C Yapım Filmcilik

Telefon:
0212 313 60 00

Adres:
Abdülhakhamit Cad. No: 25 34437 Talimhane – Beyoğlu - İstanbul / TÜRKİYE

Kuruluş Tarihi:
30.11.2018Firma Sahipleri:

Ana amacı, son yıllarda büyük bir gelişim gösteren Türk film ve dizi sektörü içerisinde en büyük aktörlerden biri olmak olan C Yapım Filmcilik, Türk sineması ve dizi sektörü için fikir, senaryo ve yapım projeleri ile var olmaktadır. Firmanın stratejileri arasında kendine bir dil ve özgünlük getiremeyen Türk sinemasına kuramsal açıdan ve yapım alanında yeni bir heyecan getirmek anlayışı bulunuyor.

C Yapım Filmcilik'in en büyük avantajı Ciner Medya Grubu’nun finansal ve teknolojik desteğinin arkasıdna olmasıdır. Temelde fikir üreten bir firma olan C Yapım, içinde bulunduğu sektörün gerektirdiği her türlü donanım ve yazılım imkanına sahiptir. Bünyesinde yer aldığı Ciner Medya Grubu’nun finansal ve teknolojik desteği de C Yapım’ın en önemli avantajlarından biridir.  

C Yapım Filmcilik, Ciner Grubu’nun Bloomberg HT, Habertürk, Show TV gibi büyük kanallarda çalışan gazeteci, televizyoncu ve yöneticileriyle dev bir kadroya sahiptir. Ciner Stüdyoları Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla 40,000 M2 alan içerisinde 25,000 M2 kapalı alanıyla her türlü Stüdyo donanımına sahiptir.

C Yapım Filmcilik, Ciner Medya Grubu ve Ciner Grubu bünyesi altında hizmet verirken, sahibi iş adamı Turgay Ciner'dir.

(0) (0)
Yorumlar
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol