Ahmet Hakan'ın Kılıçdaroğlu'na CNN yasağını kaldırma çağrısı

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni ve CNN Türk Tarafsız Bölge programı yapımcısı Ahmet Hakan'ın, CHP’nin CNN Türk’e uyguladığı boykotu sonlandırması için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yaptığı çağrıdır.

Kılıçdaroğlu'na seslenen Ahmet Hakan, "Bizim CHP'ye karşı bir ön yargımız yok, bir tutumumuz yok. Şu anlamsız yasağı lütfen sonlandırın sayın Genel Başkan. Sizin de temsilcileriniz, partilileriniz gelsin kendini ifade etsin. Bu platformda sizleri de görmek istiyoruz. Sizinle başı hiç hoş olmayan gazetecileri bile zor günlerinde arıyorsunuz. O yaptığınızla bu yasak örtüşmüyor. Hilal Kaplan rahatsız olduğunda aramışsınız, şahane bir şey. Ahmet Kekeç'in vefatında aramışsınız, bunlar sizi en ağır şekilde eleştiren gazetelerdi. Hem bunu yapıp hem bir televizyon kanalının tartışma programına temsilci göndermeyi yasaklamak hiç örtüşmüyor. Bir tezat var, bundan bir an önce sıyrılın diyorum" demiş.

(0) (0)
08 Aralık 2020
Adamlar geldiğinde güdümlü sorularınıza evire çevire dövün gelmeyince de yalvarın. Bir utanma duygunuz olsun be kardeşim
(0) (0)
agacan 08.12.2020 15:23

Ne Ahmet Hakanın tarafsız olduğunu düşünüyorum nede programının. Tam tersine taraflı olduğun için Chp tercih etmiyordur.
(0) (0)
uscelena 10.12.2020 21:05

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol