Melisa Aslı Pamuk
Melisa Aslı Pamuk
(33 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Güzelliğyle dikkat çeken Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda'nın Harleem kentinde doğdu. 2011 yılında yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda 1. olarak tacın sahibi oldu ve kariyeri bambaşka bir noktaya doğru ilerledi.

İyi düzeyde İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca dillerini konuşabilen Pamuk, Hollanda'da Amsterdam Üniversitesi'nde Psikoloji eğitimine başladı ancak kariyerinden dolayı eğitimine ara vermek durumunda kaldı.

Boyu Türkiye standartlarının üzerinde olan Melisa Aslı Pamuk, 14 yaşında modellik yapmaya başladı. Henüz 13 yaşındayken yönetmenliğini Tamara Miranda'nın yaptığı ve Hollanda'da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal karakterine hayat vererek oyunculuk konusundaki hevesini küçük yaşlarda belli etti.

Oyunculuğa büyük bir merakı olan güzel isim Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde "Temel Oyunculuk" dersleri alarak bu alanda kendini geliştirmekten geri kalmadı. Türkiye'deki oyunculuk kariyerine ise bir gsm markasının reklam yüzü olarak başladı. Daha sonra ekranlarda uzunca bir süre kalan Yer Gök Aşk dizisinde başrollerin diziden ayrılmasının ardından başrol olarak diziye transfer oldu. Aynı yıl içerisinde G.D.O Karakedi filminde ilk sinema deneyimini yaşadı.

Kariyeri için en büyük dönüm noktalarından biri olan işlerden biri Star TV'de yayınlanan Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrolünde olduğu "Kara Sevda" dizisindeki Ahu rolü oldu.

Bir süre ekranlardan uzak duran Melisa Aslı Pamuk, Ay Yapım'ın Show TV'de ekranlara gelen "Çarpışma" dizisiyle izleyenlere yeniden merhaba dedi.

(1) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Yüzündeki ben ayrı bir hava katıyor
Hem kadınsı hem de şımarık tatlı bir kız

Eksi yönleri
Kötü karakterler itici duruyor
Dizilerde hep ikinci plandaki kadın
Buna bakan bunlara da baktı