Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa


Kanal:

Tür:

Yayın Tarihi:
08.11.2018
Yayın Saati:
Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt magazinin nabzını Kanal D ekranlarında tutuyor.

Mesleklerinde deneyimli 2 isim Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın samimi, içten, neşeli sunumları ile Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa" programında her sabah birbirinden değerli isimler konuk ediliyor.

Programda ayrıca güncel magazin olayları masaya yatırılıp konuklar ile beraber değerlendiriliyor. İki usta isim günün en sıcak gelişmelerini, hiç bir yerde olmayan özel bilgileri, en özel görüntüleri izleyenler ile Kanal D ekranlarında buluşturuyor.

"Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa" Her sabah 07:00'de Kanal D ekranlarında magazin severler ile buluşuyor.

(0) (0)
Yorumlar

Bugün programda “ağlamak” konusu vardı, ağladıkları konuları bahsederken, hastanelerde ağlamadan çıkmak zor, derken devamında halimize şükür cümlesi kuruluyor. Bu şükür beni zorluyor anlayamıyorum, halimize şükür ne anlamda olumlama... Ben hasta değilim için ise bu da zorluyor beni... Hasta olmadığımız için şükür, ya da kendi durumumuza göre başka olaylara bakış, sorgulamaya samimi olmaya ihtiyaç gösteriyor. Kötülük vs. ne zorluk varsa bize bulaşmadı diye şükür tartışmalı, kötülük olduğu için rahatsız olunmalı...

(0) (0)
Kötülük varsa, şükürün anlamı nedir? 11.09.2019 11:05

Rumuz:
veya
Üyeliğin ile yazmak için giriş yap veya kayıt ol