Şule Zeybek
Şule Zeybek
(48 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:


Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızı, Aydın Doğan'ın eşinin yeğeni olan Şule Zeybek 18 Kasım 1975 tarihinde İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi sosyoloji mezunu olan başarılı isim bir süre kamera önünde değil arkasında olmak istediği için bir reklam ajansında metin yazarlığı yaptı.

Deneyimli isim ekran önüne çıkma kararı aldıktan sonra öncelikle Can Gürzap’ın "Dialog" adlı kursuna gitti, Şahika Tekand’dan etkili konuşma dersleri aldı. Önce radyoda görev yaptı, sonra gece haberleri sundu, daha sonra da öğle haberlerini sunmaya başladı.

Zeybek 2000 yılında gazeteci Yiğit Bulut ile hayatını birleştiren Zeybek 10 yıl süren evliliğin ardından Bulut'tan ayrıldı. Boşanma sonrası tamamen işine odaklanan deneyimli isim kamera önünde ve arkasında bir çok yapımda emek harcadı. Şule Zeybek'in Türk halkı tarafından bilinirliğinin artmasını sağlayan ise 2016 tarihinden itibaren "Ben Bilmem Eşim Bilir" adlı yarışmayı Ufuk Özkan ile birlikte sunması oldu.

Bir çok yapımda görev alan isim 2017 yılında Lerzan Mutlu ve Aytuğ Kolankaya ile beraber sunduğu "Renkli Sayfalar" programı ile sabah kadın kuşağında tanınırlığını iyice artırdı. 

Şule Zeybek 2017 yılında Kanal D ekranlarında sunmaya başladığı "Şule ile Vitrindekiler" programıyla ekranlara geliyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%40 olumlu
%60 olumsuz
Artı yönleri
İstikrarlı iş anlayışı
Çizgisini hiç bir zaman bozmayan insan gibi insan

Eksi yönleri
Haber sunumu ile kanser eden spikerimsi
Burnu tıkalı gibi rahatsız eden haber sunumu
Dünyanın en kötü giyinen insanı
Buna bakan bunlara da baktı