Can Arpacı
Can Arpacı
(37 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Maltepe Üniversitesi iktisat fakültesi mezunu olan Can Arpacı 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Üniversite eğitiminin ardından finans eğitimi almak için Amerika'ya giden genç isim burada tesadüfen oyunculuk eğitimi adlı. Eğitimlerinin bitmesi ile Türkiye'ye dönen Arpacı, Maltepe Üniversitesinde Konservatuvar eğitimine başladı ve Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimini tamamladı. Ünlü tiyatrocu Devrim Saltoğlu’ndan özel oyunculuk dersleri alan Can Arpacı, Devrim Saltoğlu ile kendi tiyatrosunu kurdu.

İkili tiyatroya Salt tiyatrosu dedi ve Can Arpacı kendi tiyatrosunda eğitim aldıktan sonra sahnelen oyunlarda rol almaya başladı. Bir Evlenme Teklifi ve Maskeliler isimli oyunlarda yer alan oyuncu Bir Delinin Hatıra Defteri oyununda perde arkası ve asistanlık grevleri yaptı.

Bir Delinin Hatıra Defteri oyunun tutmasının ardından oyun beyaz perdeye taşında ve Can Arpacı hem konuk oyuncu hem de kamera arkasında görev aldı. Arpacı filmin ardından televizyon izleyicisi ile 5-6 bölüm rol aldığı Aşk Yeniden dizisi ile tanıştı. Bir kaç reklam filminde de oynayan yetenekli oyuncu Büyü 2 filminde başrol oynayarak kendini ispatlamış oldu.

Bir dönem Trendyol için fotomodellik yapan isim Focus Film ile anlaşmasının ardından Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisinde rol alıyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%60 olumlu
%40 olumsuz
Artı yönleri
Karizmatik kişilik
Sahneyi dolduran bir oyunculuğu var
Geleceği çok parlak nadir oyunculardan

Eksi yönleri
Abartılı oyunculuk anlayışı
Hızlı konuşması
Buna bakan bunlara da baktı