Banu Noyan
Banu Noyan

Sosyal Medya:

Meslek:
Doğum Yeri:
 Türkiye

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Banu Noyan, koreograf ve organizatör olarak Türkiye'de önemli iş kadınlarımızdan biridir.

Eğitimine önem veren Noyan, üniversite öğrenimini Halkla İlişkiler ve Tanıtım üzerine yüksek lisans yaparak bitirmiştir. Daha sonrasında ise York University'de işletme üzerine doktora yaparak 'Doktor' ünvanını almıştır.

Banu Noyan birçok sivil toplum kuruluşunda faaliyet göstererek duyarlı kişiliğini göstermiştir. Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, Türk Kalp Vakfı'nda İcra Kurulu Üyesi, Popsav Popüler Müzik Sanatı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi, Çocuk Suçlarını Önleme Derneği'nde Proje Koordinatörü olarak yer almıştır.

Organizatörlük alanında bir marka olan Banu Noyan, ulusal ve uluslararası düzeyde çok konuşulacak işlerin altından kalkmayı başarmıştır. Basın ve Halkla ilişkiler alanında çok büyük markalarda üst düzey yöneticilik yapan Noyan, güzellik yarışmalarının ve moda gösterilerinin koreograflığını yaparak bu alandaki yeteneklerini sergilemiştir.

İletişim dünyasına pek çok profesyonel isim kazandıran Noyan, "işimizin özrü yoktur" felsefesini benimseyerek üst düzey sivil toplum kuruluşlarına projeler üretiyor ve başarıyla uyguluyor.

Banu Noyan, ünlü modacı Ata Çağlayan ile dünyaevine girmiştir.

Şu anda TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda adlı programda jüri üyeliği yapmaktadır.

 

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Kariyeri üst düzey
tivitrend

Eksi yönleri
Ekranda acemi duruyor
tivitrend
Buna bakan bunlara da baktı