Aras Bulut İynemli
Aras Bulut İynemli
(33 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:

Programlar:

Aras Bulut İynemli 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Ekranlara ilk olarak Arka Sokaklar dizisiyle merhaba diyen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karakterini canlandırdığı "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisiyle adından söz ettirmeye başladı. Bu dizide Mete'nin ev yakma sahnesindeki 'Ölümde buluşucaz Ali Kaptan' repliği halen hafızalarda yer etmektedir.

 2013-2014 yılları arasında "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Şehzade Bayezid gibi tarihi bir rol ile yeniden izleyenlerin odağında olan Aras Bulut İynemli, dizide Şehzade Selim'in, Bayezid'i infaz ettiği sahnede gösterdiği oyunculuk becerisiyle bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı. 

2015 yılında "Maral" dizisinde Hazal Kaya ile başrolde yer alan Aras Bulut İynemli, dizinin reytinglerde başarısız olup ekranlara veda etmesiyle bir projenin daha sonuna geldi.

Kariyeri açısından dönüm noktalarından biri olan ve Show TV'de yayınlanan İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy'la başrolü paylaşan Aras Bulut İynemli, Umut karakteriyle birlikte artık ekranların aranan oyuncularından biri haline geldi.

İçerde dizisinin bir yıl akabinde Ay Yapım'ın projelerinden biri olan Çukur dizisinde Yamaç karakteriyle başrolde yer alan Aras Bulut İynemli oyunculuk kariyerinde önemli projelere imza atmaya devam ediyor. 

(0) (0)
Yorumlar

Her türlü rolün üstesinden geleceğinin farkındayız. Çok başarılısın.

(0) (0)
Öğrt. 18.05.2019 21:56

çok iyi plmuş

(0) (0)
sa 19.12.2019 18:57

Tammy Smith e-postama yazıyorum [ tammys15@yahoo.com ]seninle konuşmam gereken önemli bir şey var
(0) (0)
tammys 06.10.2022 11:16

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%57 olumlu
%43 olumsuz
Artı yönleri
Oyunculuğu kesinlikle takip edilesi
Genç yaşına rağmen kariyeri dolu dolu
Jest ve mimik ustası
Mimiklerini süper ve oldukça iyi kullanıyor

Eksi yönleri
Fazla doğaçlama yapması
Aynı mimikleri kullanıyor
Psikopat tiplerde sırıtıyor
Buna bakan bunlara da baktı