Aleyna Eroğlu
Aleyna Eroğlu
(28 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

18 Mayıs 1996 yılında İstanbul'da doğan Aleyna Eroğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Kadıköy Halk Eğitim 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimimin ardından Eroğlu'nun ilk deneyimi bir sinema filmi oldu. "3 Kadın 3 Kader" adlı filmde rol alan isim bir çok tiyatro oyununda boy gösterdi ve kendini geliştirdi.

Film tecrübesinin ardından dizilerde rol alan genç oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tarafından sahneye konulan Bahar Noktası oyunu ile  "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldü.

Başarılı oyuncunun asıl tanınması ise 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan "İşte Benim Stilim" 7. Sezon yarışmasına katılması sayesinde oldu. Katıldığı moda programında sürekli olarak dizi setlerinde boy göstermek istediğini dile getiren güzel oyuncu Beni Affet kadrosuna seçilerek bu isteğini gerçekleştirmiş oldu.

Aleyna Eroğlu halen Star ekranlarında yayınlanan Beni Affet adlı dizide Müjgan karakterine can veriyor.

(0) (0)
Yorumlar

Alyna Eroğlu O kadarda güzel deyil amma kalbi guzel olan bir insan sevimli cana yakin biri Beni affet dizisinde de guzel bir sekilde rolunu oynuyor İste benim stilimde de katilan yarismacilardan biri amma bunu o istememis annesi istemisdi Yemek yemeyi seven biri zaten onun youtube  videolarinda yada instagramda takib ediyorsaniz vahsicesine lahmacunu yutduğunu görmüşsünüzdür :-D O iki kardes bir abisi var basak burcu amma çok daginik .Ev isleri yapmiyor amma yapsa guzel yapar .Sevdigi renkler ona yakisanlardir diyor .Mavi ,Pembe ,Yeşil ,Siyah ,Beyaz renkleri çok seviyor.kedileri çok sever (kedileri kim sevmezki zaten ) Güzel sufle yapar Kisda siyah ciddi renkler tercih ediyor yazda ise cicili bicili gulu seyler tercih eder .Her kiyafeti dener denemedigi kiyafet yok yazda rahat giymeyi tercih ediyor mesala şort altina sandelet & saclarini açik tercih ediyor çünki saçlarini çok seviyor ve savurmayi sever ;) ♥♥♥

(0) (0)
*-* 24.08.2019 22:10

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%60 olumlu
%40 olumsuz
Artı yönleri
Alt yapısı çok sağlam bir oyuncu
Yüzünün güzelliği kalbine vuran oyuncu
Genç yalında göre özellikle sahnede oldukça başarılı

Eksi yönleri
Gereksiz poz kesiyor
Şımarık tavırları can sıkabiliyor
Buna bakan bunlara da baktı