Eylem İpek
Eylem İpek
(35 yaşında) 
Sosyal Medya:


Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Kanal:

Programlar:

Ünlü sunucu ve gazeteci Eylem İpek, 1989 yılında doğunun Paris'i olarak akıllarımıza kazınan Diyarbakır ilimizde dünyaya gözlerini açtı. Aslen Diyarbakırlıdır.

Babasını çok küçük yaşlarda kaybeden İpek, dört kardeştir. İlginç bir tesadüftür ki, şarkıcı Yaşar İpek'in kardeşidir. Fakat kardeş olmalarına rağmen uzun yıllardır birbirleriyle görüşmemektedirler.

Posta gazetesinde Benden Duymuş Olmayın adlı köşede yazılar yazdı. Aynı zamanda bir magazin programında sunuculuk görevini de üstlenerek farklı alanlardaki hünerlerini de göstermiştir.

2016 yılında restoran sahibi Gökhan Şafak ile dünya evine girmiştir. Çiftin düğünü ünlüler geçidi gibiyken, şahitliklerini de ünlü arkadaşları yapmıştır. Eşi Gökhan Şafak'ın şahitleri Demet Akalın'ın kocası Okan Kurt ve ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan yaparken, Eylem İpek'in şahitliklerini ise Demet Akalın ve Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar yapmıştır.

Bir dönem adı Seren Serengil ile yaşadığı polemiklerle anıldı. Serengil'in selülitli fotoğraflarını yaymakla suçlanan Eylem İpek, bu konuda hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanlamıştır ve "Kafalarına taş düşse benden bilecekler" açıklamasında bulunmuştur.

Şu anda TV8 ekranlarında 'Gel Konuşalım' adlı televizyon programında yorumcu olarak bulunuyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Yorumları çok akıllıca
tivitrend

Eksi yönleri
Çok sinsi bir karaktere sahip gibi duruyor
tivitrend
Buna bakan bunlara da baktı