Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman'ın oynadığı Erkenci Kuş'ta Sanem ve Can’ın tutku dolu aşkı izleyenleri büyüleyecek.

Babası bakkal olan Sanem babasının rahatsızlığı sonucu sabahları erkenden bakkalı açan enerji dolu bir kızdır. Sanem, ablası Lale'nin çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvuru yapar. Sanem derdi sahibini oğlu Can ile burada tanışır. Bu sırada dergide işler yolunda gitmemektedir.

Sanem'in patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların seyrini tamamen değiştirir. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olur.

Star ekranları için Gold Film tarafından çekilen dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan gibi isimler bulunuyor dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak bulunuyor. Senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın yazdığı dizi Cumartesi geceleri saat 20:00'de izleyenler ile buluşuyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol