Dual Medya Prodüksiyon

Telefon:
0 212 270 06 66

Adres:
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Levent Loft No:201/25 Şişli İstanbul Türkiye

Kuruluş Tarihi:
26.05.2010


Yapımları:

Firma Sahipleri:

Dual Medya Prodüksiyon, 26 Mayıs 2010 tarihinde Korhan Saygıner ve eşi Zuhal Topal ortaklığıyla kurulan bir aile yapım şirketidir.

İlk başta ünlülerin menajerliği, sunuculuk, konser organizasyonlarıyla sektöre atılan şirket, ilerleyen yıllarda büyüyerek medya prodüksiyonu alanına da el attı.

Korhan Saygıner, yıllarca icre ettiği müzisyenlik ve müzik yapımcılığından sonra medya prodüksiyonu dalında da önemli işlere imza atmaya başladı.

2008 yılında Korhan Saygıner ile dünyaevine giren ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal da, sahne ve ekran deneyimine dayanarak şirkete ortak oldu.

Eğlenceli, sıcak aile yaşantısını ekranlara yansıtma vizyonundaki Dual Film Yapım veya diğer adıyla Dual Medya Prodüksiyon, yenilikçi tavrıyla insanların kalbine dokunabilmek adına yapımlar üretmeye çalışıyor.

Dual Medya Prodüksiyon tecrübe edindiği prodüksiyon ekip vee ekipmanlarıyla birlikte reklam, dizi film, televizyon programı ve sinema filmi yapımı üstlenebilecek kapasiteye ve organizasyona sahiptir.

(0) (0)
Yorumlar

Sayın dual yapım prodüksiyon yapımcılarına.Ben zuhal topalla sofrada programının severek takip eden bir izleyicisiyim programınız çok güzel sayın Zuhal hanım da programı çok güzel sunuyor ve idare ediyor lakin program ile ilgili bir ricam var kayinvalideler yemekleri tadıp bırakıyorlar onlardan kalan yemekler çöpemi gidiyor eğer öyle ise bu çok acı ve üzücü onca aç insan varken. Sizden ricam arta kalan yemekleri hiç olmazsa hayvan barınakları na verirseniz ziyan olmaz siz yapimcilar yarışmacılar ve biz izleyiciler günaha girmemiş Oluruz bu ricamı dikkate alırsanız çok sevinirim iyi yayınlar 

(0) (0)
Serap 20.10.2019 00:37

Zuhal Hanım, programını bazen izleme fırsatı buluyorum. Özellikle beni rahatsız eden kısmı puanlamada objektif olunamaması.Bir emekli öğretmen olarak önerimi sunmakta sakınca yoktur umarım. Bizde öğrencilerin kağıtları okunurken yanıt anahtarı detaylı bir şekilde puanlanırdı. Öğretmen neye kaç puan vereceği konusunda rahattı.Sizde de;

masa düzeni:1puan

yemekleri zamanımda hazırlama:1 puan

çorba:1puan

       tuz;0,25

       lezzet:0,50

       çorbanın ağırlık derecesi:0,25

ara sıcak:2puan

ana yemek:3puan

tatlı:2puan gibi(katılımcıların eline verip buna göre puanlama yapacağı sağlanabilir

Sevgiler

(0) (0)
Layin 08.04.2020 17:20

Çok güzel sizi Vikipedi için davet ediyoruz
(0) (0)
Vikipedi 16.10.2022 15:05

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol