Kadir Ezildi
Kadir Ezildi
(28 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Kanal:

Programlar:

Sosyal medyada ünlenen Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da hayata gözlerini açtı. Ezildi'nin annesi Bayburtlu, babası ise Konyalıdır.

Temizlik hastalığı yüzünden annesinin dışında haftada 3 gün evi dip bucak siliyor. Temizliğe olan bu düşkünlüğü yüzünden annesiyle dahi anlaşmazlıklar yaşayabiliyor.

Kadir Ezildi'nin özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştığı biliniyor.

İstanbul'da annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan Ezildi'nin temizliğe hastalık derecesinde düşkün olması annesi ve babasının ayrılığından sonra ortaya çıkmış.

Temizliğe o kadar çok önem veriyor ki, erkek kardeşinin kıllarının eve dökülmemesi için ağda yaptırıyor. Bu kadar aşırıya kaçan temizlik hastalığı artık annesi ve kardeşini bıktırmış durumda. Çünkü artık kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar. Eve gelecek misafirleri dahi Kadir'den izin alarak çağırıyorlar ve eve gelen misafirler ilk olarak banyoya uğramak zorunda kalıyor. Çünkü hasta Kadir öyle istiyor!

Sosyal medyada çektiği videolarla büyük bir üne kavuşan Kadir Ezildi, Temizlik Benim İşim programıyla adını daha büyük kitlelere duyurmayı başardı.

Kadir Ezildi, FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim programının sunuculuğunu üstlendi.

(0) (0)
Yorumlar

Çok samimi ve doğal yolu açık olsun çok seviyoruz onu

(0) (0)
Keçi 26.05.2020 00:22

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Eğlenceli kişiliği ekrana bağlıyor
tivitrend

Eksi yönleri
Samimi gelmiyor
tivitrend
Buna bakan bunlara da baktı