Gel Konuşalım


Kanal:

Tür:

Yayın Tarihi:
30.10.2017
Yayın Saati:
Sevilen magazin programı Gel Konuşalım, hafta içi her gün Cengiz Semercioğlu ve Eylem İpek Şafak'ın yorumlarıyla TV8'de ekrana geliyor.

2017 yılında ilk kez ekranlara gelen Gel Konuşalım programı magazin temelli bir program görüntüsü vermesine karşın programda yok yok! Sıcak haberlerin hemen masaya yatırıldığı programda en ilginç olaylar, modadan estetiğe, spordan ilişkilere, ünlülerin özel hayatlarından sokaktaki yaşama dair ne varsa kadın ve erkek gözünden Gel Konuşalım'da yorumlanıp, tartışılıyor.

Yayın tarihine Hakan Ural, Seda Akgül ikilisi ile başlayan programda Akgül koltuğunu bir süre sonunda Esra Eron'a devretti. Hakan Ural, Esra Eron ikilisine sunumu ile ekrana gelen programa bir süre sonunda Nur Tuğba Algül Namlı katıldı. İlerleyen haftalarda Esra Eron programdan olaylı bir şekilde ayrıldı ve sonrasında program Hakan Ural, Nur Tuğba Algül Namlı ikilisi tarafından sunuldu.

Daha sonra Seray Sever'in sunumu, Cengiz Semercioğlu ve Eylem İpek Şafak'ın yorumlarıyla ekrana geldi. 10 Şubat 2020'de Seray Sever ayrıldı.

Gel Konuşalım Hafta içi saat 09.30'da TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol