Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu


Kanal:

Tür:

Yayın Tarihi:
20.10.2015
Yayın Günü:
Yayın Saati:

Turgay Başyayla, anadolunun her köşesinde birbirinden güzel insan ve doğa manzaraları eşliğinde benzersiz lezzetleri izleyenlerin evlerine taşıyor.

Anadolu'nun eşi benzeri olmayan doğal güzellikleri ve doğal insanlarıyla birlikte mideleri bayram ettiren enfes yemeklerine doğru güzel bir yolculuğa çıkmak isteyenler "Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu" programı Türkiye'yi evinize getiriyor.

Sanatçı kimliği ile yörenin lezzetlerini tanıtırken bir yandan da türkülerle kulakların pasını silen Turgay Başyayla, anadolu insanının bilgeliğiyle yoğrulmuş ninelerimiz ve teyzelerimiz görsel bir şöleni andıran otantik yemek tarifleriyle izleyenlerin başını döndürecek.

Türkiye'nin dört bir yanında otantik lezzetleri, aşçılarımızla, ninelerimizle, dedelerimizle uygulamalı olarak tariflerinin verileceği,ortaya çıkan lezzetlerin bizzat tadılarak test edilen program hem göze, hem mideye, hem de kulağa hitap ediyor.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Edirne'den Kars'a, Trabzon'dan Gaziantep, Diyarbakır'dan, Çorum ve Adana'ya kadar ülkenin her yerini ilçe ilçe köy köy konuklarıyla birlikte ekranlara taşıyor.

Ünlü sanatçı ve sunucu Turgay Başyayla'nın sunduğu program hafta sonu saat 13:00'da Show TV ekranlarında izleyenlerle buluşuyor.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol