Nur Tuğba Algül Namlı
Nur Tuğba Algül Namlı
(40 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

15 Haziran 1983 tarihinde Mersin'de dünyaya gelen Nur Tuğba Algül Namlı Üniversiteye kadar olan eğitim hayatını Mersin'de geçirdi. Başarılı isim Üniversiteyi Balıkesir Üniversitesi'nde okudu ve buradan mezun oldu. Tecrübeli sunucu üniversite döneminin ardından Acun Ilıcalı'nın sunumu ile ekrana gelen "Var Mısın Yok Musun" yarışmasına katıldı ve burada meşhur oldu.

Yarışmada gelen tanınırlık ile ekran yüzü olmak konusunda kararlı olan isim Usta isim Gülgün Feyman'dan sunuculuk dersleri aldı. Nur Tuğba Algül sunuculuk derslerinin bitmesinin ardından ilk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sundu. SkyTürk televizyonunda uzun dönem görev yapan isim yıllar 2011'i gösterdiğinde NTV'ye transfer oldu. NTV Macerası olumlu giden isim sunduğu gece haberleri esnasında bir gafa imza atınca büyük tepki çekti ve uzunca bir süre ekranlardan ayrı kaldı.

Güzel sunucu bu talihsiz olayın ardından 2014 yılında TV8 ile anlaştı ve Ütopya adlı yarışmanın değerlendirmelerinin yapıldığı "Ütopya Panorama" adlı programın sunumunu yapmaya başladı. Gündüz kuşağında tutan bu format daha sonra "Survivor Panorama" olarak Survivor yarışması için hazırlandı ve başarılı sunucu bu programı Hakan Hatipoğlu ile beraber sundu.

23 Mayıs 2015 tarihinde iş adamı Mustafa Namlı ile evlenen güzel sunucu halen KanalD ekranlarında yayınlanan "Neler Oluyor Hayatta" programını Hakan Ural ile beraber sunmaya devam ediyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Güzel ve tatlı hatun
Sıcak samimi insan ailemizden biri gibi

Eksi yönleri
İnanılmaz yapmacık tavırları
Konuklara soruları çoğunlukta anlamsız
Buna bakan bunlara da baktı