Gold Film Prodüksiyon

Telefon:
0212 281 09 00

Adres:
Levent Mah. Yeni Sülün Sok. No:18 Beşiktaş-İstanbul

Kuruluş Tarihi:
01.01.1994


Yapımları:

Firma Sahipleri:

Yönetmen geçmişi sayesinde sektörün içinden bir isim olan Faruk Turgut tarafından 1994 yılında kurulan Gold Film Prodüksiyon A.Ş, televizyon kanallarına diziler ve filmlerle daima kalıcı projelere imza atmaya hedefiyle yola çıktı.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar sektörün önde gelen yapım şirketlerinden olan Gold Film Prodüksiyon bir çok başarılı yapıma imza attı ve atmaya devam ediyor. 

Gölge Çiçeği dizisi ile sektöre adım atan Faruk Turgut önderliğinde ki Gold Film Prodüksiyon'un Türk dizi sektörüne kazandırdığı yapımlar arasında Feride, Canısı, Sen Allahın Bir Lutfusun, Karakolda Ayna Var, Berivan,  Haziran Gecesi, Zümrüt, Annem, Cennetin Çocukları, İffet, Güzel Köylü, No 309 sayılabilir.

(0) (0)
Yorumlar

Merhaba öncelikle tebrik ederim her cektiginiz dizler en iyi kalitede ama lütfen şu bütün eski dizilerinizin arşiv halinde sitede yayinlayin izlemek istiyorum izleyemiyorum şöhret dizisi şahane ama youtube  da sadece iki bölümü var lütfen bölümleri nasil izleyebilirim bilgi verirmisiniz başarilarinizin devamini dilerim hoşçakalin.

(0) (0)
Tuğçe 26.11.2019 11:17

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol