MED Yapım

Telefon:
0 212 283 62 71

Adres:
Levent Mah. Krizantem Sok. No: 82 Beşiktaş/İSTANBUL

Kuruluş Tarihi:
01.01.1993Firma Sahipleri:

MED Yapım, 1993 yılında Fatih Aksoy ve Güzel Sanatlar Holding A.Ş. ortaklığıyla kurulup kısa sürede sektörün önde gelen yapım şirketlerinden biri oldu. Türk televizyon tarihine damga vuran projelere imza attı.

Şirket, tecrübeli çalışanları ve çağdaş vizyonuyla kurulduğu tarihten bu yana 10 bin saatten fazla televizyon içeri üretti. Dizi, sitcom, yarışma ve eğlence programlarını ekrana taşıdı.

Laf Lafı AçıyorHuysuz ŞovHülya Avşar ŞovŞahane Pazar, Ünlüler ÇiftliğiKim 500 Milyar İsterPopstarBuzda Dans gibi unutulmaz yarışma ve eğlence programlarının yapımcısı oldu.

Ayrıca SahraÇocuğun Var Derdin VarAşk OyunuÇat KapıDoktorlar, Fikrimin İnce GülüUmutsuz Ev Kadınları, Adını Feriha KoydumBizim HikayeKadınYasak ElmaKızım gibi ünlü dizilerin de arkasında MED Yapım yer aldı.

Bünyesinde MF Yapım, Vadi Film, No 9, Formed gibi şirketleri bünyesinde bulunduran MED Yapım, bu şirketlerle birlikte Türk televizyon dizilerini başarı ile dünya pazarlarına sunuyor ve sektörün lider şirketleri arasındaki yerini giderek güçlendiriyor.

(0) (0)
Yorumlar

www.sanevtiyatrolari.com

adresimizdeki sinopsisleri lütfen inceleyiniz...

(0) (0)
liva 03.06.2020 16:21

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol