Ercan Cihandide
Ercan Cihandide
(44 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

1977 İstanbul doğumlu olan Ercan Cihandide Koç Özel Lisesi’nden 1995 yılında mezun olduktan sonra  2001 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını aldı. 

Deneyimli isim ilk olarak 2002 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başladı. Eğitim süresi içerisinde yurt dışında bir çok önemli okulda dersler alan Cihandide Türkiye'ye döndükten sonra mecburi hizmetini Çankırı Devlet Hastanesi’nde tamamladı.

Uluslararası bir çok yurt dışı toplantıda sunumlar ve konuşmalar yapan, sağlık dergilerine makaleler yazan deneyimli isim sektörüne verdiği hizmetler ile farklı ödüllere layık görüldü. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS), Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği üyesi olan Ercan Cihandide Halen Koç Özel Lisesi Mezunlar Derneği yönetim kurulu başkanlığı ve Koç Özel Lisesi İcra Kurulu üyeliği görevlerini yürütmekte.

Ercan Cihandide halen TV8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Suzan Ugan'ın üstlendiği "Çook Yaşa" programında yorumcu olarak yer alıyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol
%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Yaptığı işi severek yapan insan

Eksi yönleri
Aşırı detaya girip konuları net anlatamıyor
Buna bakan bunlara da baktı