Aslıhan Gürbüz
Aslıhan Gürbüz
(41 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale’de doğumlu olan Aslıhan Gürbüz küçük yaşta ailesi ile Bursa, İnegöl'e yerleştikten sonra  ilk ve ortaöğretimini burada tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunu olan güzel oyuncu okulunun son döneminde trafik kazası geçirerek 5 ay yatalak yaşadı.

Tecrübeli oyuncunun sektöre ilk girişi 2005 yılında kadrosuna dahil olduğu "Büyük Buluşma" dizisi oldu. Oyuncunun çıkış yakaladığı yapım ise Senaryosunu Meral Okay'ın yazdığı 2009 yılında Kanal D ekranlarında izleyenler ile buluşan "Bir Bulut Olsam" dizisi oldu. Güzel ve başarılı oyuncu bu dizinin ardından ilk sinema filmi olan "Kanal-İ-zasyon" adlı yapımda yer aldı.

2010 - 2012 yılları arasında ATV'de yayınlanan "Yahşi Cazibe" dizisinde Cazibe karakterine can veren Aslıhan Gürbüz bu yapım sayesinde Türkiye tarafından tanındı. Deneyimli ismin ilk başrolü ise 2014 yılında ekranlara gelen "Zeytin Tepesi" dizisidir.

2011 yılında hayatını Kerem Kupacı ile birleştiren Aslıhan Gürbüz eşinden 2014 yılında boşandı. Kariyeri boyunca bir çok ödül alan oyuncu Star ekranlarında yayınlanan Ufak tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterine hayat veriyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%75 olumlu
%25 olumsuz
Artı yönleri
Fazlaca güzel ve çok yetenekli kadın
Güzel giyinen, güzel aksesuarlar kullanan, uzun ojeli tırnakları, bakımlı halleriyle en beğendiğim hükümet gibi bir karakteri canlandıran kadın
Mükemmel fiziğini daha mükemmel yapan dişi

Eksi yönleri
Kilosu ile ilgili sürekli açıklamalar yapması
Buna bakan bunlara da baktı