How I Met Your Mother'ı özetleyen 6 replik

How I Met Your Mother'ı dizisindeki ana karakterlerin kişiliğini özetleyen ve onlarla özdeşleşen ikonik replikler.
(0) (0)
1. Robin Scherbatsky: Bazen hayatta iddialı olmak ve kendin için ayağa kalkmak zorundasın
Beş kişilik arkadaş grubuna sonradan katılan Robin Scherbatsky çok farklı özelliklere sahip olsa da muhtemelen onu en iyi tanımlayan şey bağımsızlığına olan bağlılığı. Kimseye bel bağlamamasıyla tanınan karakter eğer aklına bir şey koyarsa bunu sonuna kadar götürmesiyle biliniyor. Dolayısıyla, "Bazen hayatta iddialı olmak ve kendin için ayağa kalkmak zorundasın" sözü onu mükemmel biçimde tanımlayan bir cümle.
2. Barney Stinson: Bu gece efsa-bekleyin-nevi olacak
Öte yandan hareketli hayatı ve eğlenceye düşkünlüğüyle bilinen Barney Stinson sürekli macera peşinde koşan bir karakter olarak ekranlara gelmişti. Arkadaşları sakince oturup muhabbet etmeyi tercih ederken Barney hep daha fazlasını, "efsanevi" olanı istedi. Bu nedenle, "Bu gece efsa-bekleyin-nevi olacak" cümlesi onu çok iyi tanımlıyor.
3. Lily Aldrin: Başkalarına istemedikleri tavsiyeleri vermek daima yorucu oluyor
Kendi hayatında ne yaşarsa yaşasın Lily Aldrin arkadaşlarına hep destek olmasıyla biliniyor. Özellikle arkadaşlarının aşk hayatına dair pek çok sıkıntısını Lily'ye anlatması onu neredeyse zamanla bir tavsiye uzmanına dönüştürmüştü. Arkadaşlarını hep doğru olanı yapmak konusunda yüreklendiren Lily'yi en iyi tarif eden cümleyse "Başkalarına istemedikleri tavsiyeleri vermek daima yorucu oluyor".
4. Marshall Eriksen: Uykumda iyi bir sevgiliyim
Marshall Eriksen'in ise muhtemelen en karakteristik özelliği sadık bir eş ve hayatındaki en önemli unsurun Lily olması. Dolayısıyla onun iyi bir partner olduğunu tanımlayan tüm cümleler aslında onu mükemmel biçimde anlatan cümleler olarak değerlendirilebilir. Bunlar arasında Marshall'ın, "Uykumda iyi bir sevgiliyim" sözü de yer alıyor.
5. Ted Mosby: Yuva kurmaya hazırım
Son olarak Ted Mosby kendisini ilk andan itibaren evlenip yuva kurmak isteyen biri olarak tanıtmıştı. Başarılı ve başarısız birçok ilişkisiyle ekranlara gelen Ted kendisini bütünüyle partnerine bağlı hissettiği bir ilişki bulana kadar mutlu olamamıştı. Dolayısıyla, "Yuva kurmaya hazırım" cümlesi onu harika biçimde tanımlıyor.
6. Tracy McConnell: Sarılmak ister misin?
Dizinin sonlarında izleyicilerle buluşmasına rağmen Tracy McConnell da hikayenin merkezindeki isimlerden biriydi. Etrafındaki herkesin hayatına bir biçimde dokunan Tracy varlığıyla huzur veren tarzda bir kişi. Bu nedenle, "Sarılmak ister misin?" onu en iyi tanımlayan cümle.

(0) (0)
Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol