Demet Özdemir
Demet Özdemir
(31 yaşında) 
Sosyal Medya:

Meslek:

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Boyu:

Kilosu:

Eğitimi:

Kanal:


26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen güzel oyuncu Anne babasının ayrılması sonucu geldiği İstanbul'da eğitim hayatında sorunlar yaşadı ve sonunda Akşam Lisesinden mezun oldu. Demet Özdemir liseyi bitirmesinin ardından Şahika Tekand’dan dans ve tiyatro eğitimi aldı.

Güzel ismin sektöre girişi Şarkıcı Bengü'nün arkasında yer alan dansçı kadrosuna seçilmesi ile başladı. Burada yaptığı danslar ve esnekliği ile dikkatleri üzerine çeken isim kısa bir süre içerisinde Efes Kızlarından biri olmayı başardı. 2009 yılında güzel oyuncu şarkıcı Mustafa Sandal’ın "Ateş Et" klibinde dansçı kız olarak yer aldı.

Demet Özdemir'in ekranlarla buluşması bir reklam filmi ile oldu. 2012 yılında Pegasus reklam filminde oynayan ve büyük beğeni kazanan genç yıldız Dizi kariyerine 2013 yılında "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Ardından "Kurt Seyit ve Şura" dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber oynadı ve bu dizide Alya karakterine can verdi.

Güzel oyuncu 2014 yılı Haziran’ında Oğuz Çelik tarafından yönetilen 'Tut Sözünü' sinema filminde yer aldı ardından aynı yıl içerisinde "Kaçak Gelinler" dizisinde rol aldı. 2015 yılında "Çilek Kokusu" adlı dizide boy gösteren başarılı oyuncu Star TV'deki Erkenci Kuş dizisinde Sanem Aydın karakterini canlandırdı.

Demet Özdemir son olarak TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolünde yer aldı.

(0) (0)
Yorumlar

simarik kendini begenmis

(0) (0)
girgir 01.10.2019 13:36

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol

%50 olumlu
%50 olumsuz
Artı yönleri
Dünyanın en sempatik insanı
Oyuncuhhhh

Eksi yönleri
Vasatlığın taç giymiş hali.
Rol yapmayı trip atmak sanan kişi
Buna bakan bunlara da baktı