Emir İshak Duran
Emir İshak Duran
(10 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:


Kanal:

2012 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Emir Duran Balıkesir doğumludur. Yaşantısını ailesi ile birlikte sürdürmektedir. Baba tarafından ise aslen Manisa, Kırkağaç nüfusuna kayıtlıdır.

İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ‘TRT 15 Temmuz Bayrak’ isimli reklam filmi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra yurtdışında yayınlanmış olan BELGESEL’de ünlü bir Arap oyuncu’nun küçüklüğünü üstlenmiştir. Ardından Ulusal ekranlarda yayınlanmakta olan ‘Ziraat Bankası GYO ’ adlı reklam çalışmasında bulunmuştur.

Minik oyuncu ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizi de Ramazan karakterine hayat vermiştir. En son Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve Süleyman karakterini canlandırmıştır. Kırmızı Oda adlı dizi de Burak Sevinç, Binnur Kaya, Erkan Petekkaya, Tülin Özen ve Meriç Aral gibi isimlerle birlikte kamera karşısına geçmiştir.

Boyu 1.32 cm, kilosu 32, burcu ise kova’dır. İlköğretim eğitimini sürdüren Emir resmi instagram hesabını @emirishakduran olarak kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı ebeveynleri tarafından yönetilmektedir.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol
%0 olumlu
%0 olumsuz
Artı yönleri

Eksi yönleri
Buna bakan bunlara da baktı