Sinan Kunter
(35 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

19 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelen Sinan Kunter İSTEK Vakfı Bilge Kağan Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi TV Gazeteciliği ve Programcılığı bölümünden dereceyle mezun oldu.

Deneyimli ismin televizyona ilk Adımı halen bünyesinde çalıştığı CNN Türk'te yaptığı staj ile başladı. Okul döneminde çektiği belgeseller ile ödül kazanan isim eğitimine Kanada ve İspanya'da devam ettikten sonra Türkiye'ye dönerek CNN Türk bünyesinde Afiş programını hazırladı. 

İleri seviyede İspanyolca ve İngilizce bilen Kunter Afiş programı haricinde CNN Türk bünyesinde Aykırı Sorular, Tasarım Her Yerde, Falan Filan gibi programlar ve özel projelerde editör olarak görev yaptı. Kanalda bir çok departmanda görev alan tecrübeli ismin asıl tanınırlığını sağlayan Tatlı Bayram ve Bayram Sofrası adlı programlar oldu. 

Yemek yapmak ve denizcilik hobileri bulunan Kunter Evli ve iki çocuk babası. Ayrıca deneyimli isim profesyonel bir tenisçi. Sinan Kunter Halen CNN Türk ekranlarında yayınlanan Sağlık Kontrolü programını hazırlıyor ve sunuyor.

(0) (0)
Yorumlar

  Ekranda çok küçük kalıyor 

(0) (0)
Xx 25.04.2019 16:37

Yaptığınız programlar gayet başarılı, başarılarının devamını dilerim.

(0) (0)
Biri 07.07.2019 11:46

Cok yanli bir yunan sempatizanligi yapılmış. Turk sahilleri en az oralar kadar guzel. Ama siz gormek istediginiz yere istediginiz gibi bakiyorsunuz

(0) (0)
İlk son 07.07.2019 12:20

Başarılı bi yorum bence

(0) (0)
Kadir 13.07.2019 22:43

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%33 olumlu
%67 olumsuz
Artı yönleri
Kamera arkası işlerinde çok başarılı olan kişi

Eksi yönleri
İnsanı CNN Türk'ten tek başına soğutabilen sunucu
Programını inanılmaz özensiz hazırlıyor ve sunuyor
Buna bakan bunlara da baktı
Esra Erol
Suzan Ugan
Fatih Savaş
Nur Tuğba Algül Namlı