0) (0)
Yorumlar

Döngel muşmula beşbıyık vb isimleri olan mayhoş bir meyve.Konuyla ilintisi ise baştaki dön sözcüğü ki fiildir kendileri.Melih kardeşimiz de bu fiili çok sevmiştir muhtemelen.Radikal Birgün ve Taraf gibi siyasi olarak çok aykiri duran platformlarda yazıp sonra Türkiye gibi radikal sağcı bir gazeteye zıplayabilmek.Pire olsa zorlanir bu sıçrayışta.Sonra da meşhur Sabah gazetesi breh breh.Bu ne yaman bir dönüşün veya dönüşümün öyküsüdür.Şu meyveye isim verenler bu kardeşimize de versinler bari.

(0) (0)
Döngelci 30.05.2019 16:13

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol
%40 olumlu
%60 olumsuz
Artı yönleri
Haberlere yaptığı yorumlar izlenme sebebi
Sevmek mumkun mu

Eksi yönleri
Çizgisinin değişken olması
Geçmişteki söylemleriyle çelişmesi
Samimi durmuyor
Buna bakan bunlara da baktı