Cem Karcı
Cem Karcı
(42 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Ünlü yönetmen Cem Karcı, 1982 yılında Gaziantep'te dünyaya geldi. 1986 yılında ailesiyle birlikte Mardin'e taşındı. Daha sonra Marmara Üniversitesi letişim fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü okumak için İstanbul'a geldi. Okuldan mezun olduktan sonra arkadaş vasıtasıyla Zeyno Gönenç ile tanıştı ve sonra Çocuklar Duymasın'ın setinde çalışma fırsatı yakaladı. Medya sektörüne hızlı giriş yapan Karcı. Asmalı Konak filminin Kapadokya çekimlerinde sanat stajyeri olarak görev aldı. Daha sonra kamera arkasındaki bilgilerini çoğaltmak amacıyla Estagfurullah Yokuşu dizisinde reji stajyerliği yaptı. O dönemin fenomen dizisi Kavak Yelleri dizisinde 8 bölümlük bir oyunculuk deneyimi kazandı.

Kariyeri açısından dönüm noktalarından biri olan Ay Yapım'la çalışmaya başladıktan sonra 2012 yılında Ay Yapım tarafından çekilen Karadayı dizisinde Uluç Bayraktar ile birlikte yönetmenlik koltuğuna oturdu. 2015 yılında Ay Yapım'dan ayrıldı ve 03 Turkey Medya Produksiyon şirketinde çalışmaya başladı.

Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz gibi genç isimlerin yer aldığı 2015 yapımı Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yönetmenliğini yaptı.

Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin yönetmenlik koltuğuna oturan Karcı, dizinin başarısında önemli rol oynadı.

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği Show TV'de yayınlanan Gülperi dizisinin yönetmenliğini üstlenen Cem Karcı, kariyerine yeni başarılar eklemeye devam etti.

(0) (0)
Yorumlar

öyle dizilerle bu iş gitmez..film lazım.. NBC kulvarında filmler bekliyoruz ondan.

(0) (0)
shecker's 10.12.2019 16:51

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Genç yaşına rağmen birçok projede yer aldı
Kamera arkasında her bölümde görev yaptı

Eksi yönleri
Dizilerdeki dış çekimlerde kendini geliştirmesi gerekiyor
Sosyal medyada aktif değil
Buna bakan bunlara da baktı