Elif Tümen
Elif Tümen
(31 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

2 Mayıs 1990 Eskişehir doğumlu olan Elif Tümen Lise döneminde kadar bu şehirde kaldı. Sonrasında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde okuyan isim buradan mezun oldu ve aynı ana bilim dalında yüksek lisansa başladı.

Güzel sunucu Okumak için geldiği istanbul'a adım atar atmaz televizyon sektöründe kendine bir yer edindi ve kamera arkasında stüdyo kameramanlığı, Ana kumanda da, rejide, montajda çalıştı. Birkaç kısa film çalışmasında sunculuk görevide üstlendi.

Başarılı isim öğrencilik döneminde CNN Türk, SKY Türk ve TRT gibi televizyon kanallarında stajlar yaptı. Bu stajlar esnasında kamera arkasında değil önünde olmak istediğini fark eden güzel isim sunuculuk için kendini geliştirmeye başladı. Tümen İlk olarak Kral TV ekranlarında boy gösterdi. Kral TV ile 3 aylığına kamera arkasında çalışmak üzere anlaşan isim Can Bozol ve Mehmet Akbay ile tanıştıktan sonra bu isimleri deneme çekimi yapma konusudna ikna etti ve güzel isim deneme çekiminin ardından beğenilerek canlı yayına çıkarıldı.

2014 - 2015 döneminde NTV'de En Güzel Rotalar programının sunuculuğunuda üstlenen başarılı isim Star ekranlarında izleyenler ile buluşan magazin programı En Güzel Bölüm'ün sunuculuk görevini üstleniyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol
%60 olumlu
%40 olumsuz
Artı yönleri
Çok daha başarılı yerlere gelmeyi hak eden güzel isim
Disiplinli iş anlayışı
Donanımlı alt yapısı

Eksi yönleri
Negatif enerji gönderen sunucu
Sunumlar esnasında sesi uzun süreçte rahatsız ediyor
Buna bakan bunlara da baktı