Melek Şahin
Melek Şahin
(57 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Melek Şahin 11 Şubat 1971 yılında İstanbul'da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezunudur.

İlk olarak televizyonda yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisinde rol almış ve burada aslında Çocuklar Duymasın'da ön plana çıkan Çaycı Hüseyin'in karısını canlandırmıştır. Birol Güven bu ikiliyi aynı şekilde Çocuklar Duymasın dizisinde kullanarak iki dizi arasında bir paralellik yaratmıştır.

Türkiye tarafından Çocuklar Duymasın dizinde canlandırdığı Emine karakteri ile tanınan oyuncu Ayrılsak da Beraberiz, Çocuklar Duymasın, Çocuklar Ne Olacak, Gönül, Ateş ve Barut, Sevgili Düşmanım adlı yapımlarda rol almıştır. 

Deneyimli oyuncu 2000 yılında kendisi gibi oyuncu olan Necmi Yapıcı ile evlendi ancak bu evlilikleri fazla uzun sürmedi ve ikili 2001 yılında ayrıldı. 

Ünlü oyuncu halen Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Emine karakterine can veriyor.

(0) (0)
Yorumlar

Vallah  gece  gunduz izliyirum cokkk seviyorum 

(0) (0)
Pınar 15.04.2020 00:48

Keske beni de  alsalar

(0) (0)
Pınar 15.04.2020 00:49

Melek hanım bodrumlu ve ora dogumlu yanliş bilgi burada

(0) (0)
Kartal 28.05.2020 02:00

Necmi yapici sirinyer lisesinden arkadasimizdi.Gercekten Iyi bir arkadasdi.esprili hocalari bile gulmekten oldururdu.Ne kadar genctik.. zayifti orta boyluydu.Yerinde duramazdi.Yaninda kendi gibi hiperaktif bur kankasi vardi.Iste boyle arkadaslsr sayesinde gecirilen iyi vakitlerden baska bir tadi yok dunyanin.Iyi bir es iyi bir arkadasiniz varsa inanin paraya pula ihtiyaciniz yok
(0) (0)
Burcu 17.07.2020 13:25

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Oyunculuktaki hüneri
Tiyatro sahnesini dolduran kadın

Eksi yönleri
Sosyal hayattaki aktifim ben tripleri
Potansiyelini harcıyor
Buna bakan bunlara da baktı